İyi bir nişancı olmak için

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Spor yapmalı,düz koşu.İnsan kondüsyonlu olunca nabzı geç yükselip,erken düşüyor.

Koşu çok keyifli bir spor. :thumbup:
    Bende sizlerin yaşında olsam hiç durmam. :whistling:
    Günde bir paket sigara ve bu yaşta koşmak,kısaca intihar olur. :!: ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.
    Keşke koşabilsem. ;confused;

• altı üstü bir havalı tüfek sanki 12,7 mm 50 inc tüfekle 1500 metreye atış yapıyonuz kol kasların sağlam olsun elin titremesin yeter havalı tüfekle resim cizerim daha cocuktum havada kuş vuruyordum havalı tüfekler 5 10 mt den sinek vururum iyi dürbün iyi tüfek olsun 100mt nokta atışı yapılır

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen bekir kaymak ().

• Bana 8 adet vesikalık çeksene üstad

kıravatlımı yoksa sademi olsun ;şrofls;.#hims

• Hayırlı olsun,Kadire rakip çıktı. +;tuftabV#

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• 3 boyutlu da çizilirmi ki 8o^^

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Bana 8 adet vesikalık çeksene üstad

valla arkadaşım bence airgunturk aile fotoğrafı çekelim dev ebatta
    not: sakın bu yazımı yanlış anlamayın özür dilerim sadece latife olması için yazdım

• valla arkadaşım bence airgunturk aile fotoğrafı çekelim dev ebatta
    not: sakın bu yazımı yanlış anlamayın özür dilerim sadece latife olması için yazdım

abi o biraz zaman alır çok çalışmak lazım. +;tuftabV#

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• yok be bir uçta kadir abi biz de diğer uçta bak nasıl hızlı olur

• askerde keskin nişancı olmak için yani kanasçı

1 atışların çok iyi olması gerekir

2 en az çavuş olman gerekir sorumluluk alabilecek güveni vermen açısından

3 tüm bunlardan sonra gittiğin usta birliğinde ki kanasçının teskereye gitmesi ve tek alternatifin sen olman lazım

bence g3 ten şaşma boşver kanası g3 lede keskin nişancı olursun merak etme zaten askerde fikrin değişecektir inan

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Kimin fikri? Yoklamam mı geldi? Ben çavuş değilim ama kanascı olmak istiyorum? Hani fotoğraf çekiliyorduk g3 nerden çıktı? :D

• valla bu kanas dediğimiz şey teröristlerin şipşak rötuşlu fotoğraflarını en hızlı çeken tüfek tipidir

• Asıl adı Dragunov dur. Bir sıfatla birlikte anılır. "snayperskaya vintovka dragunova" yani svd. Anlamı "keskin nişancı silahı". Rus askeri kayıtlarında da Dragunov- SVD olarak geçer. Türk askeri kayıtlarında ve envanterlerde Dragunov KNS olarak geçer. (KNS = Keskin Nişancı Silahı)Bu çeviriden dolayı günümüze kanas olarak gelmiştir ismi. Hatta yabancı kökenli olduğunu düşünüp cannas diyenlerde varmış. Bunu bende yeni öğrendim. Askeriyede kendisine zimmetli gerçek anlamda görevi kanas kullanmak olan çok az kişi olmasına rağmen sanırım ben hepsini tanıyorum. Çünkü atış yaparken beni gören herkesi ve askerlik muhabbeti yaptığım kişileri sayarsak 3000 in üzerinde kişi yapar. Türkiyede en fazla bu kadar kanasçı vardır sanırım. He işin komik yanı kanası kullanır adam ama 3-9x44 dürbüne kaynak yapmayı bilmez. Atış anında da gider gözünü kaşını yaralar. Hey allahım ya... ;rofl.;

• Ben 1994 senesinde askerdeyken 25 m sıfırlama atışlarında 3 mermiyi tek delik yapanı keskin nişsancı olarak acemiliği bitince görevlendiriyorlardı. Şimdi durum nasıl bilmiyorum.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Asıl adı Dragunov dur. Bir sıfatla birlikte anılır. "snayperskaya vintovka dragunova" yani svd. Anlamı "keskin nişancı silahı". Rus askeri kayıtlarında da Dragunov- SVD olarak geçer. Türk askeri kayıtlarında ve envanterlerde Dragunov KNS olarak geçer. (KNS = Keskin Nişancı Silahı)Bu çeviriden dolayı günümüze kanas olarak gelmiştir ismi. Hatta yabancı kökenli olduğunu düşünüp cannas diyenlerde varmış. Bunu bende yeni öğrendim. Askeriyede kendisine zimmetli gerçek anlamda görevi kanas kullanmak olan çok az kişi olmasına rağmen sanırım ben hepsini tanıyorum. Çünkü atış yaparken beni gören herkesi ve askerlik muhabbeti yaptığım kişileri sayarsak 3000 in üzerinde kişi yapar. Türkiyede en fazla bu kadar kanasçı vardır sanırım. He işin komik yanı kanası kullanır adam ama 3-9x44 dürbüne kaynak yapmayı bilmez. Atış anında da gider gözünü kaşını yaralar. Hey allahım ya... ;rofl.;

794 gün sonra konuyu hortlatmak gibi olmasın ama yeni gördüm. kanas kelimesi kns denmi geliyor bilmiyorum ama kanasın arapça kökenli olduğunu ve keskin nişancı demek olduğunu iyi biliyorum قناص

• ewt cok haklısın bazen sabrımı zorluyor Hatsan !50 Th ım ama tek problem henüz 2 bacaklı dürbün kullanmam ve dürbünün yerinde rahat durmaması (Vidalamış,yapıştırmş,stoper takmış olmama ragmen) amayakın zamanda dampa ayagı da alacagım o zmn cok iyi olacak sanıyorum
    Cunku bu haliyle bile 100 metrede 5 cm grupman yapabiliyorum. bugun yine atıştaydım Edirnedeki av bayiğinden gamo impact aldım 250 li en kalitelisi olmasa da dogrusu başka saçma yoktu orda. size resimlerini de getirecektim ama telefonumu evde unutmak hiç beklemediğim birşeydi.

• 789 günlük konuya bir hort atayım.
    Bu soruya cevabım biraz Allah vergisi birazda azim. Çocuklugunda boncuk tabancası bile kullanmamış birinin. 25 m g3 ile 6 atış tek delik yaptığına şahit oldum.

Huğlu koop. 1989 superpoze 12 gauge
    Mke yavuz 16 compact TE05 series 9X19p
    Stoeger x20 suppressor + 4x32 stoeger
    Zoraki hp-01 light 5.5mm + bushnell 3-9x40
    Hammerli firehornet 4.5mm