Scuba tüp dolumu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar ben istanbul beylikdüzünde oturuyorum işyeri hadımköyde pcp tüfeklere sardım ve scuba tüp almak gerek gibi alırsam bunu nerede doldurtabilirim beylikdüzü veya hadımköye yakın nereler var bilgi alırsam çok sevinirim teşekkürler

• İSTANBUL AVRUPA YAKASI Rıdvan YAPICI 0554 829 85 30 PCP Hobidaş

İSTANBUL-Üsküdar Uçar Av Selamiali Mah. Anıt Sok. Toprak pasajı No:8/A Bağlarbaşı/ 0216 492 64 44-45

İSTANBUL-Pendik Özkurtarır Denizcilik Gülbağlar Mah. Hürriyet Cad. Kevser Sokak No:8 0216 307 09 29

• Arkadaşlar Merhaba,

Maske İş Güvenliği olarak Drager firmasının iç anadolu bölgesinde yaklaşık 9 yıldır anabayiliğini yapıyoruz.

Havalı tüfeklerde kullandığınız çelik silindirlerin (Tüplerin) satışını ve dolumunu yapıyor, aynı zamanda eğer kullanmış olduğunuz silindirler Drager marka ise periyodik bakımları da teknik servisimiz tarafından güvenli basınç testleri uygulanarak tarafınıza iletiliyor.

Merkez : İvogsan 1467. Cadde 2/22 Elektrokent Ostim - ANKARA 0312 320 20 24

Şubemiz : Eskortek İş Güvenliği Eskişehir Osb İş ve Ticaret Merkezi 0534 554 1992

Siz değerli AirGunTurk ailesine özel Silindir(Tüp) fiyatlarımız için bizi arayın.:!: Herkese iyi günler dileriz. :)

Satış Danışmanı : Siyami KAHRAMAN

• merhaba. sakarya da drager şubeniz dolum için 150 + kdv isstedi. sakarya da dolum yapamıyoruz. drager tüpü olmayan arkadaşlar için dolum yapamıyoruz diyorlar. ayrıca av bayılerıne dolum için gonderdıgımızde bıze 70 80 tl malıyetı oluyor. bu hobıye yenı başladıgımda 230 bar tüp vardı Yaklaaşık 2 yıl once o zaman doldururuz dedıler 17 tl ye. şimdi neden boyle oldu

• merhaba. sakarya da drager şubeniz dolum için 150 + kdv isstedi. sakarya da dolum yapamıyoruz. drager tüpü olmayan arkadaşlar için dolum yapamıyoruz diyorlar. ayrıca av bayılerıne dolum için gonderdıgımızde bıze 70 80 tl malıyetı oluyor. bu hobıye yenı başladıgımda 230 bar tüp vardı Yaklaaşık 2 yıl once o zaman doldururuz dedıler 17 tl ye. şimdi neden boyle oldu

Merhabalar,

Öncelikle Sakarya da Drager bayiisi yoktur. O firma normal bir iş güvenliği firmasıdır. Eğer kargo ile adresimize gönderirseniz. 40 TL + KDV siteye özel dolum ücretidir.

Kargo ücreti göndericiye aittir.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Maskeisguvenligi06: Eksik yazı. ().

• bölgenizde bulunan itfaiyeye müdürlüklerine baş vurunuz çok sık değilse üzretsiz dolum yapıyorlar. kendi tüpleri için hepsinde pompa var.....

• Abi listede Alanya/Antalya yazan arkadaş pompayı satmış geçenlerde ulaşmıştım. Şuan Antalya merkez dışında yakın bölgelerinde 300bar dolumu yapan yer yok bilginiz olsun. 200bar dolumunu Alanya da hemen hemen her dalış merkezi de yapıyor eğer buralarda 200bar arayan arkadaşlar olursa akıllarında olsun

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

• Antalya Merkez' de 300 bar scuba tüpünün dolumunu nerede yaptırabilirim? Daha önce yaptırmış olan varsa yardımcı olabilir mi? ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Gamo Hunter IGT (Satıldı)

Gamo Hunter 1250 (Satıldı)

1.Nesil Webley Patriot (Satıldı)

Benjamin NP XL 1100 5,5mm (Satıldı)

Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)

• Antalya Merkez' de 300 bar scuba tüpünün dolumunu nerede yaptırabilirim? Daha önce yaptırmış olan varsa yardımcı olabilir mi? ...

Organize sanayi de Hayat Gaz var orada dolum yaptırabilirsiniz. Ramazan abi yardımcı oluyor sağolsun.

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

• Merhaba. İstanbul Maltepe ilçesinde ateşli silahlar, havalı tüfekler ve avcılık sporu ile ilgili malzemeler sattığı mağazasında Scuba tüp dolduran bir arkadaşımız var. Fiyatı sanırım 30 TL. İhtiyaç duyan olursa bana mesaj yollayın, cep telefonunu verebilirim.