At44 Wst Bullpup Kundak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yapımı Ali Tekin kardeşimiz tarafından tamamlanan wst bullpup kundağın at44'e uyarlanmış hali, dün akşam itibariyle nihayet elime ulaşmış durumda. Kesimiydi, zımparasıydı, boyamasıydı vs. vs. malum işçiliği uzun sürüyor :) sabırsızlandıkça arayarak başını şişirmiştim. Sağolsun epey kahrımı çekti... O kadar uğraş sonrasında ortaya bu güzellik çıktı. Kendisine huzurlarınızda, bana katlandığı ve çabaları için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

İlave olarak silaha audris regülatör uygulamasını da gerçekleştirerek 16 grain jsb pellet ile, 855 - 860 fps aralığında 50 atış yapmasını sağlamıştır. Chronom olmadığı için ölçümlerini yapamadım fakat chrony sonuçlarını kendisi paylaşacaktır diye düşünüyorum.

Tekrar kendisine buradan teşekkürlerimi sunarak, heyecanıma ortak olmanız için görselleri aşağıdaki gibi paylaşıyorum.

Audris regületörlü, wst bullpup kundaklı, Hatsan At44 LW Long...

1584-36ffc255-large.jpg

1581-7e2f0a4f-large.jpg

1583-9203d131-large.jpg

1585-905a8813-large.jpg

• süper olmuş

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• 10 numara olmuş murat iyi günlerde kullan.Bu arada beklediğine deydi yani artık kaşınmassın :)

• çok güzel olmuş, kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

süper olmuş

Ali abi döktürmüş yine, ellerine sağlık. Güle güle kullanın

10 numara olmuş murat iyi günlerde kullan.Bu arada beklediğine deydi yani artık kaşınmassın :)

Teşekkürler arkadaşlar. Çok çok daha iyileri sizlerin olsun inşallah...

• çok güzel olmuş, rengide başka bir güzel durmuş yanlız.. çok beğendim , iyi günlerde kullan Murat, bu arada kundaktan sıkılırsan haber edebilirsin, ;)

• çok güzel olmuş, rengide başka bir güzel durmuş yanlız.. çok beğendim , iyi günlerde kullan Murat, bu arada kundaktan sıkılırsan haber edebilirsin, ;)

Teşekkürler Ferhat abim. Övgüler Alinin... Bu güzellik onun eseri :) daha kavuşalı 24 saat oldu abi :) ne sıkılması. Ben kaç ay sıra bekledim yapılması için hehe

Yerli cricket olmuş. Güle güle kullanın.

Teşekkürler hocam. Haklısınız yerli üretim biraz edgun biraz cricket oldu :) ama güzel oldu.

• Bullpup'u birşeye benzetemiyordum önceleri hiç hoş gelmiyordu fakat bu gerçekten harika olmuş! :) hem sanatçısını hem sahibini ayrı ayrı tebrik ediyorum iyi günlerde kullanın. :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Çok güzel duruyor gülegüle kullanın Ali dostumuzunda ellerine sağlık çok güzel bir işçilik

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Çok güzel olmuş maşallah diyelim ki nazar değmesin yapanın ellerine sağlık size de hayırlı olsun kullanımı çok güzeldir

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Murat hayırlı olsun gule gule kullan süper olmus 50 atıs ve 860 fps de cok super Alinin ellerne saglık gule gule kullanırsın insallah...

• Güle güle kullan. Ali abiden küçük bir not beklentim var, belki yazar..

• Harika görünüyor, ustanın ellerine sağlık siz de güle güle kullanın. AT 44'ün long olmayanına da çok yakışırmış, daha kompakt olurmuş.

• Bullpup'u birşeye benzetemiyordum önceleri hiç hoş gelmiyordu fakat bu gerçekten harika olmuş! :) hem sanatçısını hem sahibini ayrı ayrı tebrik ediyorum iyi günlerde kullanın. :)

Çok güzel duruyor gülegüle kullanın Ali dostumuzunda ellerine sağlık çok güzel bir işçilik

Çok güzel olmuş maşallah diyelim ki nazar değmesin yapanın ellerine sağlık size de hayırlı olsun kullanımı çok güzeldir

Murat hayırlı olsun gule gule kullan süper olmus 50 atıs ve 860 fps de cok super Alinin ellerne saglık gule gule kullanırsın insallah...

Güle güle kullan. Ali abiden küçük bir not beklentim var, belki yazar..

Harika görünüyor, ustanın ellerine sağlık siz de güle güle kullanın. AT 44'ün long olmayanına da çok yakışırmış, daha kompakt olurmuş.

İyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hakkı var bütün övgüler Ali ustanın... Eline emeğine sağlık güzel bir iş çıkardı ortaya.

• Güle güle kullan. Ali abiden küçük bir not beklentim var, belki yazar..

İyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hakkı var bütün övgüler Ali ustanın... Eline emeğine sağlık güzel bir iş çıkardı ortaya.

Ali abinin gelip bir açıklama yapması çok iyi olacak vallahi, içim sıkıldı, o anlar okuyunca.

• Gule gule kullanin .
    Kundagin sekli cok guzel ama boya oldurmus kundagi.curumus agaclara benzemis.

İsmail D.

bs,;s At44-w .22 reg. + AIM XPF 10-40x50 + Webley Tripump bs,;s
    ;kovboys; Zoraki Hp-01 Ultra .177 + Leapers Bugbuster 3-9x32 ;kovboys;

Firefox CB5 Camo Makaralı Yay -65-55 lbs
    Samick Polaris klasik yay -34 lbs

Camo hawk klasik yay-40 lbs(SATILDI)
    Hatsan MOD90 .22(SATILDI)
    Gamo Bull Whisper .177(SATILDI)

• Murat abim inşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur senin ve arkadaşların beğenmesine sevindim. Kundakta kendi emeğim olmakla birlikte Murat abim ve Serdar ın da emeği büyüktür. Kundağın kesimi CNC router da yapıldı sadece üst kapak, zımpara ve ince işçilik elde yapılmıştır.

Serdar hocam içinin sıkılmasına gerek yok övgüler senindir zaten baştan aşağı kendim elde yaptım diye birşey yazmadım açıklama için daha ancak fırsat bulabildim.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22