LOGUN S16 PİYASADA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Piyasada derken TR piyasasını kastetmediniz heralde dimi.

• yaw bu piyasaya neler oldu böyle her tarafta yıldızlar parlamaya başladı bi yandan FX ler bir yandan Walther şimdide Logun. bundan sonra sırada ne var? ;kihhik,

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• kimse darılmasın gücenmesin ;tacli# ama benim alacağım tüfek kriterlerine uymuyor,benim gönlümde yatan aslan tüfek,tüfek gibi olacak,bakalım ilerleyen zaman neyi gösterecek,listemin başındaki marka halen yerini koruyor,yeni gelsin lütfen,
    daha çok bombalar patlıyacağını umarakdan beklemedeyim ;tacli#

• evanix ar6 da yakında piyasada olacakmış.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• evanix ar 6 nın tabancası bile geliyormuş her marka türkiyeye gelir önemli olan ne kadar olacağı neyse şimdilik at 44 le devam edelim elimiz alışsın kim bilir daha neler gelecek hadi hayırlısı

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• yaw bu piyasaya neler oldu böyle her tarafta yıldızlar parlamaya başladı bi yandan FX ler bir yandan Walther şimdide Logun. bundan sonra sırada ne var? ;kihhik,

Bundan sonra sırada "boşanma davalarında artış" olacak. Kesin olarak belli oldu.... :love::love:

Kapı bir kere aralandıktan sonra artık tutturamazsınız arkasını. Bekleyelim ve görelim.......... :wel:co:m:wel:co:m

S&W 686-6

• ben bir tek airarms ev2 gelirse dayanamam artık diye düşünüyorum. gladiator bir süre oyalar beni :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• bence bukadar markanın girmesinin artı ve eksi yanlarıda olacaktır eksi olarak yasal düzenlemeler18 altı ve av hala yasak olursa hız konusunda bu günleri arayabiliriz ;keyf; hepimize hayırlı olsun

• ya bildiğimiz evanix ar6 geliyor :!:

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• kimse darılmasın gücenmesin ;tacli# ama benim alacağım tüfek kriterlerine uymuyor,benim gönlümde yatan aslan tüfek,tüfek gibi olacak,bakalım ilerleyen zaman neyi gösterecek,listemin başındaki marka halen yerini koruyor,yeni gelsin lütfen,
    daha çok bombalar patlıyacağını umarakdan beklemedeyim ;tacli#

söyleyimmi kadir listenin başında ne var.

• acaba carrierleri kim getirecekyada diğerlerini 50 cal gelirse şaşırmam bu saatten sonra yakında burası pcp cenneti olacak ortalık şenlensin ;d;

• ben bir tek airarms ev2 gelirse dayanamam artık diye düşünüyorum. gladiator bir süre oyalar beni :)

http://users.skynet.be/mario.severi/airgunning/EV2.html

[Resim Engellendi: http://users.skynet.be/mario.s…phics/EV2%2050-25%20m.jpg]

[Resim Engellendi: http://users.skynet.be/mario.s…phics/EV2%20700%20lam.JPG]

Hayal ettik FX oldu bu neden olmasın diyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• söyleyimmi kadir listenin başında ne var.

scuba tüpü var Ahmet abi listenin başına onu ekledim abi ;tacli#

• gelmesi 3 ay sürecekmiş ama fiyatlar pyramydair deki gibi olcakmış yani 599 dolar

• Zararına satmazsa kimse pyramid fiyatlarına veremez.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Zararına satmazsa kimse pyramid fiyatlarına veremez.

+1 hehehe.hatsan mustafa amcaya savaş açtı galiba. ;box;x

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• arkadaşlar merhaba, havalı tüfek piyasası şenleniyor.ne mutlu bizlereki fx lerden sonra logun16 ve evanix ar6-ar4 serileride yakında ülkemizde olacak.şimdiden hazırlık yapmaya başlıyalım.selamlar.hunter2 :thumbup::thumbup::thumbup: