HATSAN AT44 GENEL YORUM.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bende meraklanıp aradım hatsanı ve sordum siz ciddimisiniz bu tüfeklere lother namlumu takcaksınız diye . evet dediler yeni lother namlu üretim tesisimiz bitmek üzere dediler buradan çıkan lother namluları takacağız dediler. yahu güleymmi alayayımmı teşekkür edip telefonu kapadım ;lol;

Bir yüzyıla yaklaşmış bilgi tecrube deneyim birikim kalite kontrol sistemini bugün kurdun namlu tesisini yarın ürettim olsaydı dünyanın heryerinde lother namlular boy gösterirdi . yani namlular lother değil beyler aldatılıyorsunuz farkına varın.

FX Gladiator .22

• Bende meraklanıp aradım hatsanı ve sordum siz ciddimisiniz bu tüfeklere lother namlumu takcaksınız diye . evet dediler yeni lother namlu üretim tesisimiz bitmek üzere dediler buradan çıkan lother namluları takacağız dediler. yahu güleymmi alayayımmı teşekkür edip telefonu kapadım ;lol;

Bir yüzyıla yaklaşmış bilgi tecrube deneyim birikim kalite kontrol sistemini bugün kurdun namlu tesisini yarın ürettim olsaydı dünyanın heryerinde lother namlular boy gösterirdi . yani namlular lother değil beyler aldatılıyorsunuz farkına varın.

yani LotharWalter lisansı ilemi üretecekler namluları? :him:s

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Unuttum yazmayı lisansmı aldınız dedim namlunun lisansımı olur biz aynı yivseti zaten yapıyoruz herkezde cok memnun dedi mühendismiş arkadaş orada söylenecek cok laf vardı ama sölemedim . zaten deseydi lisans aldık diye diyecektim lother lisans vermiyormuş nasıl basardınız diye. ;lol;

FX Gladiator .22

• benim bildiğim kadarıylada LW namlulu diye sattılar o AT44leri ön siparişle? umarım bu yanlış bilgidir, HATSAN'ın böyle bir kandırmaca yaptığına inanmak istemiyorum.

Orhan bey ne duyduğunuza ve söylediğinize eminmisiniz?

.

ankarateam.png

• kedidir kediiii hatsan gibi büyük bir firma kimi aldatmış bugüne kadar

Hatsan Mod 125 Rossi 5,5mm + Yatagun Dampa Dürbünde yakında geliyor

• Raptor kardesim simdi gördüm mesajınızı havalısilah.comdaydım oradada bir arkadaş benim yaptığımı yapmış açmış telefonu sormuş
    alıntı
    namlu konusu ile ilgili hatsanı arayıp görüştüm lw namlu makinaları yeni kurulacakmış zannedersem kampanyadaki at 44 namluları bu makinalardan çıkacakmış bende raider için çok heveslendim şu an kampanyadakiler hatsan namluymuş lw olsa hiç düşünmeden alacağım.
    bu kampanyadan raider alan varsa yorumlarını rica edeceğim

http://forum.havalisilah.com/v…c.php?t=5138&start=15

FX Gladiator .22

• Hatsan adına ne yazsam yanlış çıkıyor, bi dedikleri diğerini tutmuyor. Eğer dedikleri gibi lw yazan namlular kalitelide olsa yerli malıysa bu aleni dolandırıcılık olur.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Raptor kardesim simdi gördüm mesajınızı havalısilah.comdaydım oradada bir arkadaş benim yaptığımı yapmış açmış telefonu sormuş
    alıntı
    namlu konusu ile ilgili hatsanı arayıp görüştüm lw namlu makinaları yeni kurulacakmış zannedersem kampanyadaki at 44 namluları bu makinalardan çıkacakmış bende raider için çok heveslendim şu an kampanyadakiler hatsan namluymuş lw olsa hiç düşünmeden alacağım.
    bu kampanyadan raider alan varsa yorumlarını rica edeceğim

http://forum.havalisilah.com/v…c.php?t=5138&start=15

evet o arkadaş webley raiderle iligili başlığın altına yazmış.. hatsan bi iligisi yok..

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• Hatsan adına ne yazsam yanlış çıkıyor, bi dedikleri diğerini tutmuyor. Eğer dedikleri gibi lw yazan namlular kalitelide olsa yerli malıysa bu aleni dolandırıcılık olur.

ben hala inanmıyorum, ama böyle ise evet malesef dolandırıcılık olur.

.

ankarateam.png

• evet o arkadaş webley raiderle iligili başlığın altına yazmış.. hatsan bi iligisi yok..

o başlığın altında ama:

1. webley raider Hatsan tarafından üretiliyor, onun için alakası var
    2. yazan arkadaş "kampanyadaki at44 namluları bu makinalardan çıkacakmış..." diye yazmış.

.

ankarateam.png

• evet sanırım anladım g;$i

• bu konu derinleşir,ben yarın 1 ci ağızdan öğrenirim,yerli lw mi yok bildiğimiz lw mi :him:s

• bu konu derinleşir,ben yarın 1 ci ağızdan öğrenirim,yerli lw mi yok bildiğimiz lw mi :him:s

iyi olur kadir abi

yerli LW namlu diye bişey olmaz. ha lisans alıp üretirlerse olur. gerçi bunu reklamını yapanlarda yazmış olabilir, belki Hatsan'ın böyle pazarlandığından haberi bile yoktur?

.

ankarateam.png

• Official Post

Kadir ilk çıkan at44 lerden birinide Ülkü abi satın aldı biliyorsun, ve biz namludan solid pellet geçirip baktık, gördüğümüz ise yiv ve setlerin genişlikleri neredeyse lothar namlunun kullandığının aynısı, ve bu başlık altında daha önce pellet resimleri yayımlandı ve görüldü, ama lothar namlunun içinden geçirilen solid pellet ile bu silahın namlusundan geçirilen soid pellet yanyana konulduğunda uzman gözüyle aradaki farklar görülür, yani lothar olmayan bir namluyu lothar diye satsalar kaç kişi bunu bilebilir, bilinemez . . . set üstünde st kenarları dikkatlice incelendiğinde ciddi farklar farkedilebiliyor, lothar namlularda set üstü kenarları tatlı bir ovalliğe hakimken, hatsan namlusunda buralarda keskin hatlar var, bu da merminin BC değerini ciddi olarak düşüren bir faktör, ama sonuca bakarsak, kim neye inanmak isterse ona inanacak.

Umarım yazdığım bu açıklama polemik konusu olmaz.

• eğer namluda 10 set varsa hatsandır
    eğer namluda 12 set varsa lw dir.

hatsandır ne yapsa yeridir. bekleyip görelim

• benim için fark etmez,orjin patriot namlusu olsun yeter ;tacli# ama lw diye alıp heves saran arkadaşlarım adına soracağım,şimdiden peşin yazmak belki aceleci bir ön karar olabilir,,bilemem bakarsınız bu kez yoğurdun kaymağını tutduruverirler,sütü küstürmezler inşallah,benim sorduğumda lw namlu dendi, 1 ci ağız söyledi bunu,telefono çıkan teknik servis deyil,bir daha sorarız,
    yok abi niçin polemik olsun sizlerin sayesinde öğrendik lw namlu nasıl bişey diye ;tacli#