26-29 Mayıs 2016 Istanbul Prohunt Fuarı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sanırım henüz fuarla ilgili başlık açılmadı. Airgunturk olarak fuara toplu katılım, organizasyon falan oluyor mu?

Fuarda firmalar indirim uyguluyor mu (mesela motosiklet fuarında oluyor)? Bir de pellet satışı yapılıyor mu?

• fuara önceki yıllarda yaban TV den veya prohunt'un kendi sitesinden ücretsiz giriş davetiyesi temin edebiliyorduk bu yıl böyle bir uygulama söz konusu değil galiba

• Bu yılda ücretsiz davetiye almak mümkün;

http://meetinexpo.com/prohunt2016/tr/

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• bende ordan aldım lakin anlamadım renkli printer dan cıktı alıp yaka kartımı takmak gerekiyor.

renkli çıktıya gerek yok, siyah beyaz kodu görünsün yeter, girişte verirsiniz problem olmaz ben yıllardır öyle giriş yapıyorum, ayrıca bir kaç kıl firma hariç tüm silah-tüfek tabir-i caizse şakı şukur kurcalayabiliyorsunuz

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• bizim için"Sektör profesyoneli olmayan avcılık ve doğa sporları tutkunları için İNDİRİMLİ BİLET kaydımız açılacaktır." notu düşürülmüş ama bunu İNDİRİMLİ BİLET üstüne çift tıkladığımda açamıyorum, oradaki kayıt formu da sanırım bu sektör de faaliyet gösteren firmaların çalışanları için, benim gibi sıradan vatandaş nasıl davetiye alabilir, yoksa firma ve web kısmına çalıştığım firmanın bilgilerini mi girmek lazım.

• en altta kaydiniz yoksa devam et yazısını tıklayın ben telefonda öyle yaptim

• Tamam o işlemden sonra forum kayıt işlemine geçiliyor ben cepten girip formu doldurdum siz pc den mi giriyorsunuz bir farklılık mi var acaba

• Tamam o işlemden sonra forum kayıt işlemine geçiliyor ben cepten girip formu doldurdum siz pc den mi giriyorsunuz bir farklılık mi var acaba

tamam da kayıt formuna giriyoruz ama üstünde bu yazıyor "Istanbul Prohunt fuarı online kayıt sistemi sadece fuar sektör profesyonelleri için açıktır.Kaydınız bu doğrultuda incelendikten sonra tarafınıza onay kodu verilmektedir."Birde firma ismi ve web sayfası adresi isteniliyor onları soruyorum zaten benim çalııştığım firma bu alanla uzaktan yakından hiç bir alakası yok,doldurktan sonra da onay geldi mi.

• Benim sektör de alakası yok du 1 gün sonra onay geldi.

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5
    kral puancher breaker 5.5

• anladim kadarıyla alakasi yok online ziyaretçi kaydı tamamen anket amaçlı yapılmış

• Silah sektöründe olmanız gerekmiyor , Form da mecburi doldurulması gerekli işaretli kısımlar
    Doldurulduğunda ertesi gün barkodunuz geliyor.

'.

]

• EDgun matador görücüye çıktı prohunt 10 hall -C120 de ATEF OUTDOR stantında tüm silah severleri bekleriz davetiye sorunu olan 532 6134288 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilir