Hatsan Herkules

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• video için teşekkurler elinize sağlık.. güzel silah yapmışlar inşallah teknik veriler ve isabetide iyi olur birde fiyatı güzel olursa kesinlikle alınacak bir silah bence

Kör sniper

• dürbün ve bipodsuz 5.9kilo tekrar düşünün derim :)

• mg3 mübarek kum torbalarının arasından atış yaparız artıl fiyatı 3000tl den aşağı olmaz sanırım

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• gladiusa bile ne kadar fiyat çıkartmışlardı biliyosunuz ben bunun eski kasa bi serçe parasına satılacağını düşünüyorum açıkçası :D

• videoda 1.36 da 7.62 990fps, 9mm 890 fps mi yazıyor benmi yanlış görüyorum ? bu kalibreler türkiyede satılacakmı ?

Zoraki HP-01 Ultra .177 cal. ;tufey#

• dediğiniz kalibreler türkiyede satılmayacak. videodada söylendiği üzere. videoyu çeken abimizde herkesin bildiği üzere izmirden güvenilir bir esnaf abimiz. işgören silahçılık ayrıca kral armsıda ziyaret etti iwa 2016 fuarında ben telefondan girdiğim için videoyu yükleyemedim.

• 9mm pelletin 1 tanesi 1.2tl ayrıca ona havada yetmez baya zengin olmak lazım bunları kullanabilmek için

• Uzaktan kaliteli gibi görünüyor. Bir kaç yüz atış yaptıktan sonra anlaşılır ne olduğu. Bu tüfeğin türkiyede alınacak tek kalibresi ve tek pelleti var bence. İnce mehmet solid 6.35 44 grain. Zaten fx 7.62 pelletlerde 46 grain. Eğer isabeti güzel ise olay tüfek olur.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen HPI ().

• Hercules guzeles ama hep aynı şarjores ... Hatsan o kadar silah yapıyon birde şarjör yap bari işi rast gelesice

Kör sniper

• Tufek gercektende ilgi cekici fakat o tupleri birde doldurmak var. Pompayla olmayacagi kesin... yerli kullanicilarin ihtiyaclarindan uzak bir kullanim alani olacagini dusunuyorum.

• Umarım fiyatı uygun olur.Biz de bir adet sahip oluruz.

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• Dürbün ve bipot ile 7 kg yakın olur sanırım.kağıt üzerinde teknik özellikleri güzel.hadi hayırlısı

Ve herkes birgün ettiğini bulur

kalibrgun cricker 5.5mm

• güzel güçlü bir tüfek,dizaynıda fena değil sitesinde göremedim ahşap dipçik ve kundaklı olanda varmı acaba

Murat Merdan Yücel

• 2900tllik fiyatıyla işgören avda satışa başlanmış bana göre yüksek bi fiyat ama alıp kullanan arkadaşlar fikirlerini belirtir kısa sürede

• Fiyatı yerli bir tüfeğe göre çok yüksek. Muadili ithal tüfekler kadar isabetli ve işçiliği de kaliteliyse bir nebze fiyatına katlanılabilir. Ancak klasik hatsan kalitesindeyse fiyatı çok fazla.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Kullanıcı yorumları ve videoları nı bekliyoruz henüz alıp kullanan yok sanırım

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup: