havalı alım satımı ile ilgili yeni kanun

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bence gerek var, bunların çoğu yaylı tüfek haberi, bence ukraynada iç savaşta kullanılan PCP olaylarınıda paylaşın.
    Birde balistik takibin mümkün olmadığı, hali hazırda kesilen fatura ile Polnet'ten ikametlerin zaten bulunabildiği bir ürün grubunda

Ruhsatın bu gibi olaylara karşı nasıl ve ne şekilde önlem oluşturabileceğinide paylaşırsanız çok gerekli ve elzem bilgiler paylaşmış olursunuz.

• Piyasada 100 binin üzerinde bulunan aynı marka model tabancalarda bile balistik takip yapılamazken, tabancalarda 1000, yivli tüfeklerde 200-300 atışta bir balistik karakteristik aşınmaya bağlı olarak değişirken, hali hazırda uzun namlulu yivlilerde bile hedefe temas sonrası çekirdek deformasyonuna bağlı olarak balistik eşleştirme elzem durumlar haricinde yapılamıyorken, PCP için sağlık raporu, ruhsatname harcı,sabıka kağıdı,vergi borcu yoktur temiz kağıdı,tualet kağıdı gibi uygulamaların, para ve maaliyeti arttırmaktan başka zerre kadar getirisi olmayacak,hiçbir suç işleme unsurunun tespitine imkan tanımayacak ve yasa dışı kullanım için en ufak bir engel teşkil etmeyecek.

Adres kaydı gerekli bir unsur, buda hali hazırda mevcut fatura sistemi ile polnet'e işleniyor.
    Fazla kafa yormanın gerekli olduğu bir konu değil.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Powercore ().

• Arkadaşım kusura bakmayın da siz benim yazdıklarımdan bir şey anlamamışsınız.

Ben ruhsata tabi etmeyi akla getirecek, kaşıyacak tahribat videoları, tava delmeler briket kırmalar videolar paylaşmayın ki ruhsata tabi olmayı tahrik etmeyin diyorum, siz sanki ben ruhsatı teşvik ediyormuşum gibi cevap yazıyorsunuz. Siz bu konuda aldırışsız olmanın ruhsat konusunun kimsenin aklına gelmemesine katkısı olacağına inanıyorsanız öyle canınız sağ olsun.

Ha, bir de Ukrayna'daki PCP ile adam vurma haberini paylaşın diye dalga geçeceğinize benim ayrıntıları yazmak istemediğimi, sizin paylaşsanıza diye ısrarınız üzerine de sadece başlıkları paylaştığımı hatırlamanızı öneririm.

Ruhsatın bu gibi olaylara karşı nasıl ve ne şekilde önlem oluşturabileceğinide paylaşırsanız çok gerekli ve elzem bilgiler paylaşmış olursunuz.

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Ruhsata tabi olmasını tahrik etmemek için, tencere tava videoları paylaşmamak kadar, bu kadar çok vaka var, bu tüfeklerle bir sürüde suç işleyen var diye belirtmemekte gerekiyordu belki,

hatta dahada öncesinde bu tüfeklerin suç unsuru oluşturmadığı dile getirildiğinde sadece birkaç kendini bilmez çocuğa ait sayılı vaka üzerine dikkat çekerek, hayır bu tüfekler suç işlemekte kullanılıyor diye konuya hiç girilmemesi gerektiğine de dikkat çekilmeye çalışılmış olunabilir..

Biraz geç oldu artık tabi..

Aynı anda 2 zıt fikri ortaya koyarak bir noktaya dikkat çekmek bir şeyin savunulmasına değil, aksine takıntı haline getirilmesine sebebiyet verir.

Kimin kimi ve neyi anlamadığı ise daha göreceli bir konu..
    Neyse sağlıcakla, dahada uzamaz umarım..

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Powercore ().

• Haklısınız, yasa çıksa bile geriye dönük işlem yapılamaz. Ben de faturaya isim adres yazıp satacağım.

Hayır yapılablir. Emniyet eskiden elini kolunu sallayarak alınan kuru sıkı tabancaları belli bir zaman tanıyarak farklı bir kayıda tabi tuttu. Getirip kayıt yaptıranlarınki kanuni yaptırılmayan silahlar kanun dışı oldu.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Hayır yapılablir. Emniyet eskiden elini kolunu sallayarak alınan kuru sıkı tabancaları belli bir zaman tanıyarak farklı bir kayıda tabi tuttu. Getirip kayıt yaptıranlarınki kanuni yaptırılmayan silahlar kanun dışı old

Benim için sorun, satmış olduğum bir tüfeyin kaydının benim üzerimde kalması ve faturaya bilgilerin yazılarak yapılan işlemin geçersiz olması. Kayıt yaptırmak sorun değil.

• Onun için yırtınıyorum böyle haberler varken bir de üstüne tava delme beton kırma videoları paylaşılmasın, hatta bu forumdaki tahribat atışları bölümü bile kaldırılsın diye...

Bende uyardım tahribat videoları yayınlamayın diye ama dinleyen yok .tava yı delen tuğlayı delen pcp canlıya neler eder deyip kısıtlama gelecek yakında

• Bende uyardım tahribat videoları yayınlamayın diye ama dinleyen yok .tava yı delen tuğlayı delen pcp canlıya neler eder deyip kısıtlama gelecek yakında

Bu zamana kadar aldığımız veya sattığımız tüfekler için ne gibi uygulama olacak

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Bu zamana kadar aldığımız veya sattığımız tüfekler için ne gibi uygulama olacak

eğer öyle bir şey olursa kuru sıkı silahlarda olduğu gibi silah sahiplerine belirli bir zaman verip kayıt yaptırmaları istenir. faturası kendi adına olsun başkası adına olsun veya faturasız olsun kayıt yaptıranlar silahlarını kullanabilecek, kayıt yaptırmayanlar ise kaçak kullanmak zorunda kalacak, yakalananlar da silahlarını teslim etmek zorunda kalacak. tahminim bu şekilde. temennim değil.

Kral Puncher NP 04 4,5

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Moderatör ve dürbün lerede bir düzenleme gelme ihtimali var mı

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Moderatör ve dürbün lerede bir düzenleme gelme ihtimali var mı

bilmiyorum. havalı ruhsatlandırması konusunu da bilmiyorum. ama ruhsat işi olursa ancak böyle olur diye düşünüyorum.

Kral Puncher NP 04 4,5

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot