Forumda gördüğünüz eksikler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Merhaba değerli hobidaşlar forumda bir kaç güncelleme yapacağız.

Bunlardan ilki üyelerimizde gördüğümüz vip, güvenilir üyelerin ne olduğunu detaylı anlatacağım.

Yeni gelen firmalara özel başlıklar açılacak ama bunlar için biraz süre istiyorum. Mesleğimi bilen arkadaşlar var. Çok yoğun çalışıyorum.

Sitemizde eksik gördüğünüz eklememizi istediğiniz şeyleri buraya yazın lütfen

• Satış ve alışveriş dışında paylaşımları teşvik edici bir sistem olmalı.

Üye statüleri genişletilmeli bence mesaj sayısına göre yapmak ters tepebiliyor. İyi satışlar ve hayirli olsunlar yada eski konuların hortlamasi ile sonuçlanıyor. Statüler üyelik süresi, olumlu tepkiler, alişveriş memnuniyeti gibi kriterler göz önüne alinarak verilebilir.

Ben geri döndüm artik yine söküm inceleme vb. Paylaşımları yaparim elimden geldiğince. Çünki benim de merak ettiklerim var ama kimse eskisi gibi paylaşım yapmiyor.

• allah kolaylık versin.

fiziki yöresel bölgesel gruplar canlandırılmalı.

silah çeşitlerine göre ya da marka çeşitlerine göre yada atıcılık çeşitlerine göre fan grupları oluşturulabilir. zoraki fan grup gibi. pasif olarak kullanıyoruz zaten imzamızda elimizdeki veya daha önce kullandığımız silahları dürbünleri yazıyoruz. bilgi edinmek isteyen direk iletişim kurabiliyor.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• allah kolaylık versin.

fiziki yöresel bölgesel gruplar canlandırılmalı.

silah çeşitlerine göre ya da marka çeşitlerine göre yada atıcılık çeşitlerine göre fan grupları oluşturulabilir. zoraki fan grup gibi. pasif olarak kullanıyoruz zaten imzamızda elimizdeki veya daha önce kullandığımız silahları dürbünleri yazıyoruz. bilgi edinmek isteyen direk iletişim kurabiliyor.

Bölgesel gruplar konusunda katılıyorum. İstanbulda şehirleşmenin artmasi ile atiş alani bulmakta zorluk çekiyoruz. Eskiden anadolu yakasi hobi konusunda örgütlenmis ve kendi poligonlarini dahi kurmuşlardi. Ama avrupa yakasi bu konuda hep pasif kaldı. Eğer forum sayesinde örgütlenebilir ve herkes kendi bölgesindeki arkadaşlara daha kolay ulaşabilirse hobinin geleceği de daha parlak olacaktir.

• Satış ve alışveriş dışında paylaşımları teşvik edici bir sistem olmalı.

Üye statüleri genişletilmeli bence mesaj sayısına göre yapmak ters tepebiliyor. İyi satışlar ve hayirli olsunlar yada eski konuların hortlamasi ile sonuçlanıyor. Statüler üyelik süresi, olumlu tepkiler, alişveriş memnuniyeti gibi kriterler göz önüne alinarak verilebilir.

Ben geri döndüm artik yine söküm inceleme vb. Paylaşımları yaparim elimden geldiğince. Çünki benim de merak ettiklerim var ama kimse eskisi gibi paylaşım yapmiyor.

Iyiki döndün dostum.

maalsef grupta satılık ilanları dışında bir aktivite yok.

Bunu eski haline getirmek bizlerin elinde.

Bilgi paylaşımı konusunda insanları teşvik etmek lazım.

Face gruplarinda da burdan fakli bir durum yok.

hep satılık ilanları ile dolu.

Bende tufek.alinca fırsat buldukça paylaşım yapacağım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Benim ve bullarika (Onur) abinin moderatör olmaması büyük bir eksiklik bence Cemal abi ^^^^

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Benim ve bullarika (Onur) abinin moderatör olmaması büyük bir eksiklik bence Cemal abi ^^^^

Aman ha cıs 🙄

Ben sıramı savdım sıra genç arkadaşlarda.

Forum çok oturaklı nerdeyse hiç moderatöre gerek yok. Bazen farklı yerlerde konu açılıyor. Bazen de fotoğrafsız fiyatsız satış ilanı koyuluyor. Neredeyse sıfır sorunlu forum. Üyelere teşekkür ediyorum.

Kral Puncher NP 04 4,5

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Forum çok oturaklı nerdeyse hiç moderatöre gerek yok. Bazen farklı yerlerde konu açılıyor. Bazen de fotoğrafsız fiyatsız satış ilanı koyuluyor. Neredeyse sıfır sorunlu forum. Üyelere teşekkür ediyorum.

Cemal abi ile uğraşıyorum sadece ^^

Rifle

Kral Empire X RG / .25

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP

• Cemal abi ile uğraşıyorum sadece ^^

aman benle uğraşma da. ama adanaya yolum düşerse tanışmak isterim.

Kral Puncher NP 04 4,5

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• aman benle uğraşma da. ama adanaya yolum düşerse tanışmak isterim.

Her zaman beklerim hocam

Rifle

Kral Empire X RG / .25

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP

• Forum sayfası olarak bariz bir eksiğimiz yok gibi duruyor an itibari ile. Fakat galeri kısmında resim ekleyebildiğimiz gibi eklediğimiz resimleri silme özelliğide olsa iyi olur ( belkide ben bulamadım ). Hem böylelikle işi biten fotoğrafların site üzerinde fazla yer kaplamasının önüne geçilir.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa