Kral pro 500cc Lw

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bende bir arkadaşın tüfeğini kullandım. Ne iyiydi ne kötüydü.Takip ettiğim kadarıylada internet ve kullanıcı yorumlarına göre namlularda standart olmadığını düşümüyorum . Lw olmasada namlulara standart şekilde şok verseler daha iyi olabilir.

bu silahın satış fiyatı bandında satılan silahlarla kıyaslama yapılırsa daha adaletli olur,3-4-5 bin liralık silahlarla ile aynı performansı beklemek saflık olur.

• Rakip yerli firmanın tüfekleri çok çok iyi gurupmanlar yapabiliyor itallerle yarışacak şekilde..900-1000 lirayı aşmayan ucuz modelleri bile . . diğer tarafları ne kadar iyi olursa olsun iş namluda bitiyor..

• Rakip yerli firmanın tüfekleri çok çok iyi gurupmanlar yapabiliyor itallerle yarışacak şekilde..900-1000 lirayı aşmayan ucuz modelleri bile . . diğer tarafları ne kadar iyi olursa olsun iş namluda bitiyor..

Alpaslan Şen hocanın da Hatsanın BT 65,NOVA ve HERCULES ile çekilen videoları da var buna benzer sonuçlar elde etti, o yüzden kapalı alan ve aynı şartlarda ve aynı kişi ile atış yapıp kiyaslamadıkça çok net bir yorum yapılamaz,hatta bir değil bir kaç atıcı ile test etmek lazım,bir de Kralın atış stabilitesini Hatsanın tüfekleri ancak regulator ile yakalıyor, ve malesef Hatsanın da namluların da hepsi aynı standartlarda olduğunu da söylenemez,hatta bazı Hatsan kullanıcı arkadaşlar ihracat ile iç piyasaya sunulan tüfeklerde kalite farkını olduğunu iddia etmekteler,daha önce de burada bu konu konuşuldu,o kadar da buyuk fark olduğunu sanılmıyor,biri 10 kuruşluk grupman yapıyorsa,diğeri de 25 kuruşluk grupman yapar gibi bir yorum yapılmıştı, o yüzden eğer bir isabet hastası değil ise insan bu kadar farkı da önemsemez,saadete gelirsek ben hem Hatsanın bazı modellerini hem de Kralın bazı modellerini beğeniyorum,her ikinden de birer tanem olsa hiç fena olmaz,ve yerli rekabet ne kadar artarsa hem bize kullanıcı olarak hem de firmalara kalite yükseltme açısından okadar yararlı olacaktır.

• havalı silahı bıraktım ama kral böyle bir tüfek üretsin bende alacaklardan biriyim. :D Belki bir gün tekrar dönerim diye dürbün ve pompayı satmadım tutuyorum elimde hala. :D

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• havalı silahı bıraktım ama kral böyle bir tüfek üretsin bende alacaklardan biriyim. :D Belki bir gün tekrar dönerim diye dürbün ve pompayı satmadım tutuyorum elimde hala. :D

Bende pompa kullandım bir yıl boyunca. Gerçekten çok zor oluyor. Scuba aldım bu hobinin zevkine yeni vardım. Şiddetle scuba tüp tavsiye ediyorum.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• rainstorm nickli arkadaşım yükarıdaki yorumuma eksi vermiş in de bari açıkla neyi yanlış bu düşüncenin.

• Rüzgar, atıcının tecrübesi, pellet ezilmesi veya form bozukluğu,dürbün sıfırlaması ve kullanımı,tetik vs vs ; hepsi birer etken bende kral kullanıyorum namludan bir hayli memnunum ayrıca genellikle atışlarım 100m üstü oluyor ha grupman yapmadım hiç ! istediğimi vurduktan sonra grupmanla işim yok ama bu kadar bahsi geçen lw namlunun ne değiştireceğini bir hayli merak ediyorum. Ayrıca atışlar 25-30 mt'den sonra kişinin maharetine kalıyor titreyen nefes kontrolü yapamayan dürbünü gelişi güzel kullanan tetik ezmesini bilmeyen vsvs. adamlar grupman yapmaya çalışırsa namluda kötü olur tüfekte, kimse kendinde hata aramaz. Yanlış anlaşılmasın kimseyi suçladığım yok ama gerçekten kötü olan hatalı namluları vardır veya önceki ürünlerdeki namlular kötüdür bilemem ama kralın namlusunun şuan kötü olmadığını düşünüyorum.

lw namlu olabilirse yada ciddi bir firmanın namlusu eğer indexlemede yada pellet sürümünde bir arıza yoksa isabet ciddi anlamda değişir.
    Örneğin 50m de 6cm ile 8 arası olan grupman( ki bende ki iki kral puncher da 50m de en az 6 cm e kadar düşüyordu grupmanları. ) 1.5 -2 cm e indirir

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

ben değil yabancılar kıyaslamış,Hatsana karşı bir antipatim yok hatta iki Hat san marka silahım var ama gerçek şu ki o da namlularda tam standardı oturtamadı,lw ve kendi namlu arasındaki farkla bak

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• İlk çıkan at44lw ve sonrasında lw 6.35 bt65 im oldu gurupmanları çok sıkıydı ..kendi namlusunu bilmem ama bir kaç kişinin tüfeğini kullandım gayet iyilerdi ...genel manadada insanlar memnun gibi görünüyor....birtane yaylısını almıştım mod55 ,namlu ışıl ışıl nizami görünsede berbattı..pellet yükleme yerine sıkı geçiyor 10cm sonra boşluğa düşüyordu .namlu boldu yani ...hatsandada standart olayı italler gibi olmayabilir.

• namlu herşeydir millet boşuna 1000tl verip yurtdışından namlu getirtmiyor baştaki resim gibi bir silah yaparlarsa bende alırım fiyatı isterse 2000 olsun ithal tüfekler kendi ülkesinde bizdekinin yarı fiyatına satılıyor bizde ikinci el ithal tufek yurtdışındaki sıfır fiyata gidiyor bazen fiyat performans diyorUz ama durum öyle değil bizdeki tüfeklerin en iyisi bile 1500 etmez lw olsa bile bakıyorsun bi daystate airwolfa yada s510 na bizim tüfeklerle alakası yok bütün mermiler aynı noktaya gidiyor mermi gittiği yere kadar hep aynı gidiyor kral isabet işini 100m de şişe kırsınlar diye anlamış aslında hatsan ile kral birleşse güzel tufekler çıkacak ortaya biri görsel olarak iyi tufekler yaparken diğeri isabet olarak iyi tüfekler yapıyor her ikisini iyi yapmadan ikisinden de bir cacık olmaz ha gelişmelerini en çok bekleyen biri olarak işallah gelişirler ital tüfekler pahalı derken üstüne binen vergileri de hesaba katmak lazım yani yerli silahların bukadar paraya bukadar kalite demelerini kabul etmemek lazım kaliteden ödün vermesinlerki biz de elin gavuru ile uğraşmayalım

• sayin abilerim sevgili kardeslerim forumda hatsanin namlulari ile lw namlulari arasinda sayisiz karsilastirma var simdi de bu yarisa kralarmsin namlulari girdi. Bu isin profesyoneli degilim ama bu 3 namlu arasindaki kalite farki sirasiyla lw, hatsan ve kral diye siraliyorum ama bunlarin karsilastirilmasi profesyonel bir sekilde yapilamiyor. Tecrube ve hissiyatla siraliyoruz sanki. Atislari bilgisayar makine vs.. yapmadikca da asla kesin bir sonuc cikmayacak bence. Cunku atis yaparken nem sicaklik ruzgar o anki kalp atislari nefes kontrolu ki bu otonom sinir sistemiyle ilgili bir durum. .inanmadiginiz guvenmediginiz bir tufekle veya sacmayla da iyi bir atis yapamayabilirsiniz. Hic kalp atislari 100 iken yapilan atisla 60 iken yapilan atis bir olabilirmi?

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• sayin abilerim sevgili kardeslerim forumda hatsanin namlulari ile lw namlulari arasinda sayisiz karsilastirma var simdi de bu yarisa kralarmsin namlulari girdi. Bu isin profesyoneli degilim ama bu 3 namlu arasindaki kalite farki sirasiyla lw, hatsan ve kral diye siraliyorum ama bunlarin karsilastirilmasi profesyonel bir sekilde yapilamiyor. Tecrube ve hissiyatla siraliyoruz sanki. Atislari bilgisayar makine vs.. yapmadikca da asla kesin bir sonuc cikmayacak bence. Cunku atis yaparken nem sicaklik ruzgar o anki kalp atislari nefes kontrolu ki bu otonom sinir sistemiyle ilgili bir durum. .inanmadiginiz guvenmediginiz bir tufekle veya sacmayla da iyi bir atis yapamayabilirsiniz. Hic kalp atislari 100 iken yapilan atisla 60 iken yapilan atis bir olabilirmi?

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5