Walther Dominator 1250 modifiyesi sonunda bitti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar,forumumumuzdan AVC nikli Mustafa beyin,bir süredir uğraştığım walther 1250 tüfeğinin modifiyesini tamamladım.tüfeğe manometre,dolum portu,regülatör,valf,500 cc tüp modifiyesi yapmamı istemişti bende sıvadım kolları yaptım.buyrun resimler.umarım beğenirsiniz.herkese saygılarımla.
    ?tiny=1 ?tiny=1?tiny=1?tiny=1?tiny=1

?tiny=1 geriye kundağa takıp vidalamak kalıyor :)

• buarada parça sıralaması, dolum ve manometre merkezi-regülatör-prechamber-valf şeklindedir.yarın fırsat bulabilirsem kronosunu ölçüp ince bir ayardan sonra onuda yayınlarım.

• biz neden hangi tüfeği alalım diye fikir alıyoruz ki. AirGun Türk markalı tüfeği yapabilmek için ustalarımızın önünde pek engel olduğunu sanmıyorum. :thumbup:

güzel ve başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.tebrikler.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Hadi hayırlı olsun Mustafa. Yeni projelerinle Ali ağaoğlu nu geçtin valla. Aha meydan yaptın oldu :)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen avc ().

• inşallah eline ulaştığında arazideden yüzümüzü kara çıkarmaz abi

• biz neden hangi tüfeği alalım diye fikir alıyoruz ki. AirGun Türk markalı tüfeği yapabilmek için ustalarımızın önünde pek engel olduğunu sanmıyorum. :thumbup:

güzel ve başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.tebrikler.

teşekkürederim :)

• emeğize sağlık sizin gibi ustalarla aynı forumda olmak sevindirici ihtiyaç halinde usta aramamıza gerek yok :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• emeğize sağlık sizin gibi ustalarla aynı forumda olmak sevindirici ihtiyaç halinde usta aramamıza gerek yok :thumbup:

teşekkürler eksik olmayın :)

• Saygılar mustafa bey hava tupunu nerden temin ettiniz ?

• tüpü ben ayarlamaım tüfeğin sahibi beraberine göndermişti.ama e-baya olması lazım.

• Elinize sağlık usta! Gelişmeleri de bekliyoruz... Saygılar! g;$i

Zoraki HP01 Ultra .177

• Mustafa senin ellerine sağlık diğer tüfek sahibiMustafa arkadaşıma şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
    O tüfekte reğülatör vardı sen regülatör ile ilgili olarak ne işlem yaptın onu merak ettim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Elinize sağlık usta! Gelişmeleri de bekliyoruz... Saygılar! g;$i

Mustafa senin ellerine sağlık diğer tüfek sahibiMustafa arkadaşıma şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
    O tüfekte reğülatör vardı sen regülatör ile ilgili olarak ne işlem yaptın onu merak ettim.

teşekkürler beğenmenize sevindim.tüfeğin kendi regülatörü pert olmuş durumdaydı.sıfırdan tesisat yaptım.regülatörüde ona uygun yapıldı.

• malesef ulaşmadı,bu arada maillerimide okuyamıyorum.sohbet olarak gönderirsen sıkıntı olmaz.

• mustafa eline sağlık. sıra bana geldi artık sanırım:) sabırsızlıkla bekliyorum.

https://www.youtube.com/channel/UCjQg6CUWJXHv3VB2ZYFZ9DQ

Air Force Condor Bullpup-Made by Kas Bay&berkman(Gunpower SSS)-5.5 mm-(HAWKE Nite Eye Digi IR SF 6-24x50 SR12 Scope)
    M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

Kral-4.5 mm-(ahşap kundak)

Zoraki (ATAKARMS) HP-01 Light 4.5 mm (Nikula red dot)

• aynen Kasım,malzemelerin elime ulaşır ulaşmaz ameliyata başlarım.

• Mustafa senin ellerine sağlık diğer tüfek sahibiMustafa arkadaşıma şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Sağolasın kardeşim iyi dileklerin için. Sabırlı davranırsanız Mustafa nın yapamayacağı şey yok. Bu Mustafa nın maharetli ellerine teslim ettiğim dördüncü tüfek ve memnuniyet garanti...