BT65 Yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mrb arkadaslar bugun hatsan bt65 sb lw havali tufek aldim aksu av dan icinde 200 bar dolu geldi biraz atis yaptim 150 bara dustu tekrar 200 e yukseltmek istedim dolum ucunu tupe takip hava bastigimda hava tupe gitmiyor kenarlardan kaciriyor ne yapmam lazim bisey takmayi mi unuttum acaba

• pompa ile basıyorsan diye söylüyorum pompanın tüpe giren ucunda takılı olması gereken contalı bir pulu var yuvarlak onu takmayı unutmuş yada taktıktan sonra yeterince sıkmamış sabitleyememiisindir öncelikle her yerin sıkılıp sıkılmadığından emin ol bence sonra oringleri kontrol birde hava basmadan önce pompanın hortumunun başladığı yerin hemen altında hortum hava tahliye tekeri var onu sıkmassan o zaman da hava kaçar durur hortumun ucunun tüpe tam girdiğinden emin ol

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Ne kadar çok ayrıntı varmış. Adım adım tiklemeli kontrol listesi lazım bu işe :)

Yaylı ne güzel hocam kır, pellet koy, kapat, at ;)

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Dolum aparatının üzerindeki oringleri de silikon greslemenizi öneririm

The world is mine...

• pompa ile basıyorsan diye söylüyorum pompanın tüpe giren ucunda takılı olması gereken contalı bir pulu var yuvarlak onu takmayı unutmuş yada taktıktan sonra yeterince sıkmamış sabitleyememiisindir öncelikle her yerin sıkılıp sıkılmadığından emin ol bence sonra oringleri kontrol birde hava basmadan önce pompanın hortumunun başladığı yerin hemen altında hortum hava tahliye tekeri var onu sıkmassan o zaman da hava kaçar durur hortumun ucunun tüpe tam girdiğinden emin ol

cok tesekkur ediyorum dolum aparati ile hortumun baglandigi yere conta koymayi unutmusum takinca duzeldi

• pcp ye her yeni başlayanın mutlaka atığı konu bu,ey Hatsan neden klavuzlarına gerekli bilgileri detayları yazmazsın insanları uğraştırırsın

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• zamanla pcp tufek vazgecilmez oluyor oyle kir pelet tak at cok sikici pcp varken vede imkan :)