HATSAN AT44 GENEL YORUM.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

At kullanıcısı değilim ama 6,55mm Kadir.

• At kullanıcısı değilim ama 6,55mm Kadir.

Mustafa Bey Cüneyt Arkın bile at kullanmasını bilirken siz biraz cahil kalmışsınız gibi geldi bana. ;lol;:love:

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• ıznınızle ben yıne bı soru sorucam. benım at44 10lu 30 atısta 200 bardan 150 bara dusuyo. bana cok geldı sızce nasıl. :him:s kullananlar cevaplarsa sevınırım.

STRIKKER WORTEX

• Official Post

ıznınızle ben yıne bı soru sorucam. benım at44 10lu 30 atısta 200 bardan 150 bara dusuyo. bana cok geldı sızce nasıl. :him:s kullananlar cevaplarsa sevınırım.

Şimdi biz bu soruya cevap veremeyecekmiyiz ;#^+.

• Şimdi biz bu soruya cevap veremeyecekmiyiz ;#^+.

ben pcp kullananlar demek ıstedım efendım ;tacli# olurmu oyle sey. yoksa ben ozellıkle sızın cevaplamanızı ısterım.

STRIKKER WORTEX

• Official Post

30 atışda 200 bar dan 150 bar a düşmesi silahın tüp hacmine göre normal. :)

• oh :) sagolun mustafa bey ıcım rahatladı sımdı. pekı 150nın altına duserse mesela 130bar ozaman sorunmu var demektır

STRIKKER WORTEX

• ben 70 bara kadar indiriyorum daha fazla basıncı düşürmek riskli

• Volkan hocam, en iyisi 100 bara kadar kullanıp sonra kollara kuvvet hadi bakalım pompa başına demek.100 bar zaten ortalama 40 atış olsa gerek.

evet ekrem 4 jarjor yanı 40 atıs 110 bara dusuyo bende buyuzden merak ettım normalmı dıye daha once kullanmadıgımız ıcın

STRIKKER WORTEX

• elıne saglık. senın tufek en ıyı sonucu hangı sacmada verıyo soylermısın. benım at44 hatsan sacmayla resmen sacmalıyo. sımdı sırada bu tufegın sevdıgı sacmayı bulmak var. kullananlar ve ıyı sonuc alanlar yazarsa sevınırım.

STRIKKER WORTEX

• crosman pointedleri sevdi galiba airarms pelletler de güzel ama pahalı

• at 44 un kac f/p guc urettıgını bılen varmı :him:s

STRIKKER WORTEX

• Tüfek crosman grubu palletleri seviyor özellikle premier hollow point

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Crossman grubu sevdi ise birde Gamo pro magnum deneyin.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png