KRALARMS PCP TABANCA MP01

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    alpaslan hoca bi video yayinlamis

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Kral np-01 kullanan tecrube eden hakkında yorum yapabılecek Arkadaslar varmı...Tabanca sordularmı hep 4.5 mm tavsıye etmışımdır....Ancak neredeyse At44 gucundekı bu tabanca ıcın sankı 5.5 mm uygun gıbı geldı ve 5.5 in en hafıf pelletı olan jsb 13.43 gr bu tabancaya uyumlu olur dıye tahmın edıyorum ne dersınız

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• varmı bende merak ediyorum..

Kral np-01 Fiyatı 700 tl ye dusmuş mno kardeşim,,Büyuk sehırde,atış ımkan yerının az kucuk oldugu alanlarda bence 50 mt ler ve hatta durbunle 100 mt lerde guzel işler cıkarabılır dıyorum gucu neredeyse bır At44 e oldukca yakın,,bunun 5.5 mantıklı zaten 4.5 yok pıyasada,,şeklıne pratıklıgıne bayıldım tüfancanın :)

• @Atos fiyat kaç olursa olsun gaz kullanımı co2 tüplerden de dengesiz geldi bana bunun yerine supertact 4.5 ile cok daha iyi işler beceriyordum. Np01 i taniyamadan Np02 geldi ben çok anlayamadım yada neye göre 2si geldi. Halbuki en başında büyük bir hevesle bekliyordum.

agt Havalı Hobiler agt

• @Atos fiyat kaç olursa olsun gaz kullanımı co2 tüplerden de dengesiz geldi bana bunun yerine supertact 4.5 ile cok daha iyi işler beceriyordum. Np01 i taniyamadan Np02 geldi ben çok anlayamadım yada neye göre 2si geldi. Halbuki en başında büyük bir hevesle bekliyordum.

np01 105 cc tup hacmı kucuk hızla tukenen hava hızlada fps farkı yaratıyor,,bununla kısmen baş etmek ıcın 13.43 gr pellet ve % 75 guc ile atılmalı,,bu silahın goruntusu pratıklıgı kucuk olması çok hoş....np02 ıse 530 cc hava tupuyle tam bı canavar,bu fps farkı çok daha yumusak olur düşer çokda istıkrarlı olur np02 de ancak 530 cc tüpün pompa ile dolması sıkıntı ayrıca şeklını sevımlılıgını tamamen kaybetmış bır sılah olmus,,Şunu ikısının ortası 150-180 cc ler yapsa tam cuk olurdu

• Anlayamıyorum ben hala acaba bu silahı alsam mı diye kendimi kandırmaya çalışıyorum ama firma haaaallaaaa namlu çıkış hızı verilerini paylaşmıyor!!!!

Dediğiniz gibi tup hacmi küçük bu bence avantaj küçük bir tüp alarak yanıma çabuk dolum ile doldurabilirim onun haricinde pompa ile de kolay doldurabilirim. Np2 evet ebat büyümüş sekli bozulmuş NP1 deki o HK416C gibi olan havasını tamamen yitirmiş. Hadi be #KralArms yap bir güzellik alalım şu tabancayı!!!

Ayrıca şöyle bir inceleme videosu var burada en çok dikkatimi çeken kurma kolunun sarjore deymesi çok önemli bir sorun!!!

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

agt Havalı Hobiler agt

• Bizde np1 de var np2 de var arkadaslar.
    Np1 2 sarjor tam gucte 700 fps ile atiyor.
    Np2 15 sarjor tam gucte 670 fps jsb 18.13 grain...

Np2 ile 125 metreye kadar atis yaptim basarili... Videosu gelicek...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Aynen bende bu sılahı almak için kendımı kandırmaya calışıyorum mno,,bu sılahtakı tek sorun kurma kolunun sarjore degmesı olsun razıyım,muhtemelen bu kullanıcıya denk gelmış oda...Bu sılahın ılgıncdır 4.5 mm si yok baktıgım bayılerde hep 5.5 ı vardı,gercı benim gonlumde sadece bu tabancada en hafıf pellet ile 5.5 den yana...Hava hacmı kucuk boyle tabancalar tam regülatorluk aslında + 200 tl fark ıle bırde regulatorlu sü üretılse ki sanmıyorum, bal olur bu tüfanca bal...

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• hala atp2 ile kapışamıyor o da çok çirkin be anam, np02 cok büyümüş çok hem hacim hem ebat neyle doldurayim kac dakikada doldurucam pompa ile...

agt Havalı Hobiler agt

• Selam arkadaşlar,
    Dün NP02 aldım. 200 bara dolum yapıp JSB 18.3 exact ile 3 şarjör atış yaptım. İbre 200 bardan pek oynamadı. Güç ayarı max durumundaydı. Krono 600 fps civarında ölçtüm. Bana biraz az geldi. Ne dersiniz? Arızalı mı?

• Merhaba
    Bizim np02 de ayni sekilde atiyor.
    Tufek mantigiyla uretilmedigi icin. Cok atis yapmak amaclanmis urunde.
    Biz bu haliyle 120 metreleri zorladik

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Biraz önce Kral teknik servisi ile görüştüm. np02 nin 750-800 fps arası atması lazım dediler. np01 ler tüp hacmi küçük olduğu için 600-650 fps ye ayarlanmış. Muhtemelen sizin tabancanız da yanlışlıkla np01 e göre ayrlanmış, gönderin düzeltelim dediler. Bu durumda tabanca geri gidiyor.

• Bizde 3 tane np02 var. hepsi aynı hıza sahip .

Memnun değilseniz hızından gönderebilirsiniz. biz amelyat yaptık bizimkilere :)

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Hastam çoktur :)

Tüpteki havayı boşaltın. Ama bunu siz biraz zor yaparsınız çunkü arada bakır hortum mevcut ve buna dikkat etmeniz lazım.
    Tek yapmanız gereken iğnenin bulunduğu valfi söküp tüp içerisine bakan odacık kapağı mevcut. Tam ortasıda odacığın deliği var bunu 4.2 mm matkap ile genişletmeniz yeterli

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Çok teşekkür ederim üstadım. Elimden bu tarz işler gelir ama şimdilik bu işi servise bırakacağım. Malum garanti filan.
    Gerçi bu havalı tüfek işinde neler garantiye dahil neler değil tam anlamış değilim ama neyse. Teknik servisler bir yolunu bulup kullanıcı hatasını yapıştırıyor. Sonrasında haydi pamuk eller cebe :( .
    Her neyse. Tekrar teşekkürler.

• Rica ederim :)

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Np02 nin namlusu biraz daha uzun, şöyle 36-40 cm civarlarında olsa sanki daha etkili olurdu diye düşünüyorum.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Konu MP-01 diye açılmış dogrusu NP-01 diye nacizane düzeltmeden edemedim Arkadaslar

Hep söyledıgım gıbı kral np01, hatsan atp2 ve hatsan sortı gıbı küçük tup hacımlı tabanca kısmen tüfanca tarzı silahların 4.5 olması bence zarurı...Kral np01 in az satılmasının tek ve yegane sebebi 4.5 mm uretılmemesı...Bu tarz kucuk kompact sılahların np01 ın cok takıpcısı var bu forumda ve etrafımda almamalarının sebebi 4.5 mm yok uretılmedı,,Hatsan Atp2 de 4.5 mm uretıldı ancak onunda tup hacmı sadece 50cc cok kucuk...Np01 de ıse tup hacmı 105 cc gayet guzel yeterlı ama 4.5 mm de daha yeterlı ve daha ıstıkrarlı

Adı uzerınde tabanca tufekten kucuk olacak boyu posu ve gucu, daha kısa mesafelere atılcak, evde büroda eglencelık kolay tasınan ve az yer kaplayan ve mecburen küçük tup hacmı olacak ve bu tup hacmı ıle max atış sayısı-ideal güç yani max. verım ve isabet ıstenecek,,Hava daha küçük küçük harcanmalı işte bu kucuk hava dilimlerı 5.5 pelletlere yetersız gelecek,,İllada 5.5 ıstenırse Hava büyük dilimler halınde harcanırsa buda hızla düşen basınç ile istikrarı isabeti bozacak,,bu yuzden 4.5 mm de ısrarcı oldum bu np 01 de...
    Kral np01 vıdeolarının altına yaza yaza kral yetkılılerıne soyleye söyleye bu sılahı 4.5 mm yapın dıye ben usandım sonunda onlarıda usandırmışımki np01 ımı servıse kabul ettıler ve 4.5 mm yapıp yollayacaklar :)

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Atos ().