Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • http://www.menaldi.com.ar/in/skeletonn_in.htm
    arjantin malı çok hoş tüfeklere benziyor fiyatıda ucuzsa tam getirilecek tüfekler kanısındayım bamlar gelmiyecek diye farklı farklı altarnatifler üretmeye başladık mustafa abi ;kihhik,

• cidden çok beğendim çok yakışıklı görünüyorlar .paylaşım için teşekkürler. :D:thumbup:

• tiplerine diyeceğim birşey yok, ancaaak teknik verileri atmasyon bence. hani olmaz demiyorum o kadar teknik bilgiye sahip değilim ama:

1. hem 4.5 hem 5.5mm için aynı hızı vermişler (bu hızda az değil 1100fps -335m/s) hadi tamam bunu sağladılar diyelim?
    2. hem 4.5 hem 5.5mm de aynı atış kapasitesi yazmışlar, bunlardaki teknoloji AA-FX-Daystate'te falan yokmuda bahsedilen markalarda hep 4.5mm ile 5.5mm lerin atış kapasiteleri (sayıları) farklı?

bu firmada Arjantin'in üfürükçüsü gibi geldi?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Sabır,

Öyle bir silah geliyorki :!: herkes silahıyla oynayıp ister PCP zevki isterse CO2 5,5mm çok atış keyfini yaşayabilecek x;.z

• pekii bu yeni tüfenk 100 metrede kara şişede kırabilecekmi :him:s;şrofls;.
    meraklılar açısından soruyorumda mustafa abi u½%;
    başta ben ;dance;

• peki biri pcp ile co2 farkını açıklayabilirmi?

webley patriot 5.5

• Aynı marka (puma)nın .308 modifiyesi (Avatardaki) Geçen sene 3400 Dolardı. :!:

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• tiplerine diyeceğim birşey yok, ancaaak teknik verileri atmasyon bence. hani olmaz demiyorum o kadar teknik bilgiye sahip değilim ama:

1. hem 4.5 hem 5.5mm için aynı hızı vermişler (bu hızda az değil 1100fps -335m/s) hadi tamam bunu sağladılar diyelim?
    2. hem 4.5 hem 5.5mm de aynı atış kapasitesi yazmışlar, bunlardaki teknoloji AA-FX-Daystate'te falan yokmuda bahsedilen markalarda hep 4.5mm ile 5.5mm lerin atış kapasiteleri (sayıları) farklı?

bu firmada Arjantin'in üfürükçüsü gibi geldi?

+1

• yok be abi gerçi renkler ve zevkler tartışılmaz ama bu tüfek bana göre değil tüfek dediğin biraz estetik olmalı eli ayagı kundağı düzgün ve düzenli hizalı olmalı bu ne böle dengesiz kabza felan oyulmuş acayip bişi tüp namludan uzun parıl parıl parlıyo tabi yinede herkezin bir zevki var

• peki biri pcp ile co2 farkını açıklayabilirmi?

bildigim kadarını söyleyim;

pcp de tüpü defalarca doldurup kullanabilirsin ve genel olarak co2 ye göre daha güclüdür

co2 lerde tüpü satın alırsın, bitince atarsın yenisini alırsın. biraz daha düşük gücü pcp ye göre ( mesela müsabaka tüfekleri genelde co2 li)

benim bildigim bu.yanlışım varsa ustalarımız düzeltsin

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Official Post

Doldurulabilir CO2 tüpleride var, hatta karaköyde bile satılıyor, üstelik uç bağlantı aparatlarını bile temin edebiliyorsunuz.Bu şu demek oluyor, CO2 tüpü takıp bolca eğitim sonrası, tüp daha bitmediği halde tüpü söküp (yeniden kullanmak üzere) PCP hava tüpünü takıp daha güçlü atışlar yapabiliyorsunuz.Bahsettiğim CO2 Tüplerin ucu siboplusuda var, mini vanalısıda.

• Official Post

Röhm deme sakın abi :!: :!: :!:

Ne alâka Röhm ün Türkiye distribütörü var zaten, Ben Türkiyeye hiç ithal edilmemiş bir silahtan bahsediyorum, Ayrıca ne olduğunu bulmaya çalışarak, tahminleri daraltmanız, benim gizleme amacıma zarar veriyor.

• E ama Mustafa Abi sen bizi az çok biliyorsun.
    Hele şimdi bir de böyle dedin ya eyvah eyvah
    Yemeyiz içmeyiz valla
    Bulmamız lazım. Meraklı, heyecanlı, sabırsız insanlar olduğumuzu ne tez unuttun

Yahu ben silahı satılığa çıkarttım.Yirmi tane PM, email, Telefon aldım-- ne o yatagun mı açıldı ,--- ne o bam mı geliyor, ---ne iş fx mi alıcan, ---bırak bu ayakları evanix alıcan demi ( hehehe ne zaman geldi, niye alim, kimden nasıl ali,iim, ne evanixi hehehe muahuha ;kihhik,;kihhik,;kihhik, )
    hehehe
    Yandın şimdi sen haberin yok
    ;kihhik,;kihhik,;kihhik,;kihhik,;kihhik,;kihhik,;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.