Kral pro 500cc Lw

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ceketli namlu, 500cc tüp, rear bolt kurma kolu, indexli şarjör bunların hepsi daystate gibi duruyor. Gücü, isabeti de yerindeyse efsane olur. Özellikle kundağı çok hoç.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• bence de kundağı çok hoş tebrik etmek gerek muadilleriyle kıyaslayınca :)

• paint de yapılmış böyle bir tüfek yok

Gönül İSTANBUL gibidir, fethi zor FATİH i tektir!

• paint de yapılmış böyle bir tüfek yok

var olduğunu da iddia eden yok ,sadece 500 cc tüp ile nasıl olurdu onu göstermek istemiş,belki Kral arms bu resim ve yorumlardan sonra böyle bir silah üretmeye başlar, neden olmasın. :)

• Coming Soon :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Lw işini kral yetkililerine sorunca hep bir sessizlik oluyor ..Kral lw yi takmadıkça hep ikinci planda kalıcak bunu bilmeli ..lw olur ozaman gerçek kral olur .Resimdeki Dursun beyin elindeki otomatik modelde çok iyi.. bunada lw lazım .... lwlwlwlw:)

• bu tip "fotoğraf " çalışmalarında, başlıkta veya konu içinde hayal ürünü olduğu belirtilmesi daha iyi olur.

Bu tüfeğe ait bir çalışma olduğu duyumu varsa buda konu içinde belirtilerek haber şeklinde verilebilirdi.

• dostum gercek sandim int bir saatir ariyorum. :) eger boyle bir silah yapsin ve lw namlu, 500cc tüp, rear bolt kurma kolu, indexli şarjör . sonra gelsin 1500 ile 2000 arasi fiyati koysun. O zaman helali hos olsun basimizin ustunde yeri var :)

• dostum gercek sandim int bir saatir ariyorum. :) eger boyle bir silah yapsin ve lw namlu, 500cc tüp, rear bolt kurma kolu, indexli şarjör . sonra gelsin 1500 ile 2000 arasi fiyati koysun. O zaman helali hos olsun basimizin ustunde yeri var :)

hiç gülesim yoktu,güldürdün beni ,anlaşılan Kral arms böyle bir tüfek yapsa kimse şaşırmaz :)

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Kralın gurupmanlarında rüzgar bir bitmedi :thumbdown:
    Videodaki arkadaşlar : "süper ,ooosüper ,tek delik" :D .. kötü gidince "rüzgar" ;)
    Rüzgar varsa niye paylaşırsın :whistling: ne anlamı var 8| ne anladık ?(
    Resme bakarak ,yoksa sorun sadece rüzgar değilmi :S

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Kralın gurupmanlarında rüzgar bir bitmedi :thumbdown:
    Videodaki arkadaşlar : "süper ,ooosüper ,tek delik" :D .. kötü gidince "rüzgar" ;)
    Rüzgar varsa niye paylaşırsın :whistling: ne anlamı var 8| ne anladık ?(
    Resme bakarak ,yoksa sorun sadece rüzgar değilmi :S

aynı şey hatsan'ın pcp lerin çekimlerinde de yaşandı, malesef orada rüzgar kesilmiyor herhalde , bu kadar oluyor ,yapabilirsen kendin yap hatta tamamen kapalı alanda ve 135 mt mümkünse bizim kafalarımızda da soru işaretleri kalmasın değil mi.

• aynı şey hatsan'ın pcp lerin çekimlerinde de yaşandı, malesef orada rüzgar kesilmiyor herhalde , bu kadar oluyor ,yapabilirsen kendin yap hatta tamamen kapalı alanda ve 135 mt mümkünse bizim kafalarımızda da soru işaretleri kalmasın değil mi.

Tüfeği gönderirseniz neden olmasın :D Namlusundan emin olmadığım tüfeğe para vermek benim işim değil .Ha olurda bir gün verirde alırsam, sonuç olumluda olumsuzda olsa paylaşırım .

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mrt083 ().

• mesele zaten namlunun iyi olup olmaması,mesele önyargıyla yaklaşmak,emin olmadığımız konuda rüzgarın etkisini namlunun kötü olmasını gizlemek için bahane etmelerini ima etmek ,hiç etik değil ,emin ol en mükemmel pcp olsa buna benzer şartlarda bu tür sapmalar olur.

• mesele zaten namlunun iyi olup olmaması,mesele önyargıyla yaklaşmak,emin olmadığımız konuda rüzgarın etkisini namlunun kötü olmasını gizlemek için bahane etmelerini ima etmek ,hiç etik değil ,emin ol en mükemmel pcp olsa buna benzer şartlarda bu tür sapmalar olur.

Gurupmanın dağılımına bakarsak bence bu sapmalar rüzgara rağmen normal değil .Rüzgardada binlerce atış yaptık ..
    Burda paylaşılan gurupmanında bir anlamı yok .madem rüzgara kabahat bulunulacak hiç paylaşılmamalı.. Bu görüntülerden ne anladık. hiç birşey..Sarfedilen emeğin sonucu tamamen boş.. sonuç "rüzgar var olmadı" :) olmasaydı tek delik. :)

• Rüzgar, atıcının tecrübesi, pellet ezilmesi veya form bozukluğu,dürbün sıfırlaması ve kullanımı,tetik vs vs ; hepsi birer etken bende kral kullanıyorum namludan bir hayli memnunum ayrıca genellikle atışlarım 100m üstü oluyor ha grupman yapmadım hiç ! istediğimi vurduktan sonra grupmanla işim yok ama bu kadar bahsi geçen lw namlunun ne değiştireceğini bir hayli merak ediyorum. Ayrıca atışlar 25-30 mt'den sonra kişinin maharetine kalıyor titreyen nefes kontrolü yapamayan dürbünü gelişi güzel kullanan tetik ezmesini bilmeyen vsvs. adamlar grupman yapmaya çalışırsa namluda kötü olur tüfekte, kimse kendinde hata aramaz. Yanlış anlaşılmasın kimseyi suçladığım yok ama gerçekten kötü olan hatalı namluları vardır veya önceki ürünlerdeki namlular kötüdür bilemem ama kralın namlusunun şuan kötü olmadığını düşünüyorum.

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• Bende bir arkadaşın tüfeğini kullandım. Ne iyiydi ne kötüydü.Takip ettiğim kadarıylada internet ve kullanıcı yorumlarına göre namlularda standart olmadığını düşümüyorum . Lw olmasada namlulara standart şekilde şok verseler daha iyi olabilir.