yüksek görüş 100mt ye nokta atışı dürbün arıyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yüksek görüş 80- 100metreye bozuk paraya nokta atışı yaptıracak dürbün arıyorum türkiyede satan uygun yollu yervarmı bilenlerden cavap bekliyorum

• yüksek görüş 80- 100metreye bozuk paraya nokta atışı yaptıracak dürbün arıyorum türkiyede satan uygun yollu yervarmı bilenlerden cavap bekliyorum

süper soru tam bende onu soracaktım sanırım ateşli yivlidir :him:s çünki çok kaliteli pcp lerde bile o mesafelerde herseferinde rüzgardan etkilenmeden atış ancak onlarla olur

Hatsan AT44WX10 Premium Combo PCP( Lother Walther Namlulu)
    gamo cfx royal (22) 5.5 +3 9 40 dürbün +tek parça ayak
    gamo p23 ortopedik kabza (17) 4.5
    ilk göz agrım markası belli degil (17)4.5
    zoraki 914 9mm
    double eagle 9mm
    Optima Red Dot
    HATSAN MOD 95 SAS

• köyün birinde kahvehanede oturuyoruz . birisi dediki getirde görelim şu tüfeği.arabadan çıkardım getirdim. baktılar dedilerki ooooo dürbün var bunda her attığını vurursun tabi dediler.mesafesini bildiğim noktaya soda şişesini diktirdim. _+ 5 metre ile 90 metre. hadi vurun dedim kurdum verdim attılar hava gazı :) hafif rüzgarda vardı. vatandaş filmlerde gördüğü gibi dürbün artısına giren hedef kaçmaz hemen vurulur.düşmeyi rüzgarı hesap etmez. silahın özelliklerini bilip dürbün ayarını ona göre adapte etmek gerekir.hava şartlarınıda göz ardı etmeden.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• +1
    Özellikle 70 mtere ve üzeri atışlar da sadece atıcılık nefes kontrolü gibi şeyler yetmiyor.
    Elinizde aa s410 veya FX olsa dahi belirli bir tecrübeye sahip olmanız gerekiyor.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• köyün birinde kahvehanede oturuyoruz . birisi dediki getirde görelim şu tüfeği.arabadan çıkardım getirdim. baktılar dedilerki ooooo dürbün var bunda her attığını vurursun tabi dediler.mesafesini bildiğim noktaya soda şişesini diktirdim. _+ 5 metre ile 90 metre. hadi vurun dedim kurdum verdim attılar hava gazı :) hafif rüzgarda vardı. vatandaş filmlerde gördüğü gibi dürbün artısına giren hedef kaçmaz hemen vurulur.düşmeyi rüzgarı hesap etmez. silahın özelliklerini bilip dürbün ayarını ona göre adapte etmek gerekir.hava şartlarınıda göz ardı etmeden.

bu olay malesef bilinçsiz insanlarımızın bir numaralı lafıdır ve uyuz olurum bu lafa!

Tüfeğin üstünde dürbünü gören " oo bu dürbünle hedef kaçmazki herşeyi vurursun " gibi bir cümle kurarak insanın sinir katsayısını zorlarlar. Yakın bir abimiz yivli ateşli silahı ile domuz kaçırmıyor attığını vuruyor dürbünsüz. Onu gören bir arkadaşı tüfeği inceledi ve aynen şunu şöyledi " bu tüfek vurur abi " :) :) :)

Sanki tüfeği kuruyorsun kendi vuruyor böyle bir şey varmı ya. Atıcının hiçbir önemi yokmuş gibi sarf edilen bu sözleri eshefle kınıyorum Emeğe saygısızlık diye düşünüyorum.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• AN100
    Pervane Tipi Rüzgar Hızı ve Sıcaklığı Ölçüm Cihazı

Kdv Dahil Fiyatı:255,53 $

Kdv Dahil Fiyatı:434,40 YTL
    [Resim Engellendi: http://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/opticsplanet_2025_439829696]bu mesafe ölcer dürbün ....................herhalde bunlarla nokta atışı yaparız ince hesaplamalarla 100 mt ye nettegezerken bugün buldum bunları

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen bekir kaymak ().

• bu dürbünü hangi silahta kullanmayı düşünüyorsunuz ? Ayrıca mesafe ölçerlerin TR de kullanımı ve ithalatı yasak, bilginize

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• havalı tüfekle avda yasak ona bakarsan ;kihhik, . ve heryerde rangefinder satılıyor ben anlamadım bu yasağı.. g;$i

hamdım piştim yandım oldum.

• Yasaklar işini adam gibi, olması gerektiği gibi yapana var. Çalıştığımız firmalardan biri ses sistemlerinin yanında savunma sanayi ürünleri distribütörlüğüne de sahip. Bir rangefinder almak istediğimi söyleyince firmanın satış müdürü "Ben de istiyorum ama alamıyorum, çok sıkı kontrol edilyoruz." demişti. Öbür tarafta adam gittigidiyor'da satıyor.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Bu ekipman işinizi görür.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• yasak ama temini imkansız da değil, birçok yolla alınabilir. ama sıkıntı yaratırmı bilinmez

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• havalı tüfekle avda yasak ona bakarsan ;kihhik, . ve heryerde rangefinder satılıyor ben anlamadım bu yasağı.. g;$i

Nerede satılıyor acaba? Ben hiçbir dükkanda bulamadım belki varda herkese satmıyorlar diyecem artık

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Nerede satılıyor acaba? Ben hiçbir dükkanda bulamadım belki varda herkese satmıyorlar diyecem artık

gittigidiyora bı bak arkadasım

STRIKKER WORTEX

• 100 mt den bozuk parayı vurmak için önce çok iyi atıcı olmak ve çok iyi bir silaha sahip olmak lazım...bunlar varsa 100 milyonluk çin malı dürbünle de vurursun.İlk ikisi yoksa 5000 dolarlık dürbünler de bi işe yaramaz

St. Etienne Robust çifte

Huğlu Special Edition Superpoze

Remington 870 Express Shotgun

Stoeger Mod2000 semi auto shotgun

Diana 350 Magnum .22 Bushnell Sportsman 4x12x44 scope Bsquare one piece "barrel droop" mount

Air Arms S410 Extra Fac Red Green dot sight

Daisy 44 magnum replica .177 co2 revolver