Kral Arms Teknik Servis ve Destek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • backir bey öncelikle kral puncer ile ilgili tüm inceleme ve videolar için teşekkür ederim.KRAL Puncher maxi en düşük güç ile 200-100 bar arası kac atış yaptınız ya da kaç atış yapılabilir.

Merhaba
    En düşük güç ile hiç atis yapmadim.
    En yüksek güç ile 200%100 bar arası arası jsb 15.89 ile 5 sarjör yani 60 atış yaptım.
    Bu sayı kullandigin pellet gramına ve güç ayarını nasil belirledigine oranla artar da azalırda.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Değiştirebilirsin tabiki ama gerek yok bence.
    Dusuk gücte ve yüksek gücte , pellet gram tercihine göre istedigin hizi yakalabilirsin.

Teşekkürler bekir, aslında benim niyetim şuan max. Güçte 18 grainden aldığım sonucu tüfeğin min. Ayarında elde etmek. Ayarı max. Aldığımda 27-30 graini uzak mesafelere atabilmek

• Teşekkürler bekir, aslında benim niyetim şuan max. Güçte 18 grainden aldığım sonucu tüfeğin min. Ayarında elde etmek. Ayarı max. Aldığımda 27-30 graini uzak mesafelere atabilmek

Şimdi anladim,yapılabilir diye tahmin ediyorum denem lazim.

Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

• güç ayar vidası birnevi küresel vanaya benzer
    [Resim Engellendi: http://www.milidonis.gr/images/product/thumbnail_P1290006.jpg]
    Vida üzerinden gücü arttıramazsın max ayarından daha fazla. Arttırmak için çekici ağırlaştırabilirsin çekiç yayını daha sert bir yayla değiştirebilirsin yada hava transfer portunu büyütebilirsin. Vidanin güç üstündeki etkisi portun önündeki hava akışının miktarını ayarlamak.

• bende tüfeğimin güç ayarını arttırmak istiyorum fakat çekiç yayını sıkıştırmama rağmen bir artış alamadım,bir evanix blizzard s10 kullancısı olarak tüfeğin gücü bana biraz düşük geliyor malum herkes pcp de stabilite aramıyor ben daha çok güç arıyorum,fabrikayı aradım ve konuyu arkadaşlarada ilettim en azından daha sert bir çekiç yayı seçeneği getirmeleri bizim için daha iyi olacağını söyledim,uygun bir çekiç yayı bulsam hemen deneyeceğim çünkü tüfekten gerçekten çok memnunum fiyat kalite performasnı bence gayet yeterli

• Arkadaşlar merhaba

kralarmsın puncher tüfeğinin bullpup versiyonu çıkmış acaba bizim puncher maxi lere uyumlumudur ve kralarms firması bunları bize temin edermi bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

saygılar

• airgunturk.com/attachment/23340/

• TEKNİK DETAYLAR
    • ModelPuncher Breaker W
    • Kalibre4.5 mm / 5.5 mm / 6.35 mm
    • Maksimum Namlu Çıkış Hızı4.5 mm RWS 7 grain -- 1190 fps / 23 j
      5.5 mm JSB 18.13 grain -- 950 fps / 33 j
      6.35 mm JSB 25 grain -- 750 fps / 35 j
    • Şarjör Kapasitesi14 Atış 4.5 mm -- 12 Atış 5.5 mm -- 10 Atış 6,35 mm
    • 230 ccHava Tüp Hacmi
    • Doldurma Basıncı200 Bar

Eğreti bir görüntüsü var ama hadi hayırlısı...

• Arkadaşlar merhaba

kralarmsın puncher tüfeğinin bullpup versiyonu çıkmış acaba bizim puncher maxi lere uyumlumudur ve kralarms firması bunları bize temin edermi bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

saygılar

Merhaba
    İstanbul br yarismasida kralarms yetkilileri bullpup'i getirmisti.
    Puncher ve maxi modeline entegre edilebilir.
    Tetik tertibati, kundak ve dürbun ayakligi temin edilerek yapılabilir ama yanaklik kısmını baglamak icin torna gerektirir.

Bence bu masrafa farkli bir kalibre alınarak misal 6.35 gibi, degisik amacta kullabilir.
    Kundak cok yakisikli olmus, kavramasi ele oturusu cok basarili.
    Üzerinde hala calışıyorlar, 11./12. Ay Sahaya sürdüklerinde tum detaylari göreceğiz.
    Cıkarcıkmaz ilk siraya yazildim inceleyerek detay paylasacagim.
    Bol isabetli günler

Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

• Kral Arms puncher için iyi veya kötü diyemem. Görmüşlüğüm, incelemişliğim yok. Ama Kral Arms iç piyasaya verdiği önem ile şu anda en azandan ülke içinde pcp adına iyi işler yapacak gibi duruyor.

Bizler Hatsan'ın birçok yeni modellerini ilk olarak yabancı sitelerden görürken Kral'ın önümüzdeki ay bu modeli çıkaracak olması, kullanıcı görüşlerini önemsediğini ve buna göre adımlar attığını gösteriyor.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Kral Arms puncher için iyi veya kötü diyemem. Görmüşlüğüm, incelemişliğim yok. Ama Kral Arms iç piyasaya verdiği önem ile şu anda en azandan ülke içinde pcp adına iyi işler yapacak gibi duruyor.

Bizler Hatsan'ın birçok yeni modellerini ilk olarak yabancı sitelerden görürken Kral'ın önümüzdeki ay bu modeli çıkaracak olması, kullanıcı görüşlerini önemsediğini ve buna göre adımlar attığını gösteriyor.

Dediklerine sonuna kadar katılıyorum.
    İstanbul Br yarişmasına geldiler ve 2 gun boyunca bizlerle vakit gecirdiler.
    Herkesin düşüncelerini sıkılmadan not ettiler.
    Artılarını eksilerini egosuzca tartıştik, olumlu olumsuz her sözu her kelimeye not ettiler.
    En güzelide bu iste.
    Hobiseverlerin yanında olmasi,isteklerine kulak vermesi yerinde incelemesi.

Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen backir ().

• Merhaba. aksu av dan sipariş ettiğim kral puncher maxi bugün geldi ve hemen atışa gittim tabi. içinde 150 bar hava vardı bunu kullandım. 50 Bar'a kadar 5 şarjör attım. 50 barda 50 metreden şişeleri parçaladı. isabeti güzel genel olarak beğendim. sesi biraz fazlaydı küçük bir ateşli silah kadar sesi var. Bazı küçük şeyler de keyfimi kaçırdı diyebilirim. kutunun içinden çıkan kullanma kılavuzunun tamamı İngilizce. yabancılar bizi birşeye saymayıp birçok ürüne Türkçe kullanma kılavuzu koymuyorlar anladıkta yerli bir üründe neden Türkçe kullanma kılavuzu olmaz anlamam mümkün değil. ikincisi ürünleri kutuya koymak için içindeki süngeri tam ürün şeklinde kesiyorlar ya, içinde bipod ve bir tornavida için süngerde yer kesilmiş ama içine konulmamış. Yani güzel bir tüfek yapmışsın 900 tl ye satıyorsun kutuda yerinide kesmiş hazırlamışsın 1 tl lik tornavidayı oraya koymamak ne alaka yahu. bipodun fiyatını bilemiyorum ama o da basit bir plastik fazla bir şey olamaz. Tüfek güzel ama anlayışın ilerlemesi lazım bence.

• Merhaba. aksu av dan sipariş ettiğim kral puncher maxi bugün geldi ve hemen atışa gittim tabi. içinde 150 bar hava vardı bunu kullandım. 50 Bar'a kadar 5 şarjör attım. 50 barda 50 metreden şişeleri parçaladı. isabeti güzel genel olarak beğendim. sesi biraz fazlaydı küçük bir ateşli silah kadar sesi var. Bazı küçük şeyler de keyfimi kaçırdı diyebilirim. kutunun içinden çıkan kullanma kılavuzunun tamamı İngilizce. yabancılar bizi birşeye saymayıp birçok ürüne Türkçe kullanma kılavuzu koymuyorlar anladıkta yerli bir üründe neden Türkçe kullanma kılavuzu olmaz anlamam mümkün değil. ikincisi ürünleri kutuya koymak için içindeki süngeri tam ürün şeklinde kesiyorlar ya, içinde bipod ve bir tornavida için süngerde yer kesilmiş ama içine konulmamış. Yani güzel bir tüfek yapmışsın 900 tl ye satıyorsun kutuda yerinide kesmiş hazırlamışsın 1 tl lik tornavidayı oraya koymamak ne alaka yahu. bipodun fiyatını bilemiyorum ama o da basit bir plastik fazla bir şey olamaz. Tüfek güzel ama anlayışın ilerlemesi lazım bence.

hocam normalde kutunun içinde tornavida falan hepsi var arayın yusuf abiyle görüşün bi yanlışlık olmuştur muhtemelen

• hocam normalde kutunun içinde tornavida falan hepsi var arayın yusuf abiyle görüşün bi yanlışlık olmuştur muhtemelen

Yusuf bey ile ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum. bipot ve tornavidanın yeri boş değil sünger tornavida ve bipot seklinde kesilmiş ama süngerler alınmamış içinden.yani aletler hiç konulmamış. Mesele aletler değil Maddi bir değerleri yok ama bunlar bilerek kısılmışsa koca firma için yanlış bur tutum bende. Birde ingilizce kılavuz meselesi var.

• Kral Arms a dün mail atmıştım plastik kundaklı puncher çıkacakmı diye sormuştum cevap gelmiş (Kral ın sitesinde yok ancak bi av bayii nin sayfasında resmini görmüştüm)
    şahşen daha hafif oldukları ve darbelere daha dayanıklı oldukları için plastik kundakları beğeniyorum (ahşap ın yer ayrı tabiki)

> Merhaba Raif Bey
    > Puncher PCP plastik olan ürünümüz çıkmış olup 2-3 hafta içerisinde bayilerdeki yerini alacaktır.
    > İlginize teşekkür eder iyi günler dileriz.
    [Resim Engellendi: https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12112320_1144977292209760_7074602748878832098_n.jpg?oh=4c99abdc64c2a2e606d7903bf8b7135b&oe=56C19EA0]

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Sonunda yerli bir 30 kalibre geliyor demek ..30 kalibre yi 870tf ile atıyor oldukça iyi

• o .30 kalibre yurtdışı pazarı içindir bize yasak 30 kalibre :)