Kral Puncher Mega 330 CC 25 metre grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mesafe 25 metre, tüfek herkezin kafasını karıştıran maxiden stabil olmadığı söylenen puncher MEGA....!
    Nöbetçi olduğum kışla içindeki atış alanı uzakta olduğu için gitmek gelmek sıkıntı yaratcağından kendi atış alanımı kurdum ve yanımda bulunan pelletlerle her grupmanda 12 pellet atış ve atışlarımı oturarak masadan bipod destekli ve tam güçte yaptım.
    Hava çok rüzgarlıydı çoğu zaman rüzgarın geçmesini bekledim
    100 metreden fazla ama en az 100 m olarak tahmin ettiğim mesafeden 4 atışta 3 soda şişesini rahatlıkla aynı atış yaptığım yerden vurdum fakat yanımda kamera kayıt cihazım olmadığı için kaydetme gibi bir fırsatım olmadı öğleden sonra fırsat bulursam tabi rüzgarda azalırsa 100 m grupman yapmayı planlıyorum iyi günler... :saint:

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen laqqer ().

• İkinciyi 100 metre denememde aynı neredeyse bir elin dört parmağı kapatıyor grupmanı iyi günler iyi atışlar...

• Deneyip video ceken biri olarak benim denedigimde ciddi fps oynamalari vardi. Bu sebeple alanlarin uzulmesini istemedim.
    Konuyu kral yetkililerine iletmistim. Cozum bulup iyilestirme yapilmis olabilir.
    Gule gule kullanin.
    Tupu nerde nikelaj yaptirdiniz.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Deneyip video ceken biri olarak benim denedigimde ciddi fps oynamalari vardi. Bu sebeple alanlarin uzulmesini istemedim.
    Konuyu kral yetkililerine iletmistim. Cozum bulup iyilestirme yapilmis olabilir.
    Gule gule kullanin.
    Tupu nerde nikelaj yaptirdiniz.

Nikelaj değil kaplama kendim kapladım ama çokta iyi olmadı namluda da vardı söktüm baya uğraştırıyor zaman lazım

• güzel olmuş elinize sağlık

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • teşşekkür ederim bu grupmanları yapmamdaki tek sebep meganında maxi kadar artık istikrarlı olduğunu
    ispatlamaktır. :):thumbup:

• baska bir inceleme daha vardi zaten. Maxiden daha bile stabildi chrono degerleri:) ama dusus erken basliyor dogal olarak.

• selam gördüklerim 25 m grupmanı ise biraz dağınık olmuş gibi geldi bana
    benim yaylılr 25 m de 8mm civarı grupman yapıyor. pcp nin en az o kadar grupman yapması lazım.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• hava çok rüzgarlıydı rüzgar olmadığı bir gün tekrar bu başlık altında paylaşırım ^^

• teşşekkür ederim bu grupmanları yapmamdaki tek sebep meganında maxi kadar artık istikrarlı olduğunu

peki tam dolu tüp ile bir de krono sunu yayınlarsanız ilk elden ve yerli birisinden bizde görmüş oluruz kaç adet atış yapılabildiğini.

• peki tam dolu tüp ile bir de krono sunu yayınlarsanız ilk elden ve yerli birisinden bizde görmüş oluruz kaç adet atış yapılabildiğini.

kronom olmadığı için ölçüm yapamıyorum fakat tam güçte 200 bardan 100 bara kadar 50 atış yapıyor 100 bardan sonra düşme arttığı için keyif vermiyor grupmanlar büyük olma sebebi 12 pellet atmamdandır krm pelletler çok dağıtıyor alakasız ama jsb ilk 5 atışta 1 krş grupman yapmıştı nerdeyse tek delikti rüzgar olmasına rağmen gamo idare eder seviyede başka bir zaman buradan grupman yapıp paylaşırım.

• Jsb 18.13 gr pellet 3 atış ve 5 atış 25 metre grupman ikinci fotograf 3 atış diğerleri 5 atış

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen laqqer ().

Sn. lagger tüfeğin alış tarihi nedir?Benimde 330cc var.Tam güçte 100 e inene dek 5 şarjör attırıyor.Birde dürbünü kaç metrede sıfırladınız.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• Sn. lagger tüfeğin alış tarihi nedir?Benimde 330cc var.Tam güçte 100 e inene dek 5 şarjör attırıyor.Birde dürbünü kaç metrede sıfırladınız.

• Mart 2016 tam tarihini hatırlamıyorum tam güçte 100 bara inene kadar 60 atış yapmakta 100 bardan sonra düşüş arttığı için genelde dolum yapmaktayım. ilk başta 60 metreye sıfırlamıştım 100 metreyi birinci dottan vurabiliyordum şuan 25 metreye sıfırladım 100 metreyi 3. dottan vuruyorum

• Benim gördüğüm kadari ile krm namluda çok tortu birakiyor atişi bozuyor ben oyuzden kullanmiyorum . gene bu benim gorüsüm .