Forumu Özleyen Yokmu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Değerli Hobidaşlar

İsmim Caner,bilen hobidaşlarımız bilir.

10 yılı geçmiş forumdaşlığımız.

Bir hafta önce acaba forumumuz ne oldu dediğimde elimde sadece 1 adet co2 tabanca olduğunu gördüm ve hobiden uzak kaldığımı akabinde forumdan da uzak kaldığımı hissettim.

Eskiden olsa her 10 dakkada bir yeni konu her saat başı satılık ilanı,tatlı polemikler sohbetler tartışmalar olurdu.Şimdi bakıyorumda unutulmuş bir plakçalara dönmüşüz.Tabi sosyal uygulamalar foruma gölge düşürdü.

Herkese tekrar selam eder ve foruma dönüş çağrısı yapmak isterim.

Keyfiniz bol,atışınız isabetli olsun…

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Hoşgeldiniz Caner Bey. Malesef forum eskisi kadar canlı değil ama olsun. Biz, 35 senelik havalı sevdası ve 18 sene önceki forum heyecanı ile buradayız. Tüm havalı dostlara selam olsun 🙋🏻‍♂️

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Bende elimden gldiğince foruma girmeye yazmaya gerektiğinde tecrübelerimizi paylaşmaya çalışıyorum hayırlısı olur inşallah.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bende özlemiştim geldim. Ekipmanları da toparlarsak tam olacak. Sosyal medya grupları forumların tadını vermiyor.

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Bende aynı şekil hemen hemen 10 sene oldu yada geçiyor bu foruma üye olup ozaman wrangler diye bir arkadâş vardi ondan webley raider 5.5 tüfek hatsan pompa alarak başladim sonra o seti satıp at44 aldım o tüfeğide bursa dişına sattım metehan arkadaşımız gelip bakıp almıştı sagolsun şimdi yine hobiye dönmek istiyorum dürbün aldım diger eksikleride tamamliycam insallah herkeze selam.

• 16 yıl önceki forumu özledim. O dönemde değerli insanlar, hepsi bir birinden önemli inceleme ve eleştirileriyle sadece hobinin değil tüm bir sektörün buz kıranı gibiydiler. Ona benzer bir yaklaşımla sonrasında zetax ve metehan gibi kişiler değerli katkılarda bulundular. Ancak bir çok insan zamanla bir kenara çekildi ve yerleri boş kaldı.

• Önce popilizm sevdalıları türedi herşeye müdehale etmeye muhalefet olmaya başlanıldı,sonraları sosyal medya gruplarının kurulmasıyla kopmalar derken forum dağıldı kalanlar yine ayakta tutmaya çalışıyor inşallah dahada iyi olur.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Bende nerdeyse bir senedir takip etsemde, ülkemizde hobiyle uğraşmak ciddi bütçe istediği için millet uzaklaşmaya başladı.

hal böyle olunca keyfi kaçtığı içinde forumlardan da uzaklaşıyorlar.

başka hobi forumlarının da klasiği olarak ota mota bir olay çıkacak şekilde klavye delikanlılığı oluşuyor.

neyse herkese iyi hobiler.

Kral Bigmax X

Vector 6x24-50

Umarex Walter CP99 -Co2

• Her haftasonu sonu, bir çok farklı marka ve model tüfekte grupman çalışmaları, uzun mesafe videoları, tüfek bakım onarım, tanıtım vs videoları olurdu. Tabi sadece haftasonu değil haftaiçide oluyordu ama cumartesi,pazar ve pazartesi çok çok daha yoğun olurdu forum. Cemal Bozan arkadaşımızın baltaya atış yapıp saçmayı ikiye böldüğü videlar aklıma geldi şimdi yanlış hatırlamıyorsam.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen karamurat ().

• Official Post

Her hafta sonu sonu, bir çok farklı marka ve model tüfekte grupman çalışmaları, uzun mesafe videoları, tüfek bakım onarım, tanıtım vs videoları olurdu. Tabi sadece haftasonu değil hafta içide oluyordu ama cumartesi,pazar ve pazartesi çok çok daha yoğun olursu forum. Cemal Bozan arkadaşımızın baltaya atış yapıp saçmayı ikiye böldüğü videlar aklıma geldi şimdi yanlış hatırlamıyorsam.

gülümsettin beni abi.
    rahat 10 seneden fazla oldu o videolar. bıçağa atıp ikiye bölüyordum. :)

ilgili videoyu buraya bıraktım

10334849_10152446621056600_1671544558_n.mp4

• Şimdi aynı düşünceler içerisinde ne var ne yok diye yıllar sonra foruma bir giriş yaptım.Eski profilim mevcut ama giriş yapamadım başka bir isim ile bir uyeligim daha vardı onla girişi yaptık :))) eski günlerini çok özledik Cemal kardeşim yine o tadı yakalamak biraz zor gibi…eski kullanıcı adım Getboga forumda çok yazım vardı …

• Şimdi aynı düşünceler içerisinde ne var ne yok diye yıllar sonra foruma bir giriş yaptım.Eski profilim mevcut ama giriş yapamadım başka bir isim ile bir uyeligim daha vardı onla girişi yaptık :))) eski günlerini çok özledik Cemal kardeşim yine o tadı yakalamak biraz zor gibi…eski kullanıcı adım Getboga forumda çok yazım vardı …

Rumuzunuzu hatırlıyorum. Nasılsınız? Geçen zamanda hobiyle ilginiz devam etti mi?