Bt65 paketinde lamba eksik.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bt65 aldım. Paket Iceriginden lamba cikmadi. Satıcı üç dört aydır bazılarından çıkmadığını söyledi. Hatsan ' İda arayıp soracağım. Bu tip durumla karşılaşan oldumu. Daha 1 pelet atmadan soğudum. Bakalım ne olacak.

• Lamba olmadığı için tüfekten mi soğudunuz?

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bir yanlış olmasın? Hatsan genelde ateşli modellerinde fener gönderir özellikle taktikal olanlarda.

• Hatsan bipod,lamba,askı kayışı , Optima 3-12x44AOE dürbün ve 1 kutu pellet hediyelidir.

Diye yazılı her yerde.

• Şimdi 4-5 farklı siteye baktım sadece BT65 elite modellerinde lamba yazıyor bilginize.

• bt65 elite kutu içeriğinde mevcuttur hatsan havalı tüfek broşürlerinde bile var

bende bt65 elite almıştım bendede 1 şarjör tactıcal fener ve yedek o-ring seti yoktu bayiye gittim olmadığını söylediler

kataloğu aldım masadan açtım kutu içeriğinde olduğunu ve temin etmeleri gerektiğini söyledim temin ettiler

BT65 ELİTE 5.5
    AT 44 TH 22
    GAMO PT85 4.5
    CALİBREGUN CRİCKET 6.35 & HAWKE 6-24 X 56 SR
    AT P2 5.5

• tüfeği aldığınız satıcı ile bu durumu halledin...halledemezseniz hatsanı arayın..ben olsam feneri o kadarda kafama takmazdım...silahınızın keyfini çıkarın...lamba çok saçma bir aksesuar bence...yanlış anlaşılmasın siz önemsiyor olabilirsiniz.ama bence hiç bir işlevselliği yok...

8)

• Hatsan genelde böyle aksesuar sıkıntıları yapıyor. BT65 ilk çıktığında almıştım broşürlerde 3-12x44AOE Dürbün yazıyordu paket içeriği benimkinden 3-9x32 dürbün çıkmıştı. Bayiyle çözmeye çalışın sıkıntınızı. Sonuç alamazsanız Hatsan müşteri hizmetlerini arayıp sıkıntınızı bildirin derim. Ama bana 3-12x44AOE Dürbün yollamamışlardı 5-6 kere aradığım halde. Mesele önemli olup olmaması değilki tüfeğin paket içeriğinde varsa niye bendede olmasın. Hakkınız arayın ama tüfekten ve hobiden uzaklaşmayın.
    Saygılar.

• Hatsan genelde böyle aksesuar sıkıntıları yapıyor. BT65 ilk çıktığında almıştım broşürlerde 3-12x44AOE Dürbün yazıyordu paket içeriği benimkinden 3-9x32 dürbün çıkmıştı. Bayiyle çözmeye çalışın sıkıntınızı. Sonuç alamazsanız Hatsan müşteri hizmetlerini arayıp sıkıntınızı bildirin derim. Ama bana 3-12x44AOE Dürbün yollamamışlardı 5-6 kere aradığım halde. Mesele önemli olup olmaması değilki tüfeğin paket içeriğinde varsa niye bendede olmasın. Hakkınız arayın ama tüfekten ve hobiden uzaklaşmayın.
    Saygılar.

aslında haklısınız...madem paket içeriğinde var.eksiksiz göndermek zorundalar..

8)

• Hatsan arayacağım. Bişey olacağından değil. Lamba olayini çok taktığımdanda değil Ama işte güven kaybına neden oluyor.

• Bu sorunların sebebi kurnaz(!) bayiler olabilir.

• Hatsan' ı aradım verilmediğini söylediler. Tabi bunu uğraşmamak içinde böyle söylemiş olabilirler.

• Benim hatsan bt65 elite de lamba ve lamba ayagı cıktı. Lamba anaftari kablolu kabzeye avucunun icine alıp yakabiliyorsun. en ust full aksesuarli olan ucretlisinde oluyor diye biliyorum bende. 100 150 lira farklı. Extra parcada mevcut oluyor.

• Benim hatsan bt65 elite de lamba ve lamba ayagı cıktı. Lambada anahtari kablolu kabzeye avucunun icine alıp yakabiliyorsun. Güzel bir ayrintı idi.

:him:s lamba

• Arkadaşlar yukarıda aldığım BT65 Sb Elite'den lamba çıkmadığını yazmıştım.

Hatsan'ı aradım fakat ilgilenmediler ve ''Evet çıkmıyor bazı paketlerden ve bu 6-7 aydır bu şekilde dediler. Fabrika bu şekil söyleyince kaderime razı olmuştum. Aldığım bayi olan AKSU AV a da bişey demedim ve sadece arayıp Yusuf Bey paketten lamba çıkmadı demiştim. Yusuf bey ilgileneceğini söylemişti ama açıkçası umudumu da kesmiştim.

Dün bir mesaj geldi AKSU AV Yusuf Bey'den ve Lambayı göndereceğini yanında başka bir ihtiyacım olup olmadığını sordu ve bir kaç eksiğimizi de sipariş ederek bugün lamba elime geçti. Yanındaki hediye hedef kağıtlarıda beni epey memnun etti.

Ve bugün anladımki AKSU AV gerçekten sağlam, kaliteli bir bayii. O yüzden forum aracılığı ile kendilerine teşekkür ediyorum.

• Yusuf abi candır can. :)

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

ZORAKİ HP-01 ULTRA - WRANGLER BORA MODERATÖR