namlu eğilmesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar mod125 tufegimi yere dusurdum ve namluda gozle gorulur bir egilme meynana geldi? ne yapabilirim? hatsana kargo ile gondersem yaptırabilirmiyim? takriben kaca mal olur? gonddermek icin fatura ibraz etmek gerekiyormu? bu konuda bilgi veya tecrubesi olan bir arkadas yardım ederse memnun olurum.
    sevgiler
    bulent berksan

• Hatsan teknik servisi arayıp durumu anlatın, onlar gerekeni yaparlar
    endişe etmeyin , müşteriye yaklaşımları oldukça iyidir.

'.

]

• Geçmiş olsun..
    eğer namlu iç kesitini bozacak bir eğilme olduysa muhtemelen namluyu yenilerler, o da çok bişey tutmaz tahminim..

• İki arkadaşımda hatsan mod 125 var. Aynı gün ikisi birden tüfeği kurarken elinden kaçırdı ve namluları yukarı doğru eğildi. Sonra hatsana kargosunuda karşı ödemeli gönderdiler ve ücret almadan tamir etti hatsan. Daha sonrada bir tanesi yeniden yamulttu yine gönderdi yine tamir :) yani anlayacağınız çözüm kolay ve ucuz gönderin yapsınlar :)

Zoraki ultra 5.5 & 4.5
    Stoeger x20 suppressor 4.5
    Hatsan mod 125 sniper 5.5
    Hatsan mod 125 th 5.5

Hatsan Flash 5.5

Hatsan Nova Compact LW 6.35

Diana Mod54 AirKing 5.5

Hatsan At44 WX-10 Long LW 5.5

Hatsan BT65 Long LW 6.35

Walther Talon Magnum 4.5
    Walther Falcon Hunter 5.5

Crosman 357 4.5

Crosman 1077 CO2 repater 4.5

• evet ben de kurarken elimden kacırdım....
    servise gonderiyorum ilginize tesekkurler

• Bu tip bükülmelerde genelde namlu düzeltildikten sonra bükülmenin gerçekleştiği yerde ışıkta bakıldığı takdirde yiv-setlerde kırık gözlemlenir. En güzeli namlunun değişmesi bu yüzden.

Tüfeğinizi teslime aldıktan sonra yine kontrol edin siz namluyu. Gerçi hatsan %90 değiştirir o namluyu yiv-set de kırıklık varsa.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Arkadaşlar bende bir Hatsan Mod 125 sniper vortex sahibi olarak öncelikle baya bi araştırmadan sonra bu silahı almayı tercih ettim tabikide gücünden etkilendik aygır gibi mübarek :) hatsanında müşteri hizmetlerini herkes çok beğeniyor ama asıl sorun tamam hizmet iyi ama bu kadar kolay silah eğilmemeli bozulmamalı arızaya geçmemeli diye düşünüyorum en azından destek 10 numara içim rahat o yönden saygılar ... namluyu nasıl eğdiniz detaylı anlatırsanız bizde tam anlamış oluruz

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5.5 :)

• benim orta güçte eski gamo tüfeğin namlusu eğildi :) mod 125'in eğilmesi çok çok normal elden vs kaçınca :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• kurulu haldeki bir yayda tahmin ettiğinizden çok daha fazla güç var.. hele mod 125 gibi bir yaylı 100 kg'ı rahat görür bence..

• aynen ferhat abi biriken enerji çok çok yüksek

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• dikkat etmekte fayda var bu anlamda, pelet yüklerken , sökerken v.s.
    ama sakın ola tüfeği kapatmadan tetik düşmesine izin vermeyin-- bu anlamda güçlü tüfeklerde tetiği çok yumuşatmayın.. güvenli sınırı aşmasın..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• ve hatsana ürünü gönderirken yurtiçi kargo ile gönderin

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Yalnız kutudakinin ne olduğunu söylerseniz almıyorlar. Orjinal kutusunu kağıtla kamufle ederek veya başka kutuyla gönderin. İçeriği aksesuar vs dersiniz. (Gerçi geçen gün ben böyle yapmama rağmen ayrıldıktan sonra yine kutuyu açıp bakarak telefonla çağırıp bana iade ettiler o ayrı hatsan ismi geçince cinsleşiyorlar nedense)

• Subeye gore degisiyor heralde kargo muhabbeti.ben subenin icinde paketlemistim hic bisey demediler.ayni sekilde mod 125 in namlu kendisi mi kapanmiati bisey olup namlu yamulmustu.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Konuyu dağıtmak istemem ama bişey sormak istiyorum. Tüfek duvara yaslı duruyor yere düştü, namlu bükülürmü acaba?

O kadarla bir şey olmaması gerekir. Emin olmak için namluya paralel mastar tutup bakmak yeterli olur. Eğrilik varsa mastarla namlu arasında açıklık olur.

• Aslında bikaç atış yaptım hafif sağlı atıyor tüfeğim ama dürbünün shimlemeyi plastikimsi bi kaplama malzemesi ile yapmıştım kendi kendine bozuluyordu ayar zaten (yine sağlı atıyordu bozulduğunda da). Yine ondanmı bilemedim yarın tenekeden şeritler kesip tekrar shimleyip deneyeceğim. Tabi bu akşam bi mastarla bakayım bişi varmı.

İçime kurt düştü namlu eğilmesini okuyunca.

• Sağa sola eğilmez kanısındaydım, 2-3 namu eğdim hep yukarıydı.

Kral N-11 Gas Piston

• İnşallah ertuğrul umarım dediğin gibidir.
    Namluyu sökmeden bi ışık tutabilirsem içine led vb gibi bişeyle bakacağım çıkış tarafından yiv setler belli eder kanaatindeyim. Yoksa içim rahat etmeyecek.