Pcp tüfek karşılaştırma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • YENİ

Merhaba arkadaşlar 2 tüfek arasında kaldım

6,35 Hatsan factor sniper long ve 6,35 Hatsan hercules bully

Bu iki tüfeğin hangisi uzun mesafe atışında,tahribatta,grupmanı iyidir artıları eksileri nelerdir kompresör ve maddi sıkıntım yok ama ikisinden birini alınca keşke diğerini alsaydım diye pişman olmak istemiyorum tavsiyeleriniz nedir.

• YENİ

Sniper long gurupmanda daha iyi olma ihtimali yüksektir. Sonuçta regülatör ve prechamber var. Ayrıca dipcik vb daha profesyonel duruyor ayarlı cunku. Ancak güc ,çıkış hızı ve tüp hacmi olarak herculese büyük fark atmıyor. Fiyat olarakta yarı yarıya fark var. Bütçene göre bakarsın maddiyat elveriyorsa tabiki sniper long öne çıkıyor.

• YENİ

Huğlu Effecto spark modelini de bekleyebilirsin. Huğlu px5 modeli çok başarılıydı. Fx'e yaklaşmış olabilirler yeni modelde.

• YENİ

Merhaba,işinize karışmak gibi olmasın ama factor için 42 bin gibi bir fiyat var.Bu seviyelere çıktıktan sonra forumda dünyanın en iyisi kabul edilen FX,Daystate gibi markaların pcpleri var.6,35 ve güclü modeller seçmenizden yola çıkarak FX sizin için daha uygun olabilir.Bu markalarda değiştirilebilir namlu çapı,ayarlanabilir çıkış hızları gibi opsiyonlarla istediğiniz herşeye cevap alabilirsiniz.PCPye yeni başlıyorsanız eğer genelde en güçlüsü olsun diye başlayıp daha sonra istikrarlı atış yapamazsanız tüh keşke daha stabil bir model seçseydim diye düşünürsünüz.

Mali sorunlarınız yoksa 6,35 namlulu bir FX ile 1000 fpsye yakın güçlerde barutlu bir tüfeğe yakın tahribat elde edebilirsiniz,imkan dahilinde bir sürü modifiye de yapabilirsiniz..

KALIBRGUN CRİCKET 5.5 MM

GAMO CFX 4.5 MM

• Bütçede oralara kadar çıkılıyorsa fx kesinlikle daha mantıklı olur. Kompakt yapısı ve değişikliğe uygun olmasıyla fx çok çok avantajlı.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel