Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Merhaba,

  İstanbul'da yaşıyorum. Çocukluğumdan kalma (tahmini 1994 yapımı) Hatsan yaylı tüfeğimden sonra yeni tüfek ararken sizi buldum. Forumu uzunca araştırdıktan sonra Hasan Torpedo 150 Sniper Vortex aldım. Atış için izmit veya tekidağ taraflarına gidiyorum. Bir sürü hobidaş olduğunu görmek beni mutlu etti.

  Hatsan Torpedo 150 Sniper Vortex

  Kral Puncher Jumbo

 • İstanbulda hiç atış yapmadım. Nerelerde atıyorlar acaba hobidaşlar merak ettim.

 • İstanbulda hiç atış yapmadım. Nerelerde atıyorlar acaba hobidaşlar merak ettim.

  Anadolu yakasında Şile taraflarında atılabilir, şehir genişledikçe gitmemiz gereken mesafe uzaklaşıyor :)

  Hatsan Torpedo 150 Sniper Vortex

  Kral Puncher Jumbo

 • Herkese merhaba, Ankara dan aranıza katılıyorum. Değerli bilgilerinizden faydalanmak ve düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi almak için buradayım.

 • Hoşbulduk arkadaşlar. Teşekkür ederim. Forumu biraz taradıktan sonra Hatsan Striker 1000x aldım. Arkadaşlarla kullandık çok kefiyliydi. İyiki almışım.

 • Merhaba ben murat 36 yaşındayım ankaradan uzun süre ara dan sonra tekrar aranizdayim epey bir uzak kaldik özledim ama yeniden bir ekipman edinecem en kısa zamanda en son biraktigimda webley tekli ve Hatsan long vardı unutamadim o webleyi elinde olan iletişime geçebilir tekrar herkese iyi hobiler diliyorum

 • Merhabalar, Adım Utku, İstanbul Beylikdüzünde oturuyorum. Çnakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde İşletme bölümü öğrencisiyim. Hatsan Mod 87QE model bir havalı tüfeğim var. Çanakkale de atış konusunda problem olmuyor ama İstanbulda atış yapabileceğim yer konusunda pek bilgim yok.

  Hatsan Mod 87QE 5.5 Vortex

  Dürbün : Nikula 3x9x40

 • merhabalar adim selcuk burdurluyum.cocuklugumdan beri gonul verdigim aticilik sporlarina tutkum var.Insallah aranizda banada yer vardir

  Kral Puncher NP 500 5.5 mm

  Kral Puncher Auto 5.5 mm

  Sig Sauer MCX 4.5mm

  Hatsan BT65 SB Elite 5.5mm

  Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen onursisman ().

 • Herkese selamlar,

  Adım Yusuf Can Sevimli. Karabükte yaşıyorum. Karabükte bu hobiyle ilgilenen varsa eğer tanışmak isterim