vursan & stoeger x20 ( maden ın chına :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;şrofls;. bir zaamanlar 2ci kral magnumu alacaktım,yerine vursan stoeger x20 nasip oldu,ben plastik kundak sıpariş vermiş idim,malum sıçan saldırısına uyrayabilir tüfeğim tekrardan ;şrofls;.;tacli# öbür yandan da ahşap kundağa içim gidiyor ;grin; böyle olduğu daha iyi oldu :thumbdown:

dürbün benim çok hoşuma gitti,netlik çok güzel,paralaxlı,dürbün de çin de üretilmiş,bildiğimiz çin malı tasko lardan daha güzel dış yüzeye sahip ;tacli# her 2 dürbünü insan eline alınca aradaki işçilik farkını anlıyabiliyor insan,tek eksiği mildotsuz olması :( eğer mildot lu olsaydı ben bu dürbünü 150 ytl den aşağıya satmam :thumbdown: yinede satma niyetim yok elimde 4 tane dürbün olmasına rağmen :love:

dürbün ile beraber yanında mercek temizleme bezi var,içinde türkçe de dahil çeşitli dillerde yönelik kullanma klavuzu var

tüfekde gez arpacık yok,kundak işciliği baya hoşuma gitti,deyim yerindeyse kundak yüzeyi yağ gibi,el sürdükçe kundağa koynuma alıp yatasım geldi ;şrofls;.;kihhik,
     [Resim Engellendi: http://s3b.directupload.net/images/081012/temp/nsmjtdxn.jpg]

dürbün ile birlikde tek parça ayakda veriliyor,tek parça ayak da bir tane stoper vidası var alyan başlıklı,resimde görüldüğü gibi,dürbün kızağının üst tarafına bir yarık açmışlar,yukarıdan sıkılarak gelen vida bu kanala oturuyor ve ayağın geriye doğru kaymasını engelliyor,

[Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/081012/temp/sifwgu4c.jpg]

tetik ayarlanabilir ancak ben beceremedim ;şrofls;. hoyannı çeviririn yumuşamaz ;tacli# huyannı çeviririn yumşamaz #hims hatsanlar gibi sert,tetik kalitesi kral magnum ile aynı,metal kalın sacdan yapılmış

[Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/081012/temp/2h33zaqv.jpg]

medarötörün boyunu uzun yapmışlar,iyide olmuş,namluyu kurarken hem kolaylık sağlıyor,insanın eline iyi oturuyor,hemde terli elle namluya değmemiş oluyoruz

[Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/081012/temp/l5xcswd3.jpg]

evden çıkmadan pencereden bir salladım araziye ;avci; amacım gücünü test etmekdi ;keyf;
    ula bu neee :!:
    patriotun rejime girmiş hali farkı yok ;box;x tepmesi aynı patriot, mod125 gibi ;tacli#

dürbünü sıfırladıkdan sonra bir sabun testi yapayım dedim,sabun kurumuş bir sabun idi ve üzerinde ambalajı vardı,bir atış yaptım sabuna,sabun kis gibi dağıldı,sonra 2 sabun koydum,bu sabun başka marka idi :P ilkini deldi geçti 2 cisinin ortalarında durmuş pellet x;.z bu sabunda kuru sabun unutmadan söylüyeyim,
    yiv setleri çok güzel işlemiş pellet e ama o kadar derin deyil,pellet in başıda sonu da aynı yiv seti iz leri var,kullandığım pellet ts10 ( çapaksız olanından.namluya öyle güzel oturuyorki o biçim) diğer pellet ise diana hig power,
    ilk atışım 50 metre soda şişesi toz duman olamadı :(
    şişeyi syırdı şişe yıkıldı ;tacli#
    hemen ardında 65 metrede ( kalın normal efes şişesi )
    hava çok kötü idi poyraz otalığı götürüyordu bu gün,buna rağmen ben atışa gittim baştan söylüyeyim ;tacli#
    atış pozisyonum olduğum yerde çökerek desteksiz,, 7 ci 8 ci atışımda vurabildim şişeyi 65 metreden,şişe toz duman x;.z 3 4 parça filan deyil :thumbdown:
    hayret ettim bu tüfeğe o vakit,kısacası bu tüfeğe verdiğim para hakkını verdi,

tetiğe henüz alışamadım,çokda tepiyor,namluda henüz çok yeni,yeni olmasına rağmen 10 metrede 2 pellet aynı yere girdi diğeri 1 cm yanına düştü,alışacağız ilerliyen zaman içersinde tüfeğe ;tacli#
    ve kısa atış gününün sonunda kendime ızgarada levrek ve çupura partisi verdim :P

[Resim Engellendi: http://s2b.directupload.net/images/081012/temp/p26h4hpg.jpg]

haftaya 85 metre ve 100 metre çalışması yapacağım,bu tüfek rahatlıkla kırabilecek güçte kalın bira şişelerini uzun mesafelerde,bu sefer videoya çekeceğim,ancak video yu en çabuk hangi sitede okeyletebilirim arkadaşlar?mümkünse türk sitesi olsun,hiç yapmadığım bir işi yapacağım zorlanmak istemiyorum ingilizce yazı kullanan siteler ile

haftaya yeni gelişmeleri paylaşmak umudu ile kalın sağlıcakla arkadaşlar

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun, kazasız belasız, sıçansız faresiz kullanmanız dileğiyle. :) İlerde tüfeğede alışacağınız için durgun bir havada herhalde daha tatminkar ve doğru sonuçlar alırsınız. Bu arada balılar da kuzu gibiymiş afiyet olsun. :)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• güle güle kullan ;avci; tepmesi olmasa iyiymiş

• Hayırlı olsun güle güle kullanın isabetli atışlar...
    yorumlarınız için teşekkürler..

Piston hacmi kaç mm acaba 25 .26 28 30 mm gibi..

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen hamzaali ().

• hayırlı olsun Kadir güle güle kullan.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı uğurlu olsun hocam :D Bu arada pelletlerin resimlerini de koyarsanız iyi olur ;)

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• herkese teşekkür ederim ;tacli# ts10 var ama pellet 4.5mm olduğu için bir türlü resmi düzgün çekemedim,olmuyor ekliyecektim yoksa ;tacli#

hamzaali abi
    tüfeği şuan için sökmeyi hiç düşünmüyorum,bu bende bir huy yeni bir eşya aldığımımda tornavida vurmak içimden gelmiyor ;( biraz kullanıyım ondan sonra :rolleyes:

mrt083

murat kardeşim bir zamanlar bende senin gibi düşünüyordum,yedek parça konusunda,ancak böyle düşünürsem bilindik mevcut markalar dan başka seçenek kalmıyor, vursan adını koymuş bu tüfeğe,ve kullanma klavuzunda türkçe çevrimde var,bu firma sanırım bu tüfeği çinde ürettiriyor,yedek malzeme konusunda pek bir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum

xmen

kardeş hatsan kullana kullana vücut alışmış, tepmesi az olan tüfeklerin pcp hariç gücü de ona göre,isabetlilik oranının fazla olmasının baş föktörlerden birisi

ayrıca yazmayı unutmuşum tüfek güçlü olmasına rağmen hafifde

• hayırlı olsun isabetli atışlar Kadir abi, bu arada yaylı kolleksiyonu aldı başını gidiyo, artık pcpye yatırım yapma zamanı gelmedimi ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• sağol serdar kardeş ;tacli#
    pcp yatırımı geçen hafta başladı 250 ytl bayıldım 10-40x50 dürbün aldım exador fatih gardaş dan :thumbdown: o da olur inşallah yakında,

grupman yaparım hava nın müsait gününde ;grin; ,çok sevdim bu tüfeği ;dance; tetik ayar olayını bir çözeyim bak gör ne grupmanlar çıkaracağım ;tacli#
    50 metrede kral magnum yeşil gres takviyesi ile bira şişesini zar zor kırarken bu tüfek 65 metrede deyim yerindeyse buz etti pooottt diye bir ses şişeden :huh:
    dedimya patriotun guccuk biraderi ;kffx;

• kadir dostum hayırlı olsun tüfeği boş verde balıkta gözüm kaldı

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Kazasız belasız isabetli atışlar:)....

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917
    Zoraki 2918

Bsa sweet 8-32x44

• Hayırlı olsun, demek görnümleri gibi performansları da fena değil bu markanın. Merak ediyordum yeni bi yaylı diye sağolasın paylaştığın için.

• sağolun teşekkür ederim herkeslere :thumbdown:

yeni dampamda geldiya ben bu 3.9x50 taskoyu feda edeceğim bu tüfeğe,boş boş yatmasın ;tacli#

• hayırlı olsun en kısa zamanda yapacağınız grupları bekliyoruz
    görünüş itibari ile çok hoş gözüküyor.

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i