Optima 3-9x44e Dürbün Ortalanması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dürbünü sıfırlamak için uğraşıyodum sonra farkettimki ortalamam lazım bu dürbün için toplam klik sayısını bilen varmı tek taraftaki

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Julia ().

• Bir tarafa doğru sonuna kadar çevirin ve daha sonra aynı işlemi diğer tarafa doğru yaparken klikleri sayın.

• Bir tarafa doğru sonuna kadar çevirin ve daha sonra aynı işlemi diğer tarafa doğru yaparken klikleri sayın.

Teşekkürler

Optima 3-9x44E

• Sabırla :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Sabırla

bunu biliyodum ancak dün yaparken kilikler kaçtı :D o yüzden şuan daha önceden yapmış sayan biri varmı diye sordum

Optima 3-9x44E

• sabah sabah saydım 510 klik sağ-sol ayarında 550 kilik üst-alt ayarında var daha sonraki yapan arkadaşlara kolaylık olsun

2 kere sıfırladım 3. sıfırlamaya bozuldu dürbün ortalanması 3.ye sıfırlayamadım

Optima 3-9x44E

• bunu biliyodum ancak dün yaparken kilikler kaçtı :D o yüzden şuan daha önceden yapmış sayan biri varmı diye sordum

buradan duyduğum kadarıyla klikler aynı marka modelde olsa değişebiliyor.özellikle optimada.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• buradan duyduğum kadarıyla klikler aynı marka modelde olsa değişebiliyor.özellikle optimada.

beklerim hele optimadan özellikle beklerim

Optima 3-9x44E

• Optimalarda klik sayma işine girmeyin klikler standart değil ve çok zorlamaya gelmiyor. Son kliği bulucam diye tatsız bir son meydana çıkabilir. En güzeli optima için ayna karşısında yapılanı olur. Dürbünün ön merceğini arkadan biraz ışık alacak şekilde aynaya yaslayın ve artikılla artikılın iz düşümünü klikler vasıtasıyla üstüste getirin. :)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Optimalarda klik sayma işine girmeyin klikler standart değil ve çok zorlamaya gelmiyor. Son kliği bulucam diye tatsız bir son meydana çıkabilir. En güzeli optima için ayna karşısında yapılanı olur. Dürbünün ön merceğini arkadan biraz ışık alacak şekilde aynaya yaslayın ve artikılla artikılın iz düşümünü klikler vasıtasıyla üstüste getirin. :)

bende bu şekilde ayna ile yapıyorum gündüz gün ışığında çok belli oluyor

Hatsan Striker 1000s .22cal 3-9x32

• hazır optima konusu açılmışken aklıma takılan bir konu var...dürbün sıfırlamada ben tarretleri bu videodaki gibi ayarlıyorum... 2:30 il 3:30 arasına bakmanız yeterli...

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

ama birde bu video var...tarret yönleride mi standart değil acaba?

8)

• Forumda başka bir konuda; 1.videodaki adam yönleri yanlış anlatmış diyorlardı öyle hatırlıyorum söylediği doğru resimlediği ok işaretlerimi yanlıştı tam tersimiydi bunun gibi bişeydi:)

• Forumda başka bir konuda; 1.videodaki adam yönleri yanlış anlatmış diyorlardı öyle hatırlıyorum söylediği doğru resimlediği ok işaretlerimi yanlıştı tam tersimiydi bunun gibi bişeydi:)

evet hatırladım ama resimlerde gösterilen yönler doğru...benim dürbün o yönlerde hareket ediyor...herkesinkinin tam tersi yani...enterasan...sizin hangi yönde hareket ediyor?

8)

• evet hatırladım ama resimlerde gösterilen yönler doğru...benim dürbün o yönlerde hareket ediyor...herkesinkinin tam tersi yani...enterasan...sizin hangi yönde hareket ediyor?

üstünde left ve up diye yönleri gösteriyo zaten ayarlarken ona göre ayarlıyorum ben

Optima 3-9x44E

• evet hatırladım ama resimlerde gösterilen yönler doğru...benim dürbün o yönlerde hareket ediyor...herkesinkinin tam tersi yani...enterasan...sizin hangi yönde hareket ediyor?

üst için tarret sol tarafa. alt için tarret sağ tarafa. sol için tarret sağ tarafa. sağ için tarret sol tarafa. hocam bende. :)

• üst için tarret sol tarafa. alt için tarret sağ tarafa. sol için tarret sağ tarafa. sağ için tarret sol tarafa. hocam bende. :)

ya benim dürbün özel üretim ya da benim gözlerde bir problrm var ammaaann neyse hedefi vursun da tarretler nereye dönerse dönsün :D :D :D

8)

• ya benim dürbün özel üretim ya da benim gözlerde bir problrm var ammaaann neyse hedefi vursun da tarretler nereye dönerse dönsün :D:D:D

:D:D Aynen Hüseyin hocam sıfırlansın üzmesin yeter :D acaba diğer x44'ler nasıl julia hocam sizin yönler ne tarafa doğru :)

• Aynen Hüseyin hocam sıfırlansın üzmesin yeter acaba diğer x44'ler nasıl julia hocam sizin yönler ne tarafa doğru

bende sol saat yönünde sağ saat yönü tersine alt saat yönünde üst saat yönünün tersine

tüfeği 2 kere sıfırladım 3.ye sıfırlanmadı ortalamam gerekti bende ayna olurmu olmazmı bilmiyodum klikle yapayım dedim sabah sabah 1500 klik saydırdı bana toplam

Optima 3-9x44E

• Evet Hüseyin hocam senin dürbün özel üretim :D