Pcp kompresör

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Abi haklısın ama çok abartı rakamlar. Yurt dışı 3bin burada 10 bin. Bakımını yaparız kolay. Bozuldu diyelim yapamayacak olsak bile bir daha alsam yine kârdayım.Hatta bir daha alsam yine kârdayım. Ülkemiz işin b... Çıkarmakta harika.

Aldım oldu bitti ile olmuyor ki. Kargo ve vergi ile burada alacağınız dan çok daha pahalıya ve garantisiz mala denk geliyor

• Aldım oldu bitti ile olmuyor ki. Kargo ve vergi ile burada alacağınız dan çok daha pahalıya ve garantisiz mala denk geliyor

Buradan alacağımız cihaz hangisi ve ne kadar ücreti?

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Kesinlik Ali expresin kandırmacası 3 binlik komprasöre 10000 tl kargo ücreti koyar.

Koysa iyi :D :D bu cihazları veya benzerlerini buraya göndermiyorlar. Sanırım sınırlama var. Şuan konuda paylaşılan cihazlar çok verimli değil.Atış alanına bu kadar büyük aleti yada litrelerce su vs götürmek tam bir eziyet . Ben tüp kullanmadan kompresör ile araba aküsü ile doğada hava basma derdindeyim New Warrior modelinde olduğu gibi.

• Koysa iyi :D :D bu cihazları veya benzerlerini buraya göndermiyorlar. Sanırım sınırlama var. Şuan konuda paylaşılan cihazlar çok verimli değil.Atış alanına bu kadar büyük aleti yada litrelerce su vs götürmek tam bir eziyet . Ben tüp kullanmadan kompresör ile araba aküsü ile doğada hava basma derdindeyim New Warrior modelinde olduğu gibi.

New Warrior bir dönem geldi sonra silindi gitti piyasadan. Kesinlikle kullanıcı ve teknik destek bulamazsan Tr de kesinlikle seni pişman edecektir. Aldım 3-5 yıl kullanırım diye düşünme. Kesinlikle bakım isteyecektir. İçeriden pas çüreme olmasın diye aliminyum kullanılıyor ufacık zorlama ile yersin teknik bilgide gerektiriyor. Bir çok şeyi yurt dışından almak her zaman mantıklı ama bu ürünlerde kesinlikle teknik destek olmalı ben yaparım beceririm hallederim ile olacağını düşünmüyorum.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• New Warrior bir dönem geldi sonra silindi gitti piyasadan. Kesinlikle kullanıcı ve teknik destek bulamazsan Tr de kesinlikle seni pişman edecektir. Aldım 3-5 yıl kullanırım diye düşünme. Kesinlikle bakım isteyecektir. İçeriden pas çüreme olmasın diye aliminyum kullanılıyor ufacık zorlama ile yersin teknik bilgide gerektiriyor. Bir çok şeyi yurt dışından almak her zaman mantıklı ama bu ürünlerde kesinlikle teknik destek olmalı ben yaparım beceririm hallederim ile olacağını düşünmüyorum.

Bu modellerin değişik ad altında, Hatsanda ve bozkurt av gibi sitelerde satışı var. O yüzden sordum. Bir dünya para ver randıman alma. yok mu kopakt arbada kolayca taşınıp akü ile çalışacak bir ürün.

• Alibaba dan simple versiyonunu bugün sipariş ettim 150 dolar ve taşıma ücretiyle birlikte toplam 341 dolara denk geliyor ürün 150 euro limitinin altında olduğu için gümrükte %30 vergi çıkıyor 20 30 tl de evrak vs maliyeti var 45 dolar kadar daha bir ödeme yapıcam geldiğinde umarım burnumdan gelmez :D :D

• Alibaba dan simple versiyonunu bugün sipariş ettim 150 dolar ve taşıma ücretiyle birlikte toplam 341 dolara denk geliyor ürün 150 euro limitinin altında olduğu için gümrükte %30 vergi çıkıyor 20 30 tl de evrak vs maliyeti var 45 dolar kadar daha bir ödeme yapıcam geldiğinde umarım burnumdan gelmez :D :D

Hocam 150 birim sınırı kargo ücreti dahil olarak hesaplanıyor. Size ek maliyetler çıkacaktır. Buradan bizimle gelişmeleri paylaşırsınız. Hade hayırlı olsun.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Hocam 150 birim sınırı kargo ücreti dahil olarak hesaplanıyor. Size ek maliyetler çıkacaktır. Buradan bizimle gelişmeleri paylaşırsınız. Hade hayırlı olsun.

yok hocam ona baktım özellikle ticaret bakanlığı sitesinde bizzat kargo ücretinin dikkate alınmayacağı yazıyordu ama mesajı attıktan sonra farklı gelişmeler oldu bu ürünün türkiye disbürütörü varmış youtube da videoaları da var aradım adamı şuan yeni siparişler gemide geliyor mayıs ortasında gümrükten indiricem dedi mesele şu ki herhangi bir arıza ve bakım konusunda çindeki firma dısında tamirat tadilat yapamayacağımı yedek parça bulmak için bile yine çinden parça getirtmek zorunda olduğumu anlayınca siparişi iptal ettim türkiye satıcısından alıcam hatta yeni bir ürün keşfetmiş gx pump adında hava ile soğuyan ama şarjlı matkap bataryasıyla çalışıyor ürünü geliştirmişler prize elektriğe ihtiyaç duymadan nereye giderseniz yanınızda götürüyorsunuz kablo yok bağlantı yok

• Kesinlikle TR garantili ve destekli alınmalı. Bu konuyu baştan sona okudu iseniz Cemal hocamla baya yazılar yazdık. Ben yongheng aldım 6.7 L de scuba tüpüm var karbon hafif seride uzağa gideceksem tüp yetiyor. Hangi marka PCP de kullanmayı düşünüyorsunuz. Hatsanda 1/2 UNF olmasına rağmen dişler oturmamış sanayide klavyz açtırmak zorunda kalmıştım.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

Nasıl aldın merak ettim bu ürünlerin Türkiye'ye satışı yok. Bir çok markayı denedim Türkiye'ye sevkiyat yok başka adres seçiniz diyor.

• Kesinlikle TR garantili ve destekli alınmalı. Bu konuyu baştan sona okudu iseniz Cemal hocamla baya yazılar yazdık. Ben yongheng aldım 6.7 L de scuba tüpüm var karbon hafif seride uzağa gideceksem tüp yetiyor. Hangi marka PCP de kullanmayı düşünüyorsunuz. Hatsanda 1/2 UNF olmasına rağmen dişler oturmamış sanayide klavyz açtırmak zorunda kalmıştım.

evet kararımı geçmiş aylardaki paylaşımınızdan sonra değiştirdim ben normale pompa ile dolduırurum diye ön siparişle bt65 elite long lw 6.35 almıştım ama günlerdir yaptığım araştırma sonucunda isabet oranlarının iyi olmasından 250 bar karbon tüpü olmasından ve güçlü atışlarından dolayı hercules bully modeline karar kıldım 666 hem taşınması ve nişan alması yatarak destekli olmasını zorunlu kılıyor ve isabet oranının düşük olduğunu çok kişi beyan etmiş o yüzden direk eledim onu güçlü olsun ama isabetsiz dengesiz silah asla sevmem bayram nedeniyle hatsanstore satıcılarına ulaşamıyordum ama bugün yarın hercules bully lw 6.35 modelini sipariş edicem madem kompresör alıcam havayı sorun etmenin anlamı kalmadı diye düşündüm

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen JKomando ().

• Nasıl aldın merak ettim bu ürünlerin Türkiye'ye satışı yok. Bir çok markayı denedim Türkiye'ye sevkiyat yok başka adres seçiniz diyor.

Yongheng Mini Pcp Hava Kompresörü 4500 Psi - Buy Pcp Hava Kompresörü,Mini Hava Pompası,Yongheng Mini Hava Kompresörü Product on Alibaba.com
    Yongheng Mini Pcp Hava Kompresörü 4500 Psi , Find Complete Details about Yongheng Mini Pcp Hava Kompresörü 4500 Psi,Pcp Hava Kompresörü,Mini Hava…
    turkish.alibaba.com

günlerdir bakmadığım ilan kalmadı en sonunda buldum sadece bu linkte mevcut orjinal satıcının adetli satışları. siparişi verdiğimde önce satıcı dediki türkiyede anlaşmalı disbürütörümüzle sözleşmemiz var türkiyeye biz satmıyoruz lütfen ilanınızı geri çekin size siyah olan havalı modeli verelim dedi bende hangisi daha güçlü ve dayanıklı hava ile mi su soğutmalı mı diye sordum açık ara su soğutmalı deyince değiştirmek istemediğimi beyan edince peki madem demişti ama aynı günün akşamı ben iptal ettirdim tabi biraz fark verip 2 yıl garantili olarak türkiyeden almaya karar verdim

• New Warrior bir dönem geldi sonra silindi gitti piyasadan. Kesinlikle kullanıcı ve teknik destek bulamazsan Tr de kesinlikle seni pişman edecektir. Aldım 3-5 yıl kullanırım diye düşünme. Kesinlikle bakım isteyecektir. İçeriden pas çüreme olmasın diye aliminyum kullanılıyor ufacık zorlama ile yersin teknik bilgide gerektiriyor. Bir çok şeyi yurt dışından almak her zaman mantıklı ama bu ürünlerde kesinlikle teknik destek olmalı ben yaparım beceririm hallederim ile olacağını düşünmüyorum.

Izmirde Alkin kompressor var W31 modelleri inanilmaz iyi ama suan fiyati 85.000 TL

W31 Yatay Mariner Elektrikli Yüksek Basınç Solunum Havası Kompresörü (propazar.com)

• https://turkish.alibaba.com/pr…4500-psi-60776440149.html

günlerdir bakmadığım ilan kalmadı en sonunda buldum sadece bu linkte mevcut orjinal satıcının adetli satışları. siparişi verdiğimde önce satıcı dediki türkiyede anlaşmalı disbürütörümüzle sözleşmemiz var türkiyeye biz satmıyoruz lütfen ilanınızı geri çekin size siyah olan havalı modeli verelim dedi bende hangisi daha güçlü ve dayanıklı hava ile mi su soğutmalı mı diye sordum açık ara su soğutmalı deyince değiştirmek istemediğimi beyan edince peki madem demişti ama aynı günün akşamı ben iptal ettirdim tabi biraz fark verip 2 yıl garantili olarak türkiyeden almaya karar verdim

W31 Yatay Mariner Elektrikli Yüksek Basınç Solunum Havası Kompresörü (propazar.com)

• :D bireysel kullanıma uygun değil hocam bu ticari faaliyet güden kargo ile türkiyenin her yerinden sipariş alıp scuba tüp dolumu yapmak isteyenler için belki bir yatırım aracı olabilir ama büyük reklam yapmak lazım alır kendini acilen amorti etmeli bizim bahsettiğimiz mini kompresör bireysel kullanım için onca kompresör firması var 1 taneside ya şu ihtiyaca yönelik bir tasarım üretim yapalım demiyorlar çok ilginç üstelik bu kadar da meraklsı var

• :D bireysel kullanıma uygun değil hocam bu ticari faaliyet güden kargo ile türkiyenin her yerinden sipariş alıp scuba tüp dolumu yapmak isteyenler için belki bir yatırım aracı olabilir ama büyük reklam yapmak lazım alır kendini acilen amorti etmeli bizim bahsettiğimiz mini kompresör bireysel kullanım için onca kompresör firması var 1 taneside ya şu ihtiyaca yönelik bir tasarım üretim yapalım demiyorlar çok ilginç üstelik bu kadar da meraklsı var

Sanayi tipi makinalar yapan arkadaşım var. Onunla olan sohbetlerimden, dükkana gidiş gelişlerimden anladığım kadarıyla seri üretim için yüzlerce adet yapmak gerek. Aksi takdirde ürün çok pahalıya geliyor. Yoksa yapmak zor değil.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Sanayi tipi makinalar yapan arkadaşım var. Onunla olan sohbetlerimden, dükkana gidiş gelişlerimden anladığım kadarıyla seri üretim için yüzlerce adet yapmak gerek. Aksi takdirde ürün çok pahalıya geliyor. Yoksa yapmak zor değil.

hocam ben bu dediğinizden anlıyorum ki sermayesizlik söz konusu ^^ yüzlerce yapsın ozaman elini tutan mı var zaten 1 yılda yüzlerce kişi aliexpres kapılarında kol geziyor bu illete başlayan ve işin sonunda imkanı olanlardan kompresöre dönmeyen mi var ^^

• Tuxingin manuel stoplu modelini kullanıyorum , inanılmaz güzel bir kullanım deneyimi sunuyor. ekstra filtreli oluyor tuxingler, diğerleri gibi tek filtreli değil.açıkcası fx in içine su nem basmak istemem tek filtreli bi model seçerek ;)

• hocam ben bu dediğinizden anlıyorum ki sermayesizlik söz konusu ^^ yüzlerce yapsın ozaman elini tutan mı var zaten 1 yılda yüzlerce kişi aliexpres kapılarında kol geziyor bu illete başlayan ve işin sonunda imkanı olanlardan kompresöre dönmeyen mi var ^^

Hayır sermayesizlik değil. İşi gücü bırakacak projesini çizecek birkaç ayı gidecek iş akışı bozulacak projeyi kurtaracak kadar yapacak. Diyelim ki 300 tane. Sonra alacak olanların haberi olacak. Alacak olanlar karşılaştırma yapacak. Elle mi bassam tüpü parayla mı doldurtsam birkaç ay daha mı idare etsem diye düşünüp sonunda almaya karar verecek. Çin mallarının daha ucuz olduğunu görecek. Ama yerli malının daha kaliteli yada daha hızlı edinilebilir yada garantisinin daha makul olduğuna karar verecek. Sonra sipariş verecek. Bütüün bunları böyle düşünen 20 tane müşteri olacak. Kalan mallar rafta tozlancak. Daha hızlı getiris olan başka projelere harcanacak paralar atıl vaziyette bizim karar vermemizi bekleyecek.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot