Hatsan Herkules

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • fiyatı güzel fakat tüp hacmine göre atış sayısı düşük gözüküyor

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Atış sayısındaki düşüklüğü gücüne bağlayabiliriz.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• atış sayılarına ekleme yapılmış 120+62- 25 cal için her şey test edilince ortaya çıkar 182 atışın kaç tanesi stabil önemli olan stabilite
    ağırlığıda ayrı bir sorun gün yüzüne bi çıksın hele

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• 6.35 in siparişini verdim.Bahsettiği değerlerin yüzde 90 nı karşılasa bile 6.35 için mükemmel 1200 fps Crikette 6.35 900 fps Bu arada kutu içeriği şöyle bipod askı kayışı bakım yağı + sucuba tüp dolum aparatı onlarda herhalde pompa ile doldurulamaz diye düşünmüşler

• Pompayla dolay da bu işi yapacak adam baya terler ve pompayı ısıtmamak için sık sık ara vermesi gerekecek. Sanırım tüfek dürbünsüz gelecek. İyi bir dürbüne ihtiyacınız olacak. Deneyimlerinizi bekliyoruz. Hem tahribat hem grupman.

• Elime geçer geçmez deneyimlerimi paylaşıcağım ama 6.35 için 20-25 gün gibi bi süre verdiler bekliyoruz

• Sizin ve diğer kullanıcıların yorumlarını 4 gözle bekliyorum. Ben de başka bir ön ödemeli sipariş verdim. Bu durumda olmasam herküles siparişini kesin verirdim. En çok merak ettiğim ağırlığı. Çok ağır bir tüfek gibi geliyor

• Tüfek ağır gibi değil bildiğin ağır :D ama gülü seven dikenine katlanır misali düşünülmeli 6.35 in h&n 19.91 grain pelletle chronosu yayınlandı max 1340 fps değer çıktı ortalama 1307 fps ortalamaya bakarsak 75 fpe güç üretiyor fabrika verisinden de fazla farklı pelletlerle belkide daha da fazlasını üreticek kim bilir 8| Çekiç yayıyla biraz oynansa 90 fpelere çıkıcak belkide gücü muazzam umarım isabetide öyledir g;$i

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• 6.35 in siparişini verdim.Bahsettiği değerlerin yüzde 90 nı karşılasa bile 6.35 için mükemmel 1200 fps Crikette 6.35 900 fps Bu arada kutu içeriği şöyle bipod askı kayışı bakım yağı + sucuba tüp dolum aparatı onlarda herhalde pompa ile doldurulamaz diye düşünmüşler

paylaşımları dört gözle bekliyoruz, hayırlı olsun bu arada

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Teşekkürler Bende Bekliyorum ağırlık çok sorun değil çünki hangimiz bunları ayakta atıyruz ki Merak ettiğm namlu komple moderatörlü olamsına rağmen bu yüksek süratlerde ses naıl olur Bir de Namlu hatsanın mı lw mi açıklamalarda yazmıyor

• Şimdilik hayal kırıklığı gibi duruyor. İlerleyen zamanlarda daha detaylı testlerle gerçek ortaya çıkar.

• Az önce hesapladım 19 gr, 1300 fps ile 95 joule güç üretiyor. Sözümü geri aldım gücü denildiği kadar var. Ağır pelletlerle de atış videosunu çok merak ediyorum. Ancak regülatörsüz grupman çok dağınık olacakmış gibi geldi bana.

• Iki tane tup oldugu icin bu calisma mekanizmasinda bir farkliliga yol aciyor mu? Daha farkli bir sistem olmasi gerekir diye dusunuyorum

• Ait Wolf ile bu tüfeğin ne alakası var anlamadım

• Alakasi yok hocam sadece ne kadar ekmek o kadar köfte demek istedim

• O konuda haklısın daha kalitelisi ve güçlüsü isteniyorsa paraya kıymak lazım. Bu fiyata bu güç kalite ve tüp hacmi uygun. İsabeti nasıl ve ince Mehmet 42 gr ile ne yapacağını merak ediyorum.

• o tür silah var, hemde en az 4-5 seneden beri hatta otomatik olanı bile var:
    http://www.evanix.com/monsterpremium.html
    http://www.evanix.com/giant.html

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen nihatfevzioglu ().

• Teşekkürler haklısınız Giant Türkiye de satışa sunulmadı Monster ise 4 küsürden satışta.Evanix ise yapım kalitesi belli olan bir tüfek.Yani tercih meselesi.Ben hayatta tercih etmem.

• Teşekkürler haklısınız Giant Türkiye de satışa sunulmadı Monster ise 4 küsürden satışta.Evanix ise yapım kalitesi belli olan bir tüfek.Yani tercih meselesi.Ben hayatta tercih etmem.

Monster premium yani fiber karbon tüplü ve ağaç kundaklı olan bence güzel silah sadece 3,25 kg ve 900 cc olması bile ayrı bir avantaj, büyük hacim tüplü pcp sevenlerin bence vazgeçilmezidir, şahsen imkanım olsa bir tane alırdım.