Mod 125 tüfek için sağlam bir dürbün ve dampa ayak taliplisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod 125 snıper vortex tüfeğe önerebileceğiniz fiyat performans ürünü dürbün ve dampa ayak tavsiyesi istiyorum. Not: Bu hayvan üstüne monte ettiğim ne varsa sırtından atıyor, bu parçaladığım ikinci dürbün.

• rodeo yapmayı bilen bir dürbün lazım :)

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Protector ayak kullanmazsan hepsi aynı sonu yaşar yaylı olması protector ayağın dürbünü tepmeden titreşimden koruyor bide onunla dene

• ben mod 135 te tek parça kullandım sıkıntı yaşamadım dürbün ağırlığı da önemli mercek çapı büyük olmaması lazım protectör en mantıklısı tek parça da işini görür 1 tane elimde tek parça mevcut

• Hasan usta tavsiyen için teşekkür ederim ama galiba benim dürbünüm de iyi değil artıkılı takla attı bana öncelikle bu tüfeğe uygun kaliteli bir dürbün gerekiyor artık dampa kullanmayı düşünüyorum

• Hasan usta tavsiyen için teşekkür ederim ama galiba benim dürbünüm de iyi değil artıkılı takla attı bana öncelikle bu tüfeğe uygun kaliteli bir dürbün gerekiyor artık dampa kullanmayı düşünüyorum

Hocam sizi pcp ye alalım bende kırmalı modellerin vaz geçilmez bitmeyen enerji olduğunu savunan biriyim fakat pcp bambaşka dayanamayıp proxima aldım ama pcp den sonra tat vermiyor sma bir köşede kırmalı bulunmalı illaki ama hafif ve kolay kurulacak birşey olmalı pcp de tüpte kullanmıyorum pompa ile devam yine bağımsızım kesinlikle pcp belkide vardır böyle yazdım ama🤔

• P

Hocam sizi pcp ye alalım bende kırmalı modellerin vaz geçilmez bitmeyen enerji olduğunu savunan biriyim fakat pcp bambaşka dayanamayıp proxima aldım ama pcp den sonra tat vermiyor sma bir köşede kırmalı bulunmalı illaki ama hafif ve kolay kurulacak birşey olmalı pcp de tüpte kullanmıyorum pompa ile devam yine bağımsızım kesinlikle pcp belkide vardır böyle yazdım ama🤔

Niyetim var pcp ye her yaylı kulllanan adam kadar 😄 Ama o zıkkımın ekipmanlarını gördükçe daha bi dürbünle baş edemeyen ben hercules' i ürke ürke izliyor... Abi bir de o dolum tüpleri felaket pahalı geliyor bilemedim pompayla becerebilir miyim.

• P

Niyetim var pcp ye her yaylı kulllanan adam kadar 😄 Ama o zıkkımın ekipmanlarını gördükçe daha bi dürbünle baş edemeyen ben hercules' i ürke ürke izliyor... Abi bir de o dolum tüpleri felaket pahalı geliyor bilemedim pompayla becerebilir miyim.

Hercules düşünüyorsan pompayla başedemzsin hayır niye güçlü pcp kralın gayet hafif ve küçük pompayla dolan pcp leri var orta güçte kırmalıdan yine güçlü ve keyifli

• hocam ben forumda ve havalı tüfek evreninde epey yeniyim ve an itibariyle ne mod 125im mutlu ne de ben, ikimizde birbirimize bir hayli eziyet verdik. Dediğiniz k600 ü inceledim gerçekten harika bir grupmanı var diyeceğim o ki eğer etrafınızda ve ya sizde ikinci eli varsa bana yönlendirebilir misiniz ben de mod 125 imi satıp öyle bir pcp alırım

• hatta kuzey k600 harika bir makina başlangıç için

hocam ben forumda ve havalı tüfek evreninde epey yeniyim ve an itibariyle ne mod 125im mutlu ne de ben, ikimizde birbirimize bir hayli eziyet verdik. Dediğiniz k600 ü inceledim gerçekten harika bir grupmanı var diyeceğim o ki eğer etrafınızda ve ya sizde ikinci eli varsa bana yönlendirebilir misiniz ben de mod 125 imi satıp öyle bir pcp alırım

• hocam ben forumda ve havalı tüfek evreninde epey yeniyim ve an itibariyle ne mod 125im mutlu ne de ben, ikimizde birbirimize bir hayli eziyet verdik. Dediğiniz k600 ü inceledim gerçekten harika bir grupmanı var diyeceğim o ki eğer etrafınızda ve ya sizde ikinci eli varsa bana yönlendirebilir misiniz ben de mod 125 imi satıp öyle bir pcp alırım

Siz önce 125 i elden çıkarın bende yok ama olan arkadaşlar var bulunur

• Mod 125 snıper vortex tüfeğe önerebileceğiniz fiyat performans ürünü dürbün ve dampa ayak tavsiyesi istiyorum. Not: Bu hayvan üstüne monte ettiğim ne varsa sırtından atıyor, bu parçaladığım ikinci dürbün.

Mod 125 uzun süre kullandım sana tavsiyem üzerine dürbün takarak dürbün israfında bulunma en kaliteli ayağı dahi kullansan dürbün içinde iç merceği ve artıkılı tutan vidalar kürdan ucu kadar dayanmaz .

Benim gibi illaki hedefi dürbünden göreceğim diyorsan pcp başka altarnatif yok maalesef

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Mod 125 uzun süre kullandım sana tavsiyem üzerine dürbün takarak dürbün israfında bulunma en kaliteli ayağı dahi kullansan dürbün içinde iç merceği ve artıkılı tutan vidalar kürdan ucu kadar dayanmaz .

Benim gibi illaki hedefi dürbünden göreceğim diyorsan pcp başka altarnatif yok maalesef

Teşekkür ederim web gezgin. Zaten ben de diğer arkadaşlardan aldığım dönütler sonrasında en iyisinin pcp ye geçmek olduğunu anladım. Pompayla dolum yapılabilen ortalama güçte, isabeti yüksek ve en azından balta sapı gibi durmayan bir pcp arıyorum şu an

• Kral puncher breaker piyasada çok fazla var. Bilmeyen yok. Fiyatı da göreceli ucuz. 280 cc 200 bar tüpüyle dolumu kolay. Bullpub kundağıyla kısa. 5.5 mm çok yakışır. 100 metreye atanlar rahat vuruyor. Bir eksiği ceketli namlusu yok. Birde mekanizmayı kurmak biraz zor.

İnşallah beğeneceğin bir pcp alırsın.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Kral puncher breaker piyasada çok fazla var. Bilmeyen yok. Fiyatı da göreceli ucuz. 280 cc 200 bar tüpüyle dolumu kolay. Bullpub kundağıyla kısa. 5.5 mm çok yakışır. 100 metreye atanlar rahat vuruyor. Bir eksiği ceketli namlusu yok. Birde mekanizmayı kurmak biraz zor.

İnşallah beğeneceğin bir pcp alırsın.

Tavsiyen için teşekkürler araştıracağım dediğiniz modeli