Pcp tüfek karşılaştırma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar 2 tüfek arasında kaldım

6,35 Hatsan factor sniper long ve 6,35 Hatsan hercules bully

Bu iki tüfeğin hangisi uzun mesafe atışında,tahribatta,grupmanı iyidir artıları eksileri nelerdir kompresör ve maddi sıkıntım yok ama ikisinden birini alınca keşke diğerini alsaydım diye pişman olmak istemiyorum tavsiyeleriniz nedir.

• Sniper long gurupmanda daha iyi olma ihtimali yüksektir. Sonuçta regülatör ve prechamber var. Ayrıca dipcik vb daha profesyonel duruyor ayarlı cunku. Ancak güc ,çıkış hızı ve tüp hacmi olarak herculese büyük fark atmıyor. Fiyat olarakta yarı yarıya fark var. Bütçene göre bakarsın maddiyat elveriyorsa tabiki sniper long öne çıkıyor.

• Merhaba,işinize karışmak gibi olmasın ama factor için 42 bin gibi bir fiyat var.Bu seviyelere çıktıktan sonra forumda dünyanın en iyisi kabul edilen FX,Daystate gibi markaların pcpleri var.6,35 ve güclü modeller seçmenizden yola çıkarak FX sizin için daha uygun olabilir.Bu markalarda değiştirilebilir namlu çapı,ayarlanabilir çıkış hızları gibi opsiyonlarla istediğiniz herşeye cevap alabilirsiniz.PCPye yeni başlıyorsanız eğer genelde en güçlüsü olsun diye başlayıp daha sonra istikrarlı atış yapamazsanız tüh keşke daha stabil bir model seçseydim diye düşünürsünüz.

Mali sorunlarınız yoksa 6,35 namlulu bir FX ile 1000 fpsye yakın güçlerde barutlu bir tüfeğe yakın tahribat elde edebilirsiniz,imkan dahilinde bir sürü modifiye de yapabilirsiniz..

KALIBRGUN CRİCKET 5.5 MM

GAMO CFX 4.5 MM

• Bütçede oralara kadar çıkılıyorsa fx kesinlikle daha mantıklı olur. Kompakt yapısı ve değişikliğe uygun olmasıyla fx çok çok avantajlı.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• uzak mesafe atışlar için bp ve otomatik modeller çok uygun değil.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• 40bin gibi bir bütçeniz var ise bence kesinlikle Avrupa bir ikinci el ya da sıfır bir fx Dreamline almanızı öneririm.illa yerli tüfek alacaksanız huglu px5 veya px4 alabilirsiniz.Suan px4 de kampanya mevcut 8000 tl gibi çok avantajlı bir fiyatı var.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Hw97k .177 (12fpe)

Zoraki .177

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen getboga (12 Haziran 2024 19:09).

• 40bin gibi bir bütçeniz var ise bence kesinlikle Avrupa bir ikinci el ya da sıfır bir fx Dreamcast almanızı öneririm.illa yerli tüfek alacaksanız huglu px5 veya px4 alabilirsiniz.Suan px4 de kampanya mevcut 8000 tl gibi çok avantajlı bir fiyatı var.

px4 8000 tl ise hemen alalım

Kral Puncher NP 04 4,5

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• https://www.hilalav.com.tr/urun/huglu-eff…li-tufek-5-5-mm

Niyetiniz varsa kaçırmayın. 8450 tl

Evet gördüm mesajdan sonra bakmıştım.

Arkaşım için güzel bir seçenek

Kral Puncher NP 04 4,5

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Arkadaşlar foruma yeni, katıldım. Hatsan nova star şw kullanıcısıyım. Çok ciddi bir sorunum var. Tüfekte grupman yapamıuprum. Sadece jsb diabolo 6.35 ile istikrara sağlıyor. Diüee bütn pelletlerde saçma sapan uerlere gidiyor. Hatta bazen pellerlerin namludan çıkışta helezonik hareketlerini basınç düşümce göre biliyorum. Neredeyse 25 öt mesafeden 40cm içimde bile toplayamıyprum. Bunun medeni ne olabilir.

• Arkadaşlar foruma yeni, katıldım. Hatsan nova star şw kullanıcısıyım. Çok ciddi bir sorunum var. Tüfekte grupman yapamıuprum. Sadece jsb diabolo 6.35 ile istikrara sağlıyor. Diüee bütn pelletlerde saçma sapan uerlere gidiyor. Hatta bazen pellerlerin namludan çıkışta helezonik hareketlerini basınç düşümce göre biliyorum. Neredeyse 25 öt mesafeden 40cm içimde bile toplayamıyprum. Bunun medeni ne olabilir.

25 mtde 40 cm yaylılar için bile pek iyi bir sonuç değil gibi. Dürbünde sorun olabilir mi acaba dürbünsüz denesenize bi.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)