Kral breaker bullpup slient

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar kral puncher pro almak niyetindeydim lakin temiz bulamadim. Kral bullpup marine silent alsam benim isimi gorur mu 200 metreye kadar? Isabeti nasildir? Bir de kafama takılan kralin namlularinin hatsanin namlularindan isabetsiz oldugu ile ilgili bir seyler okudum. Ne derece dogru ve tarafsiz bilemeyecegim. Sizlerin fikirleri nelerdir. Kral pro mu yoksa brekaer bullpup mi yoksa hatsana mi yoneleyim

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen KaRaSaY ().

• Merhaba,

BT65 LW .25 cal, Kral Puncher Pro silent .25 cal tüfeklerimden yerli olan ikisi. İsabet olarak öyle gözle görülür bir fark yok ikisi arasında, BT65 biraz daha güçlü. Kral Bullpup modelini almıştım ancak alışamadım ve Puncher Pro ile değişim yapmıştım.

Hatsan - Kral en büyük fark mekanizma ve kundak olarak kalite farkı. Bazen keşke diyorum kundak ve mekanizma kalitesi BT65'de de aynı olsaydı.

Kazasız belasız atışlar dilerim...

I watched a movie once, where the only people with guns are the Police & military

It was called Schindler's List

• merhaba arkadaşlar kral puncher pro almak niyetindeydim lakin temiz bulamadim. Kral bullpup marine silent alsam benim isimi gorur mu 200 metreye kadar? Isabeti nasildir? Bir de kafama takılan kralin namlularinin hatsanin namlularindan isabetsiz oldugu ile ilgili bir seyler okudum. Ne derece dogru ve tarafsiz bilemeyecegim. Sizlerin fikirleri nelerdir. Kral pro mu yoksa brekaer bullpup mi yoksa hatsana mi yoneleyim

silentların namluları daha kısa uzun mesafe atışı yapacaksanız silent olmayan modellere bakmanızı tavsiye ederim.

• aslinda jumbo ile bir kere doldurup 120 130 atis yapmak varken 2 kere doldurup 60 +60 atis yapmanın pek bir farki yok gibi.

• Kral bulpup kısa boyu avantaj ancak omzuma aldıgımda orta boylu uzullu ben için bile kullanımına ısınamadığım tarz,uzun kol boyu vs daha sıkıntı gibi,,Klasik tarz tüfek sevenlere tavsiye edemiyorum....Kral bulpup: Namlu boyu 53 cm

Kral Pro Sillent: Satış sitelerınde yanlış gırılmış bılgı namlu boyu 58 cm yazıyor oysaki Sustrucu sökuldugunde kalan doğru namlu boyu 45 cm !

Kral Pro: Namlu Boyu Tam 58 cm (Sustrucusuz model) !

200 mt ler guc istiyor,kısa namlu gucu pellete tam aktaramaz ve ilginçtir az farketsede kısa namlu birde fazla hava harcar,,bu sebeple uzun namlulu model avantajlı,mantıklı

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• kral puncher pro aldım arkadaşlar tesekkur ederim mesajlariniz icin. Bende hatsandan krala gecenler kervanina katildim bakalim memnun kalacakmiyiz

• kral puncher pro aldım arkadaşlar tesekkur ederim mesajlariniz icin. Bende hatsandan krala gecenler kervanina katildim bakalim memnun kalacakmiyiz

Güzel tercih, en güzel günlerinde kullanman dileği ile...

I watched a movie once, where the only people with guns are the Police & military

It was called Schindler's List

Hava yagmurlu atış yapamıyoruz gazımız bırıkmıs evde ancak 10 metrelık bir alan yaratmışız burda tam güç atmak buyuk sıkıntı, İşte tamda burda Kral ın farkı ortaya çıkıyor alıyorum gücü yarım gucun bir altına takır takır atıyorum risk az,tahtayı deldi duvaramı geçti aşırı güçten sektimi derdi yok,üstelik kısık güçle hava bitmekte bilmiyor :)...Arazideyim elimde hafif pelletler var gücü maximumun bir altına alıyor atıyorum veya pelletlerim ağır uzuna atacağım gücü max alıyor atıyorum vs...

Örnekleri uzattığımı düşünen arkadaslar var ise muhtemelen geçmişte hatsanda hava ayarı yapmamıştır,bu çileyi cekenler bilir,Kralda 2 saniyede yapılan pratik hava ayarı muazzam bir kolaylık ve pratik

Kral Pro iyi bir seçim kazasız belasız keyıflı atıslar dılerım,hayırlı olsun

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• Hava yagmurlu atış yapamıyoruz gazımız bırıkmıs evde ancak 10 metrelık bir alan yaratmışız burda tam güç atmak buyuk sıkıntı, İşte tamda burda Kral ın farkı ortaya çıkıyor alıyorum gücü yarım gucun bir altına takır takır atıyorum risk az,tahtayı deldi duvaramı geçti aşırı güçten sektimi derdi yok,üstelik kısık güçle hava bitmekte bilmiyor :)...Arazideyim elimde hafif pelletler var gücü maximumun bir altına alıyor atıyorum veya pelletlerim ağır uzuna atacağım gücü max alıyor atıyorum vs...

Örnekleri uzattığımı düşünen arkadaslar var ise muhtemelen geçmişte hatsanda hava ayarı yapmamıştır,bu çileyi cekenler bilir,Kralda 2 saniyede yapılan pratik hava ayarı muazzam bir kolaylık ve pratik

Kral Pro iyi bir seçim kazasız belasız keyıflı atıslar dılerım,hayırlı olsun

hocam Cok guzel açıkladınız. Bence de harika bir özellik. Okudugum Bir kac yorum canimi biraz sıkmıştı aslinda. Kralin namlularinin isabetsiz ve dengesiz olduğu konusunda fikir beyan eden arkadaşlar olmuş. Ama pek inandirici bulmadigim icin yine de kralı tercih ettim. Bizim millet takim tutar gibi tufek mi tutuyor ben anlamiyorum. Nesnel bir şekilde degerlendiremiyoruz. Basit cikarlar icin bi tüfeği övmek veya yermek cok yakışıksız. Halbuki objektif olsak hobidaslarimizi yaniltmadan dogru yönlendirmeler yapilabilir. Hatsan seven arkadaşlar kralın namlusunu neden beğenmiyor acaba benim kafamı karıştıran bu oldu

• Puncher breaker var. Kutusundan her çıkarıp atış yaptığımda sağ veya sola sıfırlama bozuluyor. Tekrar ayarlıyorum. Muhtemelen dürbün ayağının metal olmamasından diye düşünüyorum. Fabrikaya gönderip dürbün ayağını değiştirtmeyi düşünüyorum. Kullanan arkaşlardan yorum bekliyorum.

• Puncher breaker var. Kutusundan her çıkarıp atış yaptığımda sağ veya sola sıfırlama bozuluyor. Tekrar ayarlıyorum. Muhtemelen dürbün ayağının metal olmamasından diye düşünüyorum. Fabrikaya gönderip dürbün ayağını değiştirtmeyi düşünüyorum. Kullanan arkaşlardan yorum bekliyorum.

Konu hakkında geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Kral son zamanlarda çok konuşuluyor. Acaba Kral'a doğru bir hamle mi yapmak lazım diye düşünürken böylesine çok afedersiniz ama saçma sapan bir sorun olması çok düşündürücü. Namluydu isabetti derken malzeme kalitesinden dolayı ayar kaçmasını konuşuyor olmak bana yerli malı çerçevesinde çok üzücü geliyor. Zaten bu konuştuğumuz havalı tüfek olayı zaruri bir ihtiyaç değil. Bir hobi. İşimizden, eşimizden, dostumuzdan, ailemizden kalan zamanı güzel hale getirmek için ayırdığımız küçük bir kaçamak zaman. Onu da böyle ayardı, ufak sorundu derken telef edeceksen vereyim az daha parası neyse, bari keşke demem.

Herkese keyifli zamanlar dilerim.

• kralın tüfeklerine yurtdışı forumlarda ve incelemelerde çok güzel puanlar veriyorlar, puncher breaker çok güzel gruplar yapıyor, bende jumbo yada one alacağım yaza doğru ama kral olacak yani deneyin derim bende

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#