reximex ve kral

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pcp arayışındayım, daha önce bahsetmiştim

konu ile ilgili youtuberlar reximex markasını öve öve bitiremiyorlar, özellikle yabancı kaynaklılar

hatta iki yıl aradan sonra tekrardan açılan tüm 2022 yılı yabancı sektör fuarlarına katılmış firma, veya temsilen distribütörleri. amerika almanya ingiltere. her yerdeler

fakat lakin her nedense reximex web sayfasına ulaşamadım uzun süredir, hep

“Web sayfamız çok yakında tekrar yayında olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.Our web page will be live again very soon. Thank you for your understanding.”

yahu ne iştir dünyaya adını duyurmak için paralar oluk oluk akıtacaksın fuarlara katılacaksın youtuberları besleyeceksin ve hala açık bir internet sayfan olmayacak

ben anlamadı hem de hiç

bir de sanırım reximex ve kral aynı beko ve arçelik gibiler, yani aynı sermaye aynı yönetim, belki de aynı yerde üretim gibi

hem biraz içimi dökeyim dedim hem de varsa bilen reximex sitesi niye kapalı, kral ile ilişkisi nedir paylaşırsa öğrenirim

yahu olacak iş mi yahu

Reximex

• hobidolap

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “rexinex ve kral” Yeni Başlık: “reximex ve kral”.
  • Telefonlarını bile açma gereği duymuyorlar , açıkçası hatsan almadığıma üzüldüm kendi payıma.

• şimdi reximex ile ilgili şu paylaşımı okudum aklıma hemen şu geldi

yıllar önce tek kapı kırmızı bir lada samara araba aldımdı sıfır

başıma gelmeyen kalmadı, değişmeyen parça kalmadı

dedim herhalde şöyle oldu

depoda stokta üretim bandında fireye ayrılan parçaları atmaya kıyamadılar bunları toparlayıp uhuyla tutturup bir arabamsı yaptılar onu da bana kakaladılar

insan youtubeda internette reximex yorumlarını görünce; şöyle iyi, böyle fiyat performans, acaip isabetli, fx ve daystatelerle kapışır gibi yorumlar

sanırım fire ve ıskartaları uhulayıp iç pazara kakalıyorlar

diye düşünmekteyim…

• Reximex tormenta da bana bir şansızlık denk geldiki grupman sorunu yaşadım işin garibi kardeşim ben daha bu sorunu çözmeden kendine tormenta aldı sonuç şaşırtıcı 30 metreden çiviyi tahtaya tutturuyor du tormenta ile çiviyi tahtaya çakıyordu gözümle görmesem inanmazdım sonra kendi tüfeğimdeki sorunun namludan olduğuna emin oldum sıfır namlu alacaktım sonra bu siteden bir arkadaşın elinde 2 adet kral namlusu olduğunu öğrendim ve aldım biri 40.7 diğeri 53 cm idi fiyatıda uygun olunca denemek için aldım 40.7 lık namluyu tormentaya taktım sonuç mükemmel oldu ama burada şu çıkmasın reximex namluları kötü dür diye sadece bana gelen tormenta nın namlusu nda bir sıkıntı vardı belkide yoktu sevdiği pelleti bulamadım olay bundan ibaret

Ama reximex in ürettiği bütün tüfeklerin tasarımını beğeniyorum hele tormenta ve yeni aldığım tohreno şuan elimde iki adet reximex tüfek oldu ikiside birbirinden güzeller.

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• reximex web sitesi açılmış, ama bize değil

yani türkçe seçeneği yok

ve de bence yetersiz

pcpye başlayayım yerli olsun hesaplı olsun servisi parçası olsun diye düşünüyordum

şimdi pamuk eller cebe aldın mı fx al airarms al olmadı gamo al walther al diye düşünmekteyim

• Az önce farklı bir konuda fabrikayı aramışken site konusunu da sordum. Fuar sonrası sitenin epey fazla ziyaret aldığını ve erişim sıkıntısı yaşandığını belirttiler. Şimdilik geçici bir site oluşturulmuş. İlerleyen zaman diliminde Türkçe desteğinin de olduğu bir web sitesi olacakmış.

;avci;Ser4827_Mod99

• Bende baya bır arastırdım Big max x alacakdım tufegı ınceledım kullanan bazı arkdaslardan aldım bılgıyle

cok guzel tufek guclu ıyı grupmanları olan lakın regulatorsuz olmasından dolayı vaz gecdım

ve rexımex gen2 almaya karar verdım ve bugun aldım bakalım 2.3 gun ıcınde gelecekdır ınsallah

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5,5

Reximex Throne Gen2 -5,5--6,35 ;tufey#

Spina Optics HD 4.5-27X50 FFP

Cobra

• Yeni bir tüfek alacak olsam regülatör,namlu ve grupmanı ile bu tüfeği düşünürdüm.

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Kral Puncher Jumbo Black Dazzle 5.5 mm 10x40x50 SFP Discovery

COMETA LYNX V10 5.5 mm 6x24x50 OEM

Hatsan Mod 125 5.5 mm

Hatsan Mod 25 5.5 mm

ATA ARMS Süperpoze SP 12 cal

Akkar Altay otomatik 12 cal