Hatsan crossfire

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • işte tam beklediğim tüfekçok sağlıklı çalışıyor gibi hatsan bitirmiş bu işi,fiyatı uygun olursa kesin alırım inşallahh abatılı olmaz

• Tutukluluk yapmadan çalışıyor olması geniş tüp hacmi ve getirisi yüksek atış sayısı ideal gücü ile güzel bir tüfeğe benziyor lakin kundagi bence tüfeğin güzelliğine ve prestijine gölge düşürmus çok daha yakışıklı olabilicekken bu haliyle bende tasarımın üzerine çok düşülmeden sadece mekanizmayı kapatmak amacıyla bir kundak giydirilip çıkarılmış model hissi verdi

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Valla bana yakışıklı geldi. Tabi ki siyah olarak hayal ettim :thumbup::thumbup:

Zoraki HP01 Ultra .177

• Nihayet yerli firmalarımız tüfeğe benzeyen tüfekler yapmaya başladı.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• begenen yada begenmeyenler olacaktir,her görüse saygı sonsuz.ben beğenmeyenlerdenim.thumbhole yani dipcik deligi fazla büyük ve kaba tarzda yapılmış.yine tetikle tüp arasındaki kavrama kısmı aşağıya doğru şekilsiz indirilmiş.tabi bu beğenmeme halim kozmetikle ilgili,teknik taktik bir yorum yapamam.

• Valla açtım bir daha baktım yine çirkin yine çirkin :D bende nova compact var oda çirkin abi kundak tüm bütünlüğü mahvediyor bence kaba tufekler hatta kundagi soktugum bir vakit üstüne söyle maxi kundagini tutup nasıl olurdu acaba diye baktım daha yakışıklı oldu kibar bir tüfek oldu bu cross fire daki o el kundaginin ordaki koca yamuk şeklindeki delik tetik korkulugunun hemen önünde baslayan yine büyük çıkıntı ve bir anda incelip tüpün altına doğru uzanmasi retay tufeklerinkine benzer siyah yanak dayama kısmı falan bence hic yakismamis 1500-2000 bandindaki tüfeği görünce bir anda gözümde 200 liralık tufegin tasarımınl canlandı :)

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Görüntüdeki tüfeğe şarjör takılı değil , önemli olan sıcak atış esnasındaki performansı peleti hatasız
    Yüklüyebiliyormu hava sarfiyatının artması atış konforunu ne kadar etkiler gibi suruların net cevabı
    Gerekli , umarım olumlu sonuçlar çıkar bizde alkışlarız.

'.

]

• Görüntüdeki tüfeğe şarjör takılı değil , önemli olan sıcak atış esnasındaki performansı peleti hatasız
    Yüklüyebiliyormu hava sarfiyatının artması atış konforunu ne kadar etkiler gibi suruların net cevabı
    Gerekli , umarım olumlu sonuçlar çıkar bizde ndeksleme sorunu olmazsa Fx tip bu şarjör sıkıntı çıkarmaz

İndeksleme sorunu olmazsa Fx tip bu şarjör sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum.

Zoraki HP01 Ultra .177

• hatsanın bu yarı otomatiği elektrikli kurma ile çalışıyor demişti bir kaç av bayii ama sanki öyle değil gibi geldi bana

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)