Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benim de baya yükseldiğim bir model kendisi.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Yerli/yabancı birkaç video dışında pek bir bilgi yok gibi.

Alıp kullanan varsa, tecrübesini paylaşabilirse faydalı olurdu.

Bulabildiğim kadarıyla regülatör yok sanırım, ancak sonradan takılabiliyor mu, bununla alakalı da pek bilgi yok.

• Bende baya bir video izledim yerli yabancı.

Jet 1 ve 2 modeli var.

Jet 1 tek tüplü 50 cc 250 bar sökülüp yedek varsa takılabiliyor. Farklı renk tüpler ile kombinlenebiliyor.

Jet 2 çift tüplü 100 cc 250 bar bunda tüpü çıkartamıyoruz.

Jet 1 ortalama 3 şarjör atıyor. Kesinlikle hafif pelet seçilmeli 5-25 M aralığına keyifli atışlar yapılabilir.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Jet 3 modeli regülatörlü olacak sanırım. Tanıtımından birkaç kesit paylaşan arkadaş vardı Facebookta

;avci;Ser4827_Mod99

• Jet 3 modeli regülatörlü olacak sanırım. Tanıtımından birkaç kesit paylaşan arkadaş vardı Facebookta

Evet regulator uzun namlu ve unf diş eklendi jet 3 modelinde

• Yeni konu açmak istemedim,Hatsan Jet ile Reximex Rp kıyaslandığında kullanıcılar hangisini daha başarılı bulurlar acaba? Kullanım amacı kısa ve kısıtlı alanda ev içinde vs atış imkanı sağlaması.Toplam atış sayısı önemli değil,stabilite-güç olarak en taşınabilir en kısa olanı tercih sebebi olacaktır.

KALIBRGUN CRİCKET 5.5 MM

GAMO CFX 4.5 MM