Hawke Ayarlanabilir Dürbün Ayağı, HM7218

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar

kullanan var mıdır acaba? Nasıldır ve tavsiye edilir mi?

Kral Puncher Bigmax X + Discovery VT-R 6-24x44 SF HD-T SFP MIL 30MM

Zoraki hp01-02 ultra + nikula 2,5-10x50

Kral Puncher Breaker W 5.5

• Merhaba bende var. Şimlemek yerine bunun ayarı çok daha efektif. ben memnun kaldım.

Air Arms S510 TC - 5.5 mm

FX Dreamline Tactical Compact - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

• Kullandım çok kaliteli ve hafif bir ayak. Ama bana gelini fabrika çıkışlı arızalıydı. Eksenel olarak ön ile arka ayak arasında 1mm dönüklük vardı bu da sıfırlamayı imkansız hale getiriyordu. Elimde şimdi fx no limitler var fakat bu sağlam olsaydı bunu tercih ederdim çok daha rahat.

• Kullandım çok kaliteli ve hafif bir ayak. Ama bana gelini fabrika çıkışlı arızalıydı. Eksenel olarak ön ile arka ayak arasında 1mm dönüklük vardı bu da sıfırlamayı imkansız hale getiriyordu. Elimde şimdi fx no limitler var fakat bu sağlam olsaydı bunu tercih ederdim çok daha rahat.

Fx bütçe olarak pahalı ama hatsan no limit ile bunu kıyaslarsak hawke diyoruz o zaman :) teşekkürler hocam sağolun

• Merhaba bende var. Şimlemek yerine bunun ayarı çok daha efektif. ben memnun kaldım.

Sıfırlama konusunda sıkıntı yapamadınız yani? Teşekkür ederim hocam.

• Hatsan da almıştım tam bir teneke sakın bulaşmayın. Bu ayak katlar onu.

Tamamdır hocam sipariş çekeyim o halde. Teşekkür ederim yardımınız için.

• Merhaba link atarmısınız o hawkeye bende bakayım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Eğer düşünceniz bunun ayarı ile dürbünü sıfırlamaksa o tarz bir ayak değil.. Öncelikle açıyı verin sonra altta ve yanda sabitleme vidalarını sıkarak sabitleyin ve montajı daha sonra yapın.. Alınıp kullanılabilir fakat öyle sıfırlamaları dürbün ayağının ayarlarıyla yaparım gibi bir düşüncedeyseniz sizi hayal kırıklığına uğratır.. Önce açı verin sonra sabitleyip montajını yapın..

sargon2371 hatsan ayaklara sakın bulaşmayın :)

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

• Merhaba link atarmısınız o hawkeye bende bakayım.

link paylaşılması yasak mı bilmiyorum ama mesaj ile gönderdim.

• Eğer düşünceniz bunun ayarı ile dürbünü sıfırlamaksa o tarz bir ayak değil.. Öncelikle açıyı verin sonra altta ve yanda sabitleme vidalarını sıkarak sabitleyin ve montajı daha sonra yapın.. Alınıp kullanılabilir fakat öyle sıfırlamaları dürbün ayağının ayarlarıyla yaparım gibi bir düşüncedeyseniz sizi hayal kırıklığına uğratır.. Önce açı verin sonra sabitleyip montajını yapın..

sargon2371 hatsan ayaklara sakın bulaşmayın :)

Teşekkür ederim hocam bilgi için. sıfırlama için düşünmemiştim ama yinede öğrenmem iyi oldu . geçenlerde atışa gittim breaker ile 150-200 metre civarı deneme yaptım mildot un en aşağısıyla zor vurabildim (ilk sıfırlamadan sonra kulelere hiç dokunmadan). Bigmax X ile daha uzak mesafe atışları yapmak istediğimde sıkıntı yaşayabilirim diye düşündüm o yüzden böyle bir ayak arayışına girdim @emrbozkrt hocam.