Hw97 FT Özel

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir süredir uğraş verdiğim ve FT yarışmaları için hazırladığım Hw97'im sonunda bitti.Tüfek üzerinde ingiltereden gelen Vmach kit ile yine ingilterede özel yapılmış kundağı aşağıda beğenilerinize sunuyorum ;) 8.44 jsb'yi 780fps hızında atıyor ve 11.6fpe güç üretiyor. İsabet konusunda ise pcp den kesinlikle geri kalmıyor. :thumbup:

• iyi günlerde kullanın, çok güzel..özellikle bu Vmach kit hw'ler için olmazsa olmaz galiba..

• Hüseyin abi söylemişti ama bu kadar kusursuz olacağını düşünmemiştim. Hakikaten çok profesyonel bir çalışma olmuş iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Weihrauch HW 97 kt Thumbhole * V-Mach
    Hawke Panaroma IR 4*12-50 AO
    Hawke Panaroma EV 4*12-50
    Dan Wesson Revolver 6'' Silwer
    Umarex Tanfoglio Witness 1911 Full Metal
    Sumatra Reservior 6,35 Lever Action. (Ex.)

• Güle güle kullanın ft için ben hazırım diyor. İmkan olsa da biz de yapsak ama zahmet gerektiren bir olay. Artık stock olarak katılacağız bizde. Bu arada v-mach sarsıntıyı düşürdüğü kadar atış hızını düşürmüyormuş. Zira stock haliyle 840 civarı atıyor aynı pelleti.

• Güle güle kullanın. Çok estetik görünüyor. Aklıma takılan bir durum var. Hoşgörünüze sığınarak sormak istiyorum;

Keyfe keder atışlarda isabetli bir yaylının tadı başka. Bu tamam. Ama FT yarışmaları için konfor ve rahatlıktan çok dereceler önemli olduğuna göre neden bir yaylı? PCP ler den aşağı olmadığını söylemişsiniz. Peki PCP ler den daha iyi denilebilir mi? FX lerden, AA lardan daha mı yüksek bir isabeti var ?

Tabi bu soruyu sadece yaylılara mahsus bir FT değil de PCP ler ile yarışacağınızı varsayarak soruyorum.

• O kadar güzel olmuş ki duvara asıp izleyesi geliyor insanın hayırlı olsun emre abi baya emek harcamışsın

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Official Post

Gerçekten güzel olmuş, tebrikler.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Yorumlariniz icin tesekkurler.Dogru modifiye ile 50m de yayliylada tek delik yapabilirsiniz.Youtube da fazlasiyla videosu var! (Sandwellsports imp diye aratin )!Kaldiki o mesafelerde killzone'un 4cm oldugunu dusunursek neden pcp degilde yayli sorunuza cevap olur sanirim :) Ayrica tup tasima yada dolum gibi derdiniz olmadigi icin ayrica keyifli :thumbup:

• Herhangi bir pcp tüfeğin bunun kadar stabil atması için ya regülatör uygulaması yapmanız lazım ya da kendinden regülatörlü bir tüfek almanız. İşin ilginci bir çok tüfeğe regülatör uygulasanız bile bu kadar isabetli olamayabiliyor namlu boyu çok iyi ayarlanmış. Regülatörlü bir ft pcp'si alıp tüp taşımaya koyulduğunuz zaman da maliyeti ortada.
    Tüfeğin benim farkettiğim tek handikapı benchrest yani destekli atışlarda ft'deki pozisyon atış başarısına ulaşamıyor. Nasıl bir mühendislikse desteksiz atış için tasarlanmış bir tüfek.

• Harika görünüyor güle güle kullanın. İnşallah aklınızdan geçen başarıyı da elde edersiniz.

• Ankara'daki ft için (12 fpe/16 joule) uygun mu?