YATAGUN 80 fp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • vayyy bee duymuştumda inanmamıştım demekki doğruymuş kaliteli bir tüfek üretilecek bizim ülkemizde üstelik tanıdığımız bildiğimiz bir abimiz,çookk iyi oldu bu hayırlı olsun diyorum . ;keyf; dualarım ve desteğim sizinle , olurya birileri karşısında çalışmak ister ;tufey#

hamdım piştim yandım oldum.

• iyi akşamlar herkese

bende sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.lansman ne zaman acaba

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• iyi akşamlar herkese

bende sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.lansman ne zaman acaba

Bu ayın 16 ' sında yapılacak bulusmada süpriz yapıp cıkarmasınlar :him:s Mustafa bey lansmanın kasım ayı içerisinde bir bulusma ile olucagını söylemisti hadi bakalım hayırlısı... ;kovboys;

• hayırlı uğurlu olsun inşallah herkesi memnun edecek bir silah doğuyor mustafa abi yakında yerli bir M 98 yaptım derse inanın şaşırmayacagım bukadar teknik bilgi olduktan sonra neden olmasın mustafa bey bir yivli şöyle 7 62 kalıbre bir tüfek yapsanızda bizi abd yada avrupanın elinden kurtarsanız

• bu güçte bir momentuma sahip olacak bir tüfeği üretecek olmanız inanın beni çok memnun etti.şu sıralar kaliteli bir tüfek alma aşamasındayım. bu haberi okuyunca pusuya yatmaya karar verdim :) tüfeğin lansmanıyla ilgili e-maillerimize haber verme şansınız olurmu ? Başarılar diliyorum...

• Karnakan demiş ki
    tebrikler
    bu güçte bir momentuma sahip olacak bir tüfeği üretecek olmanız inanın beni çok memnun etti.şu sıralar kaliteli bir tüfek alma aşamasındayım. bu haberi okuyunca pusuya yatmaya karar verdim tüfeğin lansmanıyla ilgili e-maillerimize haber verme şansınız olurmu ? Başarılar diliyorum...

+1
    Aynen bende pusudayım.Bir de neye benzediğini görseydim pusudan çıkıp karar verecem :)

• Selamlar.
    Bu ne Pcp trafiği ve kampanyalarıdır, ortalık duman oldu.Üstat'lar yeni çalışmalar hakkında bilgi verirlerse iyi olcak yoksa yeni kampanylara kapılıp gidecez sonra da ah'u vah edip feryadı basacaz(en azından kendi adıma)
    Vesselam...

• Official Post

Arkadaşlar mekanik olarak prototip tamam sonuçlar mükemmel, inanıyorumki avrupalı üretici ve tüketiciler bile bu silaha şapka çıkaracaklar, fazlamı iddaalı oldu? ama gerçeği yazıyorum, bu işin incelğini biliyor ve en mükemmeli ortaya çıkarıyoruz, estetik olarak kesinlikle herkesin beğeneceği klasik görünümde olacak, ceviz kundağı ile metal aksamın yumuşak hatları ile inandığımız bir ürün çıkıyor ortaya, söz verdiğim gibi bu ay içinde prototip tamamıyla bitmiş olacak ve istanbulda kapalı bir mekanda davet verip sizlerle tanıştıracağım.

• mustafa bey bizim gibi istanbulun 1200 km uzağında olanlar nasıl öğrenecek ??? :)

lütfen bizi de ihmal etmeyin..

saygılar ve sonsuz başarılar...Yahu aklıma bir kaç sene önce bir Türk'ün icat ettği otomatik tabanca geldi....Uzmanları şaşırtan performans

segilediği yazıyordu...Patent için yabancılar gelmiş vs deniliyordu.Ne oldu sonra bilmiyorum!

umarım bu yeni tüfek de bu etkiyi yaratır...Geleceği çok parlak olur inşaallah.

Tüm arkadaşlara sevgiler ve saygılar...

• ;d; ;d; evet bende herkes gibi sabırsızlıkla bekliyorum bakalım nasıl bir silah orataya çıkacak tüm çalışanlara allah(c.c.) kolaylık versin başarılar ;d; ;d;

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• mustafa bey bende tum araştırmalarımı yapmış diana 460 almaya karar vermişken bende şimdi sizin tüfeginizi beklemeye başladım dört gözle bekliyoruz herkese hayırlı olsun ;d; agt airgunturk.png

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• ........ ceviz kundağı ile metal aksamın yumuşak hatları ile inandığımız bir ürün çıkıyor ortaya, söz verdiğim gibi bu ay içinde prototip tamamıyla bitmiş olacak ve istanbulda kapalı bir mekanda davet verip sizlerle tanıştıracağım.

Yakında satılık FX T-12 ilanı görebilirsiniz gibime geliyor.... x;.zx;.zx;.z;avci;;avci;

S&W 686-6

• Daha önceden Sayın Ülkü Bey'e bu konuda bu kadar bilgili ve tecrübeli olduğu halde neden bir üreticiyle anlaşmaya çalışıp özel bir silah üretmiyorsunuz diye ufak bir serzenişte bulunuştum ve sonunda oldu :). Şahsen bu silahın bu kadar başarılı olduğuna hiç şaşmadım, Ülkü ve Mustafa Beyler üretirde kaliteli bir silah olmazsa işte o zaman şaşardım.

• Kulakları çınlasın valide, yeni bir şey aldığımda daha iyisi çıkar niye acele ettin der.Bana bu mantıksız gelmiştir hep.Tamam daha iyisi çıkacaktır ama ömürde geçmektedir.İşte şimdi ara sıra büyük sözü dinlemenin gerekliliği ortaya çıkıyor.Fx T12 yi alalı bir ayı geçiyor.Pişmanmıyım?hayır, ama kaliteli ve yerli malı yurdunmalı ayrıca Mustafa Serdar imzalı bu silaha sahip olmak isterdim doğrusu.Ne yapalım,alanların sevincine ortak olacağız artık. :)

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• bu günlerde pcp tüfek almaya niyetlenmiştim ama mustafa beyin yeni üreteceği tüfeği bekliyorum beklediğime değeceğinede inanıyorum

diana mod 460 magnum 22. barska 6x24x42

crosman pumpmaster 1077 tasco 3x9x50

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• pcp almaya karar vermem baya zor oldu, modele karar verme aşamasında'da baya zorlandım. Güç istiyorum, istikrarlı isabetlilik istiyorum, atış kapasitesi yüksekliği istiyorum, tetik hassasiyeti istiyorum, herşey bir arada olsun istiyorum, x;.z şimdi yeniden sil baştan yapıyorum. Üzerinde çalıştığınız ürüne güvenim sonsuz, merakla beklemekteyim. Hadi artık lütfen dayanıcak takat kalmadı valla ;şrofls;.

• Mustafa abi yok bi gelişme.Tası-tarağı neyimiz var neyimiz yok çıkardık satlığa.Şekli-şemali, resmi,görüntüsü...!? Yok mu bir gün parıltı günışığı.
    İnşaAllah biraz makul bi fiyat olur ise yemede yanında yat misali olur.Beklemek vede sabır göstermekte zor.Ümit varız...