Pcp kompresör

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba şuan türkiyede stoklarda pcp kompresörü bulamadım ama aliexpreste var 2500tlye falan geliyor tüp almaktansa daha mantıklı geldi anladığım kadarıyla 2çeşitler nasıl alamaya değermi arıza yapma durumları nasıl tek sadece benim tüfeği dolucak tüpe falan basmicam

• Merhabalar, ben yaklaşık 1 yıkdır aria pcp kompresör olanını kullanıyorum , bir sıkıntı çıkmadı, kompresörü genel amacı tüfeğe hava doldurmak zati scubaya değil. arıza konusunda , youtubede söküm ve bakım video ları mevcut , biraz butarz işlerden anlıyorsanız yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

• Merhabalar, ben yaklaşık 1 yıkdır aria pcp kompresör olanını kullanıyorum , bir sıkıntı çıkmadı, kompresörü genel amacı tüfeğe hava doldurmak zati scubaya değil. arıza konusunda , youtubede söküm ve bakım video ları mevcut , biraz butarz işlerden anlıyorsanız yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Hocam onların kargo ücreti çok fazla New warrior tarzı olanlar 2kya geliyor kargo dahil ötekileri 3üzeri en az o yüzden New warrior tarzı şuan daha baskın geliyor

• Tercih size kalmış , ben kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim , belki size bir faydası olması adına.

Videolara baktım çok kolaymış söküp toplamak köyde işliğimiz var bir çok alet mevcut bana sıkıntı olmaz gibi duruyor elim yatkın olmadı kompresör ustası buluruz yapacak bişi yok ?

• Ben geçen gün söktüm , 2 tane ingiliz anahtarı , yıldız tornavida , alyan 5 veya 4 ile

Tek benim tüfek dolacağı için eğer bir problemi falan yoksa uzun yıllar kullanılır gibi

Duruyor

• Amerika da en çok tutulan kompresörlerdenmiş. Alan bir kaç arkadaşlar ile görüştüm memnun olmayan yok. 2 yıl garantili ve yedek parça konusunda sıkıntı çekmezsiniz dediler. Direk disbürütör firmayla görüştüm dün 7 500 dediler nakit kredi kartı taksitlendirme yokmuş. Ticaret sitelerinde 8500 den başlıyor taksit oluyor bilginize.

• ankarada ayhan abi var onada sorun isterseniz yardımcı olur

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• ankarada ayhan abi var onada sorun isterseniz yardımcı olur

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

bu mekanizma sadece tüfek için onu sormuştum zamanında ben pompadan tüpüde dolduruyorum 300-310 bar seviyelerine kadar. Redüksiyonu yükseltiriz olur, daha yavaş çalışır sadece demişti ama pek içime sinmedi. Birde mekanizma pompanın üstündeki kolda bulunan silika jel ile kullanıma uygun değil pompanın içine çok su giriyor o şekilde, silika jel bloğunu söküp bir gün denemiştim, tüfeği 150 bar dan 250 bar a çıkardım sonra pomopayı söktüm içinden abartısız bi yemek kaşığı su çıktı ;(

• Birazda portatif olsa çok iyi olacak. Fxpump buldum direk araç aküsü ile çalışıyor scoba tüplede uğraşma derdi yok onuda araştırabilirsiniz. Satıcısı yong heng ile aynı.

• pompa

buda benim yaptığım pompa sistemi pompanın orjinalliği bozulmadan scuba dolduruyorum normalde çift pompada şuan birisini bakım için söktüm mavi olan aradaki aparat sıvıyı engellemek için ama aşırı bir su bu zaman kadar görmedim. demirin üzerindeki gri kutuda devre var ısı 49C de otomatik duruyor ondan dolayı ısınıpta sıvı oluşmasını engelliyor.

• Birazda portatif olsa çok iyi olacak. Fxpump buldum direk araç aküsü ile çalışıyor scoba tüplede uğraşma derdi yok onuda araştırabilirsiniz. Satıcısı yong heng ile aynı.

Bu fx pump dediğiniz compresorun linki varmı baktım fx diye cıkmıyor hiç bir yerde

• pompa

buda benim yaptığım pompa sistemi pompanın orjinalliği bozulmadan scuba dolduruyorum normalde çift pompada şuan birisini bakım için söktüm mavi olan aradaki aparat sıvıyı engellemek için ama aşırı bir su bu zaman kadar görmedim. demirin üzerindeki gri kutuda devre var ısı 49C de otomatik duruyor ondan dolayı ısınıpta sıvı oluşmasını engelliyor.

Bu daha iyi bi sistem olmuş çift pompa bağlantısı için ortadaki kırmızı parçayı nerden buldun

Pardon gxpump pompa hocam yanlış yazmışım.

GXPump 300 Bar 12 Volt Pcp Hava Kompresörü Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    GXPump 300 Bar 12 Volt Pcp Hava Kompresörü yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
    www.trendyol.com

Gxpump şu kompresör pompa değil

Fx pcp pompa dersen oda şöle bişi:

FX 3 Stage Stirrup Pump for PCP Pre Charged Airgun / Air Rifle Charging | eBay
    18 years of experience have now culminated in the ultimate FX pump. The result: you can fill your air tube Faster, fuller and with much less effort! (Maximum…
    www.ebay.co.uk

• pompa arasındaki kırmızı parça aslında bir blok demirin üzerine açılmış delikler ve dişten oluşuyor extra içinde bir şey yok

• Arkadaşlar an itibari ile yong heng kompresör almış bulundum. İlk tüfeğin dolumunu yaptım, hercul'ü 150 bar dan 250 bar a 5 dk da dolduruyor. Ancak ısınma büyük sorun soğutma suyunu bol buzlu kullanmakta fayda var, birde çıkışa kuru hava veremiyor çok iyi bir filtre lazım ben ikinci bi

IMG_20220519_134650.jpg

filtre kullandım (altın renkli olan ilave, siyah renkli kendi filtresi) genede kurtarmıyor. Bu şekilde tüpü 3-4 dolumda elinize alırsınız.

Tahminimce şöle bişi lazım:

25 derece ile başlayıp 2-3 dk da 50 dereceye kadar ısınıyor, firma 65 derece üst sınır, 65 derecenin üstünde kullanma dedi ama ben 50 derecede kapatıyorum soğumaya bırakıyorum. Cihazı kapatsanızda elektriğite takılı ise su pompası çalışıyor o yuüzden çabuk soğuyor, o yönü güzel.

• hayırlı olsun bende 49c üzerine çıkmıyorum dolum yaparken. tüfek doldurmayı denemedim 6lt scuba tüp var onu gün içinde yavaş yavaş dolduruyorum. filtrenin tüp kısmına baktığımda sıvı bu zamana kadar gelmedi uzun süredir kullandığım filtreyi geçen açıp süngerlerini değiştirdim.