Kral Arms Puncher Mega

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çesidin bol olmasi iyi herkezin tercihi farkli olabilyor. Kral istekleri gozettigi gozukuyor.

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Şahsen ben bullpup a bayıldım hep istiyordum bir bullpup video lardan izlediğim kadarıyla gayet başarılı cebi düzeltelim bende alacağım bir tane
    çeşitli olması hoş olmuş benim tercihim bullpup modeli

• ben aldım bu modeli kullanıyorum stabil atış yapıyo tam güçte 36 atış yapıyo

Acaba bu kadar hız farkı için yanılmıyorsam 400 tl fark var Kral Puncher Maxi large modeli ve Kral Puncher Maxi mega arasında. bu hız farkına değermi bu fiyat farkı?

Gamo cfx royal 5.5
    Gamo 3-9x50 wr/30
    JSB Diabolo Exact Jumbo Rs 5.52 13.43 grains

• Şahsen ben bullpup a bayıldım hep istiyordum bir bullpup video lardan izlediğim kadarıyla gayet başarılı cebi düzeltelim bende alacağım bir tane
    çeşitli olması hoş olmuş benim tercihim bullpup modeli

Bullbup modelini bir bayide inceledim. Hatta satın alan bir arkadaş sayesinde atış yapma şansımda oldu. Bende bullbup modelini çok beğeniyordum lakin silahı tutma ve dürbüne bakması biraz garipsedim. sanki bir şeyler eksik gibi. Pek içime sinmedi silah tutuş şekli. Almadan önce mutlaka tutuş şeklini bir deneyin.

Gamo cfx royal 5.5
    Gamo 3-9x50 wr/30
    JSB Diabolo Exact Jumbo Rs 5.52 13.43 grains

• alışınca sıkıntı kalmıyor birde kral hafif

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Arkadaşlar bende mega 5.5 sahibi oldum birşey dikkatimi çekti atış sırasında şarjör kısmından ufak bir hava geliyor arkadaşımda aynı tüfekten var aynı durum ondada mevcut sizce normalmidir ?

• Arkadaşlar bende mega 5.5 sahibi oldum birşey dikkatimi çekti atış sırasında şarjör kısmından ufak bir hava geliyor arkadaşımda aynı tüfekten var aynı durum ondada mevcut sizce normalmidir ?

Namlu içindeki contada sorun olabilir. Pellet iticiyi tam kavramıyorsa ordan hava kaçırıyor olabilir.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

namlu içi oringi değiştireceksin kaçırma sorunu kalmayacak.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight