Superpoze tavsiyeniz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar
    Max. 3000 tl bütçe ile süperpoze tüfek almayı düşünüyorum
    Fabrikasyon tüfek istemiyorum
    Ölçülerime göre bir tüfek yaptırmak istiyorum
    Özellikle huğlu kasabasının tüfeklerinden tercih etmek istiyorum
    Aklımda akus hunter lux modeli var www.akus.com.tr/urunler/ust-al…-av-tufekleri/hunter-lux/

Tavsiyelerinizi sebepleri ile yazarsanız sevinirim teşekkürler

GAMO HUNTER DX COMBO 4.5 MM.
    GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• Merhaba uzun süre önce (1992) babam bana huğulu kooperatif de 20cal. Yaptırmıştı. Hala sorunsuz olarak kullanıyorum. Eğer özel yapıma devam ediyorlarsa oraya da yaptırabilirsiniz.

• Huğlu'da başka sipariş usulü imalat yapan firmalar hangileri bilgisi olanlar paylaşırsa memnun olurum.
    Teşekkürler

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• Akus,Huğlu,Yıldız,Ata Arms,Akkar gibi firmalar talebinizi karşılayacaktır.İçlerinde en çok Akus tercih sebebidir.

Nature

• Teşekkürler gönlüm akus tan yana hemde komşu köy huğluya katkımız olsn

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• 3000 gibi bir bütçe ile özel yapim bir çifte yada poze yaptira bilirsek bende hemen evraklari hazirlamaya baslayim
    Gönlümde ejektörlü sellektörlü bi cifte yatiyor
    Eski sistemlere inat 61 cm kaval namlu 14 15 cm lik uzatmalarla güzel bi tufek yaptira bilirim

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Bu istediğiniz özeliklerde standart üretim olmuyormu? Geçen yıl bir arkadaşıma huğlu süper poze aldık oldukça çeşit vardı. Benim çok ilgi alanıma girmediği için çok detaylı incelemedim ama o istediği özelliklerdeki tüfeği standart üretim seçenekleri arasında bulmuştu. İsterseniz bir bayii ile iletişime geçin belki o yardımcı olabilir özellikler konusunda. Bu şekilde maliyette daha düşük olur.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• 3000 gibi bir bütçe ile özel yapim bir çifte yada poze yaptira bilirsek bende hemen evraklari hazirlamaya baslayim
    Gönlümde ejektörlü sellektörlü bi cifte yatiyor
    Eski sistemlere inat 61 cm kaval namlu 14 15 cm lik uzatmalarla güzel bi tufek yaptira bilirim

Ben telefonla görüştüm , hazırda yok siparişle yapıyorz dediler özellikle belirttim ölçülerime göre yapılmasını istiyorum diye..

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• Bu istediğiniz özeliklerde standart üretim olmuyormu? Geçen yıl bir arkadaşıma huğlu süper poze aldık oldukça çeşit vardı. Benim çok ilgi alanıma girmediği için çok detaylı incelemedim ama o istediği özelliklerdeki tüfeği standart üretim seçenekleri arasında bulmuştu. İsterseniz bir bayii ile iletişime geçin belki o yardımcı olabilir özellikler konusunda. Bu şekilde maliyette daha düşük olur.

Benimde çok bilgim olduğunu iddia edemem ama dipçik ölçüleri önemli, alt veya üst atmanıza sebep olur.Dolayısıyla herkesin ölçüleri de birbirine uymadığından her tüfekte atıcısına uymaz.Malum video sitesinde dipçik ölçüleri ile ilgili bilgilendirme videoları mevcut.

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• Eksik veya yanlışım varsa üstadlar bi el atabilir

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• Anladım bu dediğiniz dipçik konusu ile ilgili yaban tvde bir program izlemiştim. Yalnız hatırladığım kadarıyla siah üzerinden ölçü alıyorlardı. Siz ölçü verme ye gidecekmisiniz yoksa ölçüp uzunluk falan mı vereceksiniz?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Akus silah sanayi de oğuzhan Ekici var. onunla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

• Anladım bu dediğiniz dipçik konusu ile ilgili yaban tvde bir program izlemiştim. Yalnız hatırladığım kadarıyla siah üzerinden ölçü alıyorlardı. Siz ölçü verme ye gidecekmisiniz yoksa ölçüp uzunluk falan mı vereceksiniz?

Ben tüfek bahanesiyle köye ziyarete gidicem huğlu bizim komşu kasaba muhtemelen gidince vericem hem görmekte istiyorum tüfekleri siparişi vercem onlar bana yollar sonra

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• Sıla-i rahim için çok güzel bi bahane olmuş süper.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Bende Cesa süperpoze var mobil şoklu bazen ayranım kabarır trap a giderim diye almıştım. İsabeti olsun işçiliği olsun yüze oturuşu olsum ben çok memnunum. Ancak bu aralar piyasada yok galiba. Babamda da cesanın tek kırması var baya eski ama oda çok güzel bir silah hatta onu dürbünle geyikte kullanıyor 100m den vurmuşluğu var.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Bende Cesa süperpoze var mobil şoklu bazen ayranım kabarır trap a giderim diye almıştım. İsabeti olsun işçiliği olsun yüze oturuşu olsum ben çok memnunum. Ancak bu aralar piyasada yok galiba. Babamda da cesanın tek kırması var baya eski ama oda çok güzel bir silah hatta onu dürbünle geyikte kullanıyor 100m den vurmuşluğu var.

İyimiş :)
    genimizde var bizim böyle şeyler boşuna dememişler at avrat pusat diye elhamdülillah 3 ünede hakimiz

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• Fakat asıl konuya hakim olduğum kısım ok yay atlı okçuluk..

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• Oda benim merakım ama hiç fırsat olmadı .
    hatta bizim okulda okçuluk dersi var. ya bana bunu öğretin yada tüfeği getirir sizinle atarım dedim güldüler???!!!
    Galiba Hilalde makaralı bir yay var onu alıp başlayacağım tabi gidebilirsem

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j