Pro Hunt 2017

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Açıkçası Huğlu firmasının da Effecto için bir poligon yapıp gelen ziyaretçilere atış yaptırmasını isterdim.

• kimse kusura bakmasın fuara katılıyorsun tüfek vitrinde...! bu ne saçmalık yahu..? bir cacık olmayacak bu sektörden... hatsan'da sağolsun (şahsi fikrim) çirkinlikte sınıf atlamış predetor ile.... yazık..... yarın sabah fuar alanında olacağım profesyonel çekim yapacağım, paylaşırım.

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• emre bey cok ii olur ama bu atanin silahlar neden bu kadar biçimsiz

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50
    Stoeger X20 .177 Stoeger 3-9*40

Crosman 8077 Uzi .177
    Hatsan Mod 25 .177

• Aynen adamlar Tufek yapmış kilitlemişler kimse eline almasın sadece uzaktan bakın durun bu Nasıl bir zihniyet anlamadım bunlardan bir cacık olmaz kusura bakmayın

• Al benden de o kadar @DESOVALI-1 kardes. Yarın 11.00 gibi ben de orada olcam inşallah. Fakat ağzıma geleni de söyleyeceğim firmalar kusura bakmasin. Bu hobide yeniyim ve bulunduğum ilçede aman aman bir av bayii yok. Pcp ve kaliteli yaylı zaten yok. İlk defa pcp silahı fuarda elime alacağım inşallah. Fakat firmaların bu yaptığını anlamak mümkün değil. Ya bi tane silahı koy meydana. Bozulursa bozulsun. Koskoca firma bir silahin bozulmasını tolere edemeyekse yazıklar olsun. Antalyadan kalkıp oraya kadar gelcem, elime bi cacık gecmeyecekse en iyisi tüyap daki otomobil fuarına katilayim.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• effectonun manometresi kundağın altında mı yan tarafında mı ? tüfek resmi sitelerinde bile yok anlamadım ben bu işi

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• Al benden de o kadar @DESOVALI-1 kardes. Yarın 11.00 gibi ben de orada olcam inşallah. Fakat ağzıma geleni de söyleyeceğim firmalar kusura bakmasin. Bu hobide yeniyim ve bulunduğum ilçede aman aman bir av bayii yok. Pcp ve kaliteli yaylı zaten yok. İlk defa pcp silahı fuarda elime alacağım inşallah. Fakat firmaların bu yaptığını anlamak mümkün değil. Ya bi tane silahı koy meydana. Bozulursa bozulsun. Koskoca firma bir silahin bozulmasını tolere edemeyekse yazıklar olsun. Antalyadan kalkıp oraya kadar gelcem, elime bi cacık gecmeyecekse en iyisi tüyap daki otomobil fuarına katilayim.

Bence de en iyisi hemen tüyapa geçip AutoShow'a girmek olur, hafta içi ücretsiz, hafta sonu 10.TL, hem bir çok araca (bugatti vb hariç) binebilir direksiyonu kavrayabilir, vitesi hissedebilir velhasılı kelam 500 liralık tüfek üreticilerinin yaşatmadığı hissi yakınlaşmayı 200-300 bin liralık araç üreticileri yaşatacaktır emin olun...

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Paylasimlar icin teşekkürler.
    Gidemesekte forumdaslarimiz sayesinde neler var goruyoruz. Gormeden de az buçuk fikir edinebiliyoruz.
    Katılanlara iyi eğlenceler.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Harika paylaşımlar için teşekkürler. Elinize, emeğinize, ayağınıza sağlık.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Bence de en iyisi hemen tüyapa geçip AutoShow'a girmek olur, hafta içi ücretsiz, hafta sonu 10.TL, hem bir çok araca (bugatti vb hariç) binebilir direksiyonu kavrayabilir, vitesi hissedebilir velhasılı kelam 500 liralık tüfek üreticilerinin yaşatmadığı hissi yakınlaşmayı 200-300 bin liralık araç üreticileri yaşatacaktır emin olun...

Evet hocam haklısınız zannedersem Almanya fuarındaki ziyaretçiler dünyada kendini kanıtlamış marka değeri yapmış firmaların ürünlerini Alıp inceleyebiliyorlardi bizdeki üreticiler ne yazıkki bu konuda biraz katılar .

• Ben incelerken sağolsunlar açtılar ve detaylıca anlattılar, dövme namlu kalitesinden, hava ile çalışan şarjörden ve regülatör uygulamasından bahsettiler, fazlasıyla ilgililerdi. Namluda unf diş yok bu biraz üzdü, onun haricinde eldeki hissiyatı iyiydi, biraz ağır geldi ama hafifletme çalışmaları devam ediyormuş. Bolt kolu her iki yöne döndürülebiliyor. Şarjör hava ile çalıştığı için birden fazla pellet sürmeyi de önlüyor. Piyasaya çıkışında sadece 5.5mm olacakmış ancak ilerleyen zamanlarda diğer kalibreleride üreteceklermiş. Tetiğinş de deneyimledim, çok hassas ve yumuşak 2mm civarı yürümeden sonra patlıyor.

One Shot One Hit

• proxima görücüye çıktımı merak ettim.gerci giden arkadasların yorumlarından anladıgım kadarıyla şöyle enine boyuna inceleme yaptırılmıyor bu nasıl fuarcılık anlayası anlamadım gitti.

• emre bey cok ii olur ama bu atanin silahlar neden bu kadar biçimsiz

2 saat sonra fuar alanında olacağım, elime alıp kundak nasıl bir hissiyat veriyor inceleyeceğim, ama bendeki ilk intibada şahsi fikrim çirkin olduğu yönünde.... herkesin zevki farklı tabi, bize çirkin görünen şey bir başkasına çok şık gelebilir..

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Merhabalar müsait olursam cumartesi günü 12:00-13;00 gibi bende gitmeyi düşünüyorum ismim Atilla Öztürk ortak bir alanda değerli hobidaslarla tanışma tertip edelirse çok iyi olur.

Değerli Arkadaşlar;

Cumartesi günü sabah itibariyle orada olacağım. Özellikle fotoğraflama yada video çekimi yada bilgi almamı istediğiniz konuları, ürünleri benimle paylaşırsanız memnuniyetle elimden geleni yaparım. Özelden yada cepten mesaj atabilirsiniz. Sonrasında derler sizlerle paylaşırım.

Evren
    0 533 637 36 17

Arkadaşlar c.tesi 14:00 - 16:00 saatleri arası orada olacak var mı?

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• proxima görücüye çıktımı merak ettim.gerci giden arkadasların yorumlarından anladıgım kadarıyla şöyle enine boyuna inceleme yaptırılmıyor bu nasıl fuarcılık anlayası anlamadım gitti.

proxima da vardı ve kilitli değildi ama başı sürekli kalabalık olduğu için fotoğraf çekmedim

• Arkadaşlar c.tesi 14:00 - 16:00 saatleri arası orada olacak var mı?

Ben orada olurum.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Ben orada olurum.

Tamam :) girişte ararım sizi

Özgür 0542 345 78 77

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Gidecek arkadaşlara notlar; bu yıl fuarda gösteren ama elletmeyen firmalar listesini yayınlıyorum, bir de elleten ama avuçlatmayan kurcalatmayan kilitli vitrinden aşağı indirmeyen cinsler var...!!

HATSAN: %90 kablosuz blok kilit ile bağlanmış rica minnet indiriliyor, proxima hariç.
    KRAL: Atış dahil herşey serbest elle avuçla kavra tetiğe bas, adı gibi Kral... (ateşlileri katalogtaki gibi hoş değil)
    HUĞLU: kontrollü elleme
    DERYA: herşey serbest ve görevli çok bilgili ayrıca bilgilendirici
    ARMSAN: stand güzel, görevliler imalatta bizzat çalışan insanlar bilgililer, tüm tüfekleri çelik ipe bağlı kurcalayabilirsiniz
    BORA: blok kilit saçma sapan bir fuar anlayışları var.
    SAFİR (AKSA): serbest, görevliler bilgisiz...
    SİPAHİ: serbest ve bilgili
    UTAŞ: Bu yıl yok
    SARSILMAZ: Bu yıl yok
    TİSAŞ: Bu yıl yok
    MKE: Bu yıl yok

sanıyorum katılmayanlar hemen önümüzdeki hafta yapılacak olan IDEF-2017'de yer alacaklar bu yüzden proya dahil olmadılar

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL