YENİ !! HATSAN MOD 95 SAS (TEPMESIZ YAYLI)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar senlenen airgun dunyasına yenı bır aday mod95sas tufegın en buyuk ozellıgı sıkı durun. diana mod 54 te kullanılan tepme onleyıcı sıstemın patentlı bır benzerının kullanılacagı. fıyat 225ytl guc mod125ten cok az dusuk nerdenmı bılıyorum az once sıparısını vermıs oldugum pompanın durumunu sordum ve laf lafı acınca ordan ogrendım ve sızlerle paylasmak ıstedım saygılar

STRIKKER WORTEX

• mod 54 deki sistem isabet açısından düşünülmüş dürbün için bir artısı yok ve şahsen hatsanın bu özelliğinden ümitli değilim nedeni hatsan 25 tabancya 54 deki gibi vibrasyon önleyici sistem yapmaya çalışmışlar ve başarılı olamadıklarını gördüm.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• denemeden bişey söylemek zor. belki hikaye çıkar belki de süper çıkar hiç belli olmaz

• yazmayı unutmusum 1ay kadar sonra pıyasada olacakmıs ozamanda ıllakı alıp deneyen olur bızde ogrenırız hıkayemı seruvenmı ;şrofls;.

STRIKKER WORTEX

• denemeden bişey söylemek zor. belki hikaye çıkar belki de süper çıkar hiç belli olmaz

evet madmax arkadışımıza katılıyorum

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• Umarım iyi bir tasarım ve daha yüksek bir kaliteye sahiptir.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• arkadaslar senlenen airgun dunyasına yenı bır aday mod95sas tufegın en buyuk ozellıgı sıkı durun. diana mod 54 te kullanılan tepme onleyıcı sıstemın patentlı bır benzerının kullanılacagı. fıyat 225ytl guc mod125ten cok az dusuk nerdenmı bılıyorum az once sıparısını vermıs oldugum pompanın durumunu hılal ava sordum ve laf lafı acınca ordan ogrendım ve sızlerle paylasmak ıstedım saygılar

peki bu mod95 sas da 5.5 kalibre mevcutmudur... :him:s

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• Aynı silahla ilgili bende kulakdan dolama birkaç laf işittim...
    Ancak duyduğum kadarıyla silah tepmesiz değil...
    Tepme sebebiyle dürbüne gelen kuvveti, sarsıntıyı azaltmak için dürbün kanalında, dürbüne gelen etkiyi azaltacak bir uygulamaya gitmişler...
    Yani, Dürbüne gelecek etkiyi azaltacak darbe emici bir sistem diye duydum...
    Tekrar söylüyorum kulaktan dolma bilgidir...
    Dilerim yanlış duyumlar almışımdır da yukarıda bahsedilen fiyatlara tepmesiz silahlarımız olur...

• Tüfeğinin tepmesini isteyen arkadaşlarda var hem ateşli hissi verir bu silah tepmesiylede dürbünü hırpalamaz, bence güzel bir icat olmuş:D

• Büyük bir heyecanla artık tüfeği değil tüfekleri bekliyoruz g;$i Özellikle ben torpedo 155'i sattıktan sonra en kötü ihtimalle bir mod 70 veya mod 90 almayı düşünüyordum yaylı tüfek hevesimi de gene devam ettirmek için.Bu bağlamda benim için COMBO + COMBO oldu PCP ve mod 95 ;tacli#

Volkan hocam, mod 95 gelince PCP ile birlikte seninle denemeler yaparız Salarha yolu üzerinde dere yatağında.Çok güzel bir yer ilişti gözüme.

• Büyük bir heyecanla artık tüfeği değil tüfekleri bekliyoruz g;$i Özellikle ben torpedo 155'i sattıktan sonra en kötü ihtimalle bir mod 70 veya mod 90 almayı düşünüyordum yaylı tüfek hevesimi de gene devam ettirmek için.Bu bağlamda benim için COMBO + COMBO oldu PCP ve mod 95 ;tacli#

Volkan hocam, mod 95 gelince PCP ile birlikte seninle denemeler yaparız Salarha yolu üzerinde dere yatağında.Çok güzel bir yer ilişti gözüme.

az kaldı ekrem az. sılah beklıyodum geldı pompa bekledım oda geldı sımdı durbun kaldı oda yolda takımı toplayım senı dere tepe gezdırcem haberın olsun :thumbdown:

STRIKKER WORTEX

• Tüfek eğer cidden kalite olursa ben hemen alırım bi tane.Malum mod 54 alamıyoruz. :)

• 1 kaç güne kadar elimizde olacak Webley Raider kampanyası dahilinde geliyor hafta sonu resimlerini göndermeye çalışırım

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Tüfeklerim elime ulaştı, ancak arkadaşın evinde komşular rahatsız olmasın diye atış yapma imkanım olmadı. Mod 95 Sas tip olarak bana hatsan mod135'i hatırlattı, namluyu hafif büktüm ve yayı da epey sert geldi. Bu arada gönderilen silah 4.5 çapında. Genel olarak silahın ahşap kalitesi fena değil, namlusu için atış yapmadan tam birşey söyleyemicem ama raiderın namlusunun yanında sönük kalıyodu halbuki ikiside hatsan namlu :him:s Kısacası Mod 95 Sası sevdim diyebilirm. Zaten ithal yaylılara özellikle gamoya tövbe etmiş biri olarak bu silah baya bi ısındım.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Tüfeklerim elime ulaştı, ancak arkadaşın evinde komşular rahatsız olmasın diye atış yapma imkanım olmadı. Mod 95 Sas tip olarak bana hatsan mod135'i hatırlattı, namluyu hafif büktüm ve yayı da epey sert geldi. Bu arada gönderilen silah 4.5 çapında. Genel olarak silahın ahşap kalitesi fena değil, namlusu için atış yapmadan tam birşey söyleyemicem ama raiderın namlusunun yanında sönük kalıyodu halbuki ikiside hatsan namlu :him:s Kısacası Mod 95 Sası sevdim diyebilirm. Zaten ithal yaylılara özellikle gamoya tövbe etmiş biri olarak bu silah baya bi ısındım.

Hemen bir grupman isteriz zahmet olmazsa. ½bay£bay`;

• Ben daha önceden mod 90 kullanmıştım ancak bu ürün çok daha üstün bir ürün.Artıları çok:Çok daha iyi işçilik,altın tekik,2 ayarlı tetik(tetik yolu ve kuvveti),Emniyet mandalı patriotunkiyle aynı,açık arpacık olması,çok daha hafif olması ve en önemlisi tepmenin ciddi olarak düşürülmüş olması.Tabi Kundak çok güzel işlemeli ve kaliteli(Beni elinden düşürme diyor).Namlu kurma yolu kısaltılmış.Birde güç artışı varsa (bana göre güç artışı olmuş gibi) yeme de yanında yat misali.İlk izlenimlerim bunlar

• Ben daha önceden mod 90 kullanmıştım ancak bu ürün çok daha üstün bir ürün.Artıları çok:Çok daha iyi işçilik,altın tekik,2 ayarlı tetik(tetik yolu ve kuvveti),Emniyet mandalı patriotunkiyle aynı,açık arpacık olması,çok daha hafif olması ve en önemlisi tepmenin ciddi olarak düşürülmüş olması.Tabi Kundak çok güzel işlemeli ve kaliteli(Beni elinden düşürme diyor).Namlu kurma yolu kısaltılmış.Birde güç artışı varsa (bana göre güç artışı olmuş gibi) yeme de yanında yat misali.İlk izlenimlerim bunlar

1 2 fotoğraf alsak çok merek ediyoruz bu tüfeği. ;keyf;

• Satılık Silah ve Aksesuvarlar bölümünde var , ordan bakabilirsiniz(satışa çıkardım da :) )