.45 cal pcp! 450 grain! 620.05 fpe güç!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Steve her zaman güzel paylaşımlar yayınlar. Bu adamı Ted'den daha çok seviyorum. Az laf çok iş yapıyor.
    .45 cal bir pcp tanıtımı var. 380 ve 450 grain pelletlerle 614.11 fpe gibi enerji ile 150 yarda kadar inceleme videosu bugün yayınlandı paylaşmak istedim.
    İyi seyirler.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Havalı silah olayını çok farklı yerlere taşımışlar. Gerçek yivli kadar güçlü ve etkili olduğunu düşünüyorum. Tek eksiği barut buna da pek ihtiyacı yok gibi duruyor.

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Namlu boyu 90 cm sanki

Uzun namlu= güç mü diyorsun abi :)

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Beyler forumda araştırdım ama bulamadım. Hatsan usa sitesinde olan bitenlerden haberi olan varmı 50" lik havalı tüfek yapılmış, videolarda dünyanın en güçlü havalı tüfeği olduğundan bahsediliyor ve bu hatsan tarafından burada imal edilmekte. Bizlerin haberi yok! Satınalma izinimiz yok!! PileDriver_Scope_Angle_WEB.jpg

Bu tüfekte 50" ve 45" lik iki farklı namlu seçeneği var!

• Bu tufekle ilgili youtubeda bir penetrasyon videosu izledim, çok etkili bir sey 😊 Suna sahip olmayi gerçekten isterdim 😊

• Türkiye'de 25 kalibrenin üstü satışı yasak maalesef. O nedenle zor...

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• 6.35 kalibrenin üstü satılamaz diye bir kanun yasa vs bişey varmı acaba yoksa talep olamdığı için satıcılar mı satmıyor acaba?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel