Falcon Pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gün geçmiyorki yeni bir pcp haberi gelmesin. 8o Adanadaki malum firma şimdide falcon markasıyla yeni pcpleri ithal ediyor. :!: Nedir ne değildir bilmiyorum, üstadlar değerlendirir herhalde. Ancak ingiltere menşeili olduklarına göre çok ucuz olmayacakları kesin.
    http://www.falcon-airguns.co.uk/

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Official Post

Şimdi şöyle bir bakıyorumda, bu hobiye emek veren biri olarak amacımıza ulaşmış oluyoruz, bu hobiye gönül verenlerin bayram günleri geldi artık, inşaallah uzun sürer. ;d;

Hatsan kalitesiz üretimlerini Türk tüketicisine veremeyeceğini gördü çok şükür. ;d;

Bence bu konuda Hatsan teşekkürü hak etti, ben havalı silah camiası adına Bahtiyar beye teşekkür ediyorum, herkes sizden bunu bekliyordu, kedinin ciğere baktığı gibi yabancı sitelerde bakar ve ah geçirirdik içimizden, artık bizimde bol çeşitlilikte PCP lerimiz olacak.

Hatsan bir iyilik daha yapsada, Şu AirArms ların Yaylı TX200 ve Prosport'unuda getirse, ben örneğin hemen bu iki silahada şimdiden talibim. :)

• bu ne yaaa kalp var alıştıra alıştıra söyleyin,evanix sizin olsun şu görüntüye hasta oldum vallahi,
    bir araştırma yapem bakem neyin nesidir bu tüfek ;tacli#ALLAH ALLAH :him:s

• Official Post

Bu arada Evanixten bize yanıt geldi ve biz Hatsan a distribütörlük vermedik, arzu ederseniz sizede hem evanix hem samyang markalardan gönderebiliriz dediler, bizde, almayalım o zaman dedik. :thumbup:

• Falcon silahlarının birçok modeli var ancak benim gördüğüm kadarıyla fiyatları 300-500 pound arası. O da ingiltere satış fiyatı.

Bu da bir falcon modeli ile ilgili detaylı inceleme.
    http://users.skynet.be/mario.severi/airgunning/FN19.html

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Nasıl yani 8| adamlar distribitörlük vermeden ''alın bunu satın'' diye sayıyla tüfek mi gönderiyorlar? Yoksa ben mi yanlış anladım :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bu arada Evanixten bize yanıt geldi ve biz Hatsan a distribütörlük vermedik, arzu ederseniz sizede hem evanix hem samyang markalardan gönderebiliriz dediler, bizde, almayalım o zaman dedik. :thumbup:

PROTESTO maili işe yaradı ozaman ?

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• daha bilmediğimiz ne modeller çıkacak hepside güzel tüfekler gönül isterki hepsinden birer tane almak bu arada falconun tabancasıda hoş duruyor birde ripley var hormonlu gibi duruyor şimdi sırada shing shung carriermi var acaba bence ucuz olan satar sonuçta hepside kaliteli silahlara benziyor herkes tüfek getirme peşinde bir ALLAH(C.C.)kuluda bunları basitçe dolduracak kompresör falan getiriyim demiyor pompayla bunları doldurmak zor gibi scupa tüpüde ayrı bi dert sonumuz hayırlı olsun tabii bu markalr gerçek ten gelecekmi oda var benim gönlüm yedek parçası ucuz olan hangisiyse ondan yana

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Official Post

Nasıl yani 8| adamlar distribitörlük vermeden ''alın bunu satın'' diye sayıyla tüfek mi gönderiyorlar? Yoksa ben mi yanlış anladım :)

Hayır, aynen doğru anlamışsın, Bir başka firma ile görüşmemizde 5000 adetde alsanız distribütörlük vermeyiz diyorlar, Artık Globalleşen dünya ticaretinde distribütörlük belgeleri demode olmaya başladı, firmalar ülkelerdeki ithalatçıları bayi olarak görüyorlar ve bir ülkeye birden fazla satıcıya da mal gönderebiliyorlar.

Ama belirtmeden edemeyeceğim, Bu silahta yabana atılacak bir silah değil, değerlendirmenize alabilirsiniz.

• Official Post

PROTESTO maili işe yaradı ozaman ?

Henüz o mesajların sonucu gelmedi, bizim onlara siz neyapıyorsunuz mesajımıza karşılık verdikleri yanıttı bu.

• iste basarinin belgesi, ha sunu bileydin Mustafa abi.Sonucta hepsini sen getirtmis oldun.
    TESEKKURLER.

;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Bunlar gelmesine gelirde, o zaman bu tüfeklerin arkasında kim olacak. Tüfeği satın aldığım yer sadece bir av bayii sonuçta ve distribitörlük almış yetkili kişiler değiller. Bunların tamiratı nedir nasıl olur? Bence o kadar parayı vermeden önce bunları sormak lazım. Evanix'in haberini aldığımda ben de çok heveslendim ama iş böyleyse hiç bulaşmam açıkçası.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• evet bence en önemlisi servis olanağı bozulduğunda ne yapacağız çoğu av bayii havalı tüfeğin t sinden anlamıyorken bu tür slahları nasıl tamir edcek yani iş satmakla bitmiyor bence artık av bayileri getirdikleri tüfeklerin tamirinden anlayan eleman yetiştirmeliler

• hayırlısı bakalım, Peki hangi modelleri gelecekmiş? fiyatlar konusunda bi malumat varmı ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• sadece çok yakında yazıyor başka bir açıklama yok aslında tüfekler hakkında doyurucu bir bilgi yazılması gerekir kaç atışta tüp dolumu gerkir vs

• şimdiden yapsalarda bari en azından kafamzı diğer tüfeklerle meşgul etmemiş oluruz

• herkes tüfek peşinde değişik pelletleri kim getirecek mühimmat en önemlisi birde dürbün falanda getirseler lazerli olanından ucuz ucuz alırdık

• Official Post

herkes tüfek peşinde değişik pelletleri kim getirecek mühimmat en önemlisi birde dürbün falanda getirseler lazerli olanından ucuz ucuz alırdık

Ver gazı ver de bu kadar büyük bir pazar yok.

• evet benimde kafama takılan bu arkadaşlar,hatsan dışında hangi pcp marka tüfeklerin yedek parçaları mevcut ülkemizde? örneğin aa air arms yada fx şuan bu markalar mevcut ülkemizde:him:s yurt dışındaki online firmalar da bulabilirmiyiz bu tüfeklerin yedek parçasını?neden soruyorum olduki dangınlık ile kullanırken boşa sıktık ben yada arkadaşım fark etmez,valf gitti bozuldu :( tüp sabit değişken deyil misal,nasıl ve nerde tamir olacak,orjinal parça nın yenisi varmı?yoksa tüfek direk fabrikaya geldiği ülkeye geri mi gönderilir tamir için? kafam karşıyor böyle düşününce ustalar,bu işler nasıl oluyor?