Reximex Throne Gen2 Hakkında bılgı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yaylı da son noktaya geldim diye düşünüyorum. 1-2 merak etiğim ürün var o kadar. Bu kategorideki favorim DİANA markası.
    Şimdi de hızlıca PCP dünyasına girdim.

Forumlarda okuduğum ve anladığım kadarıyla yerli ürün alacaksan mutlka LW namlu olmalı. Yine forumları baz alarak en sıkıntısız kullanıcıyı üzmeyen yerli ürün kesinlikle Effecto. PX4 mü PX5 mi birde PX5 Pro mu onu bilemiyorum. Pro nun tek farkı modertore sahip olması gibi yazılıyor.

Yaylı ve pistonlu grubundan top-5 yapsanız, sıralamanız nasıl olurdu?

• Yaylı da son noktaya geldim diye düşünüyorum. 1-2 merak etiğim ürün var o kadar. Bu kategorideki favorim DİANA markası.
    Şimdi de hızlıca PCP dünyasına girdim.

Forumlarda okuduğum ve anladığım kadarıyla yerli ürün alacaksan mutlka LW namlu olmalı. Yine forumları baz alarak en sıkıntısız kullanıcıyı üzmeyen yerli ürün kesinlikle Effecto. PX4 mü PX5 mi birde PX5 Pro mu onu bilemiyorum. Pro nun tek farkı modertore sahip olması gibi yazılıyor.

Malzeme kalitesi ve stabilite olarak px5 güzel. px4 ile farkı namlu ve regülatörü yenilendi diye biliyorum. Px4 te 6 yivset var Px5 te 12 yivset var. Px5 ile Pro arasındaki fark ise proda yanaklık ayarı yapılabiliyor ve moderatör geliyor ama moderatörün bir işe yaradığı söylenemez sesi %20 kesiyordur. Wrangler moderatör kullanıyorum sesi %80 kadar kesiyor hatta sadece mermi sesi duyuyorum apartmanın alt katında atış yaparken.

Anlıyorumki yaylılar da tecrübelisiniz yaylılarda modlama yapılıyormu bilmiyorum ama pcp alacak ve modlama yapacaksanız px5 çok uygun değil çünkü her seferinde silahı sökmeniz regülatör ayarı için tüpü boşaltmanız vb işlemler çok uğraştırabilir. Ben o nedenle Throne Gen 2 aldım ama modlatamıyoruz malesef elimizde kaldı 150 bar çekiç en sonra 18.13 gr 925fps ile atıyor.

Px5 Engin Sak abimizin 24gr solidini çok güzel atıyor ama biraz modifiye gerekiyor. Throne gen2 namlusu solidte çok kötü a4 hedefini bulamıyor bazen 25m de. O nedenle 6.35 fx superior heavy namlu yaptırdım bakalım bir gelsin sonucu paylaşırım.

Krono cihazım yeni geldi Px5 ölçümlerimde şu an stabil gibi ama tek sorunu 7-8 atışta bir fps 900 den 860 a iniyor sonra tekrar 900 lere çıkıyor. Biraz daha test edip eğer sorun devam ederse fabrika ile görüşeceğim.

Throne uda krono ile ölçümlerini yapıp eğer bir sorun yok ise o zaman modlamaya başlıyacağım mazallah garantisi uçmasın :)

• hayırlı olsun güzel tüfek bende gen 1 var tasarımına hastayım cidden çok hoş birde modüler yapıda isabetine gelirsek ben jsb kullanmıyorum o sebebten orjinal namlusu bana isabeti çok iyi gelmedi altını çizeyim kötü değil ama ben 30 veya 50 mt den sineği vurmak istediğim için bana çok isabetli gelmedi bende elimde olan 53 cm kral namlusunu taktım isabeti hatrısayılır şekilde arttı üstelik spoton pars la

Kral namlusu direk uyumlumu yoksa tornada işlem gerekiyormu?

• Kral namlusu direk uyumlumu yoksa tornada işlem gerekiy

tornaya gerek yok delik çapı aynı sadece kral namluların yuvaları 3mm kadar daha uzun olduğu için namluyu dibine kadar oturtmamanız gerekiyor yani jarjör takılan yere sıfır yapmanız kafi yoksa sonuna kadar ittirirseniz jarjör tarafından çıkıntı yapıyor jarjör girmiyor benim elimde iki marka olduğu için denedim hatta thoreno ya bile taktım oldu

şöylede bir örnek vereyim kral namlular reximex e uyuyor ama reximex namlusu krala olmuyor

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Wranglerin hangi moderatörünü kullanıyosunuz

• Wranglerin hangi moderatörünü kullanıyosunuz

Bora ve phantom var ama daha borayı denemedim gen 2 de. Phantom ise grupmanı çok bozuyor nedense anlamadım. Rp de bir sorun yok ama gen 2 de grupman dağılıyor phantomu takınca.

• Arkadaşlar merhaba bir süredir Reximex meta premium un çıkmasını bekliyorum ama hala piyasaya çıkmadı. Bende Throne Gen 2 alayım diyorum. YouTube da bir arkadaş 70 cm Kral namlusu takarak çok güzel güç ve isabet elde etmiş. Bir kaç sorum olacak. Bu modifikasyon da hangi modelin namlusu kullanılıyor. Birde namlu ile birlikte namlu ceketi de mi sipariş etmek gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba bir süredir Reximex meta premium un çıkmasını bekliyorum ama hala piyasaya çıkmadı. Bende Throne Gen 2 alayım diyorum. YouTube da bir arkadaş 70 cm Kral namlusu takarak çok güzel güç ve isabet elde etmiş. Bir kaç sorum olacak. Bu modifikasyon da hangi modelin namlusu kullanılıyor. Birde namlu ile birlikte namlu ceketi de mi sipariş etmek gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Kral namlusu takmak için ekstra bi cekete ihtiyaç yok hocam, reximexin sabitleme setiskuru yanda olduğu için namlu portunun yanında çentik var, krallarda ise bu setiskur yuvaları portun üst kısmında 2 adet, yani kral namlu alırsanız doğru yeri tespit edip çentik atmanız yeterli olacaktır.

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Kral namlusu takmak için ekstra bi cekete ihtiyaç yok hocam, reximexin sabitleme setiskuru yanda olduğu için namlu portunun yanında çentik var, krallarda ise bu setiskur yuvaları portun üst kısmında 2 adet, yani kral namlu alırsanız doğru yeri tespit edip çentik atmanız yeterli olacaktır.

Çok teşekkür ederim hocam. Ama ben namlu boyunu 70cm ye çıkarmak istiyorum. Bu durumda orjinal namlu ceketi kısa gelmez mi ?

• Çok teşekkür ederim hocam. Ama ben namlu boyunu 70cm ye çıkarmak istiyorum. Bu durumda orjinal namlu ceketi kısa gelmez mi ?

Gelmez hocam, ceketin ucundaki dahili moderatör iptal oluyor ve sanki ayarlanmış gibi moderatör takmak için unf diş dışarda kalıyor sadece, kapak veya susturucu takınca orijinal oluyor görüntüsü

Rifle

Kral Empire X RG / .25

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Gelmez hocam, ceketin ucundaki dahili moderatör iptal oluyor ve sanki ayarlanmış gibi moderatör takmak için unf diş dışarda kalıyor sadece, kapak veya susturucu takınca orijinal oluyor görüntüsü

Hocam çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

• Hocam çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

Rica ederim hocam

Rifle

Kral Empire X RG / .25

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot