.22 En Güçlü Havalı ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • valla hemen alınacak bir fiyatı yok bunun.almayı düşünmek için 1 saniye çok kısa bir zaman olur. ;şrofls;.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Classic ve Sport modellerini stoktan satin alabilirsiniz zaten siviller icin uretiliyor.
    Ama fiyat sizi yaniltmasin Turkiyeye maliyeti Ucuk fiyatlara cikabilir tabi cantada gelmesse.
    Bu arada Serkan 135 f/s ? icin bunu almana gerek yok sapanla daha iyi cikis hizi alirsin ;lol;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• BEAUMONT çok komplike bir alet gerçekten ama bir de bu linkteki silaha bakmanızı tavsiye ederim linkte 22.cal gösterilmese de 22.cal da üretilmekte ayrıntılı bir bilgim yok fakat bu silah da gerçekten acayip güçlü... ;keyf;

http://www.quackenbushairguns.com/308_exile.html

Gençay Güneş

25-06-1989

...İSABETLİ ATIŞLAR... ;tufey#

• Ama fiyat sizi yaniltmasin Turkiyeye maliyeti Ucuk fiyatlara cikabilir tabi cantada gelmesse.

Gidip silahı alıp çantada getirmek gibi bi durum olabilirmi. Benim tüfeğim arkadaşım diyip getiremezmiyiz. Başarı şansımız ne olur. Biri bana yapılabilir desin hayallerimi yıkmasın :)

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• Merak Etmeyin Yakinda HATSAN saddam modelini cikartip butun rekorlari alt ust eder.AT44 u modlasak olurmu acaba? ;lol;;lol;;lol;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Arkadaşlar yeni gördüğüm açtığınız başlığı.
    Beaumont hakıkaten süper bişeymiş ama benimde bildiğim en güçlü havalı silahı quackenbush üretiyor.Bence bir inceleyin
    eskiden burda linki vardı ama şimdi varmı bilmiyorum
    www.adventuresinairguns.com

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Bakarsınız yatagun bombayı patlatır,beaumont satışa çıkar...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Süleyman abi yatagunda satışa çıkarmı sence ? o zaman arabayı falan satarız heralde. zaten ne zamandır motor alayım diyodum. ;lol;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Süleyman abi yatagunda satışa çıkarmı sence ? o zaman arabayı falan satarız heralde. zaten ne zamandır motor alayım diyodum. ;lol;

SERDARIM bu tüfenk :) gelsin almayan ne olsun ...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• kuşum aydın kimi olsun. ;şrofls;.

AA S410 5,5

• Togay baksana kimse bizi tınmıyo ;hirr; ;hirr; Herkez muhabbet peşinde :cursing: :cursing: yahu diyorum ki en güçlü 22.cal QUACKENBUSH bir inceleyin şu silahı işte size linki...

http://www.quackenbushairguns.com/308_exile.html

;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey#

diyosunda yanlız iyi incelememişin heralde bu tüfek 308.cal.(7.62mm) ve tüp kullanım basıncı max.3200 psi
    beaumont ise 22.cal.(5.5mm) tüp kullanım basıncı 4500 psi ve 220 bar regülatörlü

• diyosunda yanlız iyi incelememişin heralde bu tüfek 308.cal.(7.62mm) ve tüp kullanım basıncı max.3200 psi
    beaumont ise 22.cal.(5.5mm) tüp kullanım basıncı 4500 psi ve 220 bar regülatörlü

biz buralarda 3200 psi zor buluyoruz. bu silah gelse bizde alsak nasıl yapçez. yaşımız genç pompalarız diyecem ama buna uygun pompada yokki memlekette ^^

AA S410 5,5

• Yanlız siz de benim ilk attığım mesajı iyi incelemediniz ben dedim ki bu 22.cal değil fakat 22.cal da üretiyorlar yani bu mermide bu hızı yapıyorsa siz bir de bunun 22.cal düşünün hızını....

Gençay Güneş

25-06-1989

...İSABETLİ ATIŞLAR... ;tufey#

• yahu fx var, daha ne !başka başka tüfeklerle uğraşı ediniyorsunuz ,sonunuzu hak getire emi .Hele Togay efendiye ne demeli bilmem ,biliyorum ama yazmaaaam,
    sarı asmalar dallarda kiraz gibi
    togayımın derdi dillerde saz gibi
    az yerim çok uyuurum ammaaa
    fx siz mersin sana AZ gibi ;şrofls;.