Forumu Özleyen Yokmu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Üniversite yıllarından Sideprensi Kadir Abi vardı. Onun incelemeleri ile Mod 99 ilk tüfeğimi almıştım. :)

;avci;Ser4827_Mod99

• Herkese iyi forumlar lar dilerim darbe sonrası bütün grublar dağıldı insanlar tüfeklerini alıp atışa gidemedikleri için hobiden uzaklaştı maalesef

Şuan mevcutdaki sosyal medya üzerinden kafasına göre herkes bir grup kurup aynı şeyler bütün grublarda yazılıyor çiziliyor ama 3 beş cevap sonrası yada boş muhabbet den sonra gerilerde kalıyor bilgiler sonuç olarak kimseye bir faydası kalmıyor

Moderatör arkadaşlar herkese bir mail atma durumu var ise toplanma çağrısı yapılabilir tekrardan takımları hayata geçirilebilir ümidim var Kütahya dan selamlar

FX Gladiator DA +vektor optics 10-40x56 FİRST FOCAL PLANE Mılıtary Use
    SAFİR T 14 CLASSİC S modlu vektor optics 1x30 reddot
    Hatsan-Walther & Talon Havalı Tüfek 5.5
    optima 3x9x44 AOE optics
    vursan 7+1 otomatik av tüfeği

• Takım kurulursa bende Samsun'dan katılmak isterim. Evimin bahçesi 300 m ye kadar atışa müsait. Çayları da ben ısmarlarım 🙂

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal