Hatsan Teknik Servis Vasatlığı (BIKTIK)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu kadar süre çok fazla. Bu nedenle hatsandan bir puan(h) kırıyorum ve Hatsan artık benim için atsan.

diana mod 48/52- 177

• Bu kadar süre çok fazla. Bu nedenle hatsandan bir puan(h) kırıyorum ve Hatsan artık benim için atsan.

fabrika ihracata yoğun çalışıyor dünyanın sayılı markaları arasında ilerlemeye devam ediyor e tabi bir fx yada bir huben değil ama yürüyor yani talebi de çok fazla pcpnin nefes alan her canlı silaha karşı doğrudan veya dolaylı bir şekilde meraklı haliyle yetişemiyorlar yurt içinde bazı ürünleri bile 60 gün ön sipariş sistemiyle satıyorlar neredeyse bence altyapı kurulmadan bu kadar açılmanın ve büyümenin anlamı yok içeride kendi vatandaşını mağdur ediyorsun yetişemiyorsan ozaman vites düşür

• Kesinlikle çok iyi niyetli bir firma. Factor lerde ve sonrasında dolum ucunda dişi uca geçtiler ve bilindik hiç bir online av sitelerinde bu uçlar yoktu. Kendilerinden ricada bulundum hiçbir yerden bulamadığımı param ile satın almaya çalıştığımı bana satmalarını söyledim ücretsiz bir şekilde verdiler. Hatsan gibi önemli şirketler bu ülkeye lazım. Rabbim tekerlerine taş değdirmesin.

Ama gel gelelim servis ve satış sonrası geri bildirime kesinlikle burada da iyi niyetliler ama işleyiş nasıl söyleyebilirim tabiri caizse. Bodoslama kara düzen paldür küldür.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• dünyanın bazı ülkelerinde atsanın hemen hemen bütün yedek parçaları satılırken Türkiye'de yedek parça satılmamasını doğru bulmuyorum. bu derece arızaya meyilli bir ürün üretip yedek parça hizmeti verilmemesi servis hizmetinde yığılmaya neden olacaktır. bu durumu üreticinin kullanıcıyı önemsememesi, kale almaması olarak değerlendiriyorum. diğer taraftan servis hizmeti sunumu noktasındaki tahammüllerini de takdir etmemek mümkün değil. öyle sanıyorum ki bu derece kötü bir ürüne olan tahammülümüze mukabil olarak kendileri de bıkmadan usanmadan tamir edip duruyorlar. bakalım önce kim usanacak.

diana mod 48/52- 177

• dünyanın bazı ülkelerinde atsanın hemen hemen bütün yedek parçaları satılırken Türkiye'de yedek parça satılmamasını doğru bulmuyorum. bu derece arızaya meyilli bir ürün üretip yedek parça hizmeti verilmemesi servis hizmetinde yığılmaya neden olacaktır. bu durumu üreticinin kullanıcıyı önemsememesi, kale almaması olarak değerlendiriyorum. diğer taraftan servis hizmeti sunumu noktasındaki tahammüllerini de takdir etmemek mümkün değil. öyle sanıyorum ki bu derece kötü bir ürüne olan tahammülümüze mukabil olarak kendileri de bıkmadan usanmadan tamir edip duruyorlar. bakalım önce kim usanacak.

Ben usandım hatsan ürünlerimi elimden çıkarmayı düşünüyorum

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Ayrıca istediğim yedek parçayı gönderiyoruz diyip göndermemeleri düpedüz yalancılıktır.

Rifle

Kral Empire X RG / .25

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP

• Bugün Mod 25 servise gitmek için tekrar kargoya verildi, bakalım bu ne kadar sürecek 😄 konuyu bir türlü kapatamadık 😂

Rifle

Kral Empire X RG / .25

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP

• Bende ayın 20 sinde bir tüfeğimi servise yolladım. Klasik tüpten hava kaçırma olayı. 9 gün sonra aradım ve yetkili ile görüştüm. Tüfeği aldıklarını ve teknik servis süresin 2 ile 3 hafta süreceğini söyledi. Tartışmaya girmedim , peki dedim ve kapattım.

Ben de merak ettim şimdi ürüne ne zaman sahip olacağımı...

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Bende ayın 20 sinde bir tüfeğimi servise yolladım. Klasik tüpten hava kaçırma olayı. 9 gün sonra aradım ve yetkili ile görüştüm. Tüfeği aldıklarını ve teknik servis süresin 2 ile 3 hafta süreceğini söyledi. Tartışmaya girmedim , peki dedim ve kapattım.

Ben de merak ettim şimdi ürüne ne zaman sahip olacağımı...

İnşallah en kısa zamanda gelir abi

Rifle

Kral Empire X RG / .25

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP

• Tam 2 hafta oldu hala bir ses yok teknik servisten. Şaşkınlık içindeyim

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Tam 2 hafta oldu hala bir ses yok teknik servisten. Şaşkınlık içindeyim

Ben hiç şaşırmıyorum abi

Rifle

Kral Empire X RG / .25

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP

• Ben hiç şaşırmıyorum abi

Ben de :)

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Adamları aradım 19 unda yolladım dedim ürün bize 24 unde geldi dediler. O arada aras kargo nun bilgi ekranını açtım. Ürün ayın 20 sinde size teslim edilmiş. Aras kargoya gore 20 sinde teslim aldın dedim. 20 sinde bayram dediler şirkete gelmiştir ama 24 unde kutu teknik servise gelmıştir dediler. Bende bayram 21 indeydi dedim. Onlar da 20 si arife idi biz çalışmadık dediler. 20 sinde herkes çalıştı dedim. Sonra biz yarım gün çalıştık dediler. Tamam dedim anlaşıldı sen sallamışsın ürünü. Sonra dedi ki ürününüzün bakımı yapıldı atış testi kaldı. Haftaya size yollarız dediler. Neden haftaya yolluyorsan ürün bittiyse yolla dedim. Yok dedi haftaya yollayacağız dediler. Peki dedim uzatmak istemiyorum anladım derdinizi dedim. Sonra benden adres bilgilerimi aldı. Ya bende bir sürü tüfek var birçok ürünü size bakıma yolladım adresim sizde kayıtlı değil mi dedim. Hayır dediler. Peki dedim kapattım. 5 dak sonra beni bir cep telefonu aradı. Hatsan Teknik servis. Ecevit Bey ürününüz hazır pakette bekliyor. Bugün size ürününüzü yollayacağız dediler. YA demin bir arkadaş bambaşka şeyler soyledi siz neler diyorsunuz dedim. Hayır efendim paketiniz hazır yolluyoruz dedi. Peki dedim. Bugun yollarsa yarın ürün elimde. Göreceğiz bakalım....

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther