Hatsan at 44 genel yorumuna karşı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gereksiz polemik kalite işcilik firma kişiye göre tercih değişik UNUTMAYIN her malın bir alısıcı vardır nasıl 400 bin euro luk arabayı alan varsa 1000 ytl lik arabanın alıcı farklıdır

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• Gereksiz polemik kalite işcilik firma kişiye göre tercih değişik UNUTMAYIN her malın bir alısıcı vardır nasıl 400 bin euro luk arabayı alan varsa 1000 ytl lik arabanın alıcı farklıdır

1000 ytl lik arabanı 400 bin euro luk arabanın servisine götürdügün zaman adam sana der?

FEİNWERKBAU 600

• 1000 YTL vermişin beklentin ney ?

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• 1000 ytl lik arabanı 400 bin euro luk arabanın servisine götürdügün zaman adam sana der?

Eğer arabaları seven biriyse onun gözünde 1000 YTL'lik araçta, 400 bin EURO'luk araçta birdir. Bu bir aşk.

Hatsan AT44WX-10 Premium Combo 5,5 mm.+Optima 3-12x44 AOE
    Hatsan Mod 95 SAS 4,5 mm+Optima 1x40 Red Dot
    Huğlu 104A Süperpoze Çift Tetik. (Av tüfeği ama avcı değilim, rahmetli babamın hediyesidir.)

• 1000 ytl lik arabanı 400 bin euro luk arabanın servisine götürdügün zaman adam sana der?

Arkadaşlar yapmayın burası sadece 400.000 euroluk araba servisi değil. Sadece 1000 euroluk servisi de değil. Ama şu bir gerçek ki bu forumdaki havalı tüfek sahiplerinden ne kadarı hatsana sahipse mesajların da o kadarı hatsan a ait. Ayrıca Mustafa Bey i ben bile bu kadar kısa sürede çözmüş bir insan olarak derim ki hatsan konuşulmasından o sizin kadar rahatsız değilken sizdeki bu tepki niye. Hatta bırakın rahatsız olmayı memnun olmalısınız. çünkü burada yazılanlara bakarak birçok insan hatsandan vazgeçmiş durumda. Ama diana yada gamo düşünüp bu siteye geldikten sonra sanmıyorum kimse hatsan alsın. Zaten sizin isteğinizde bu değilmi. yok eğer çok konuşulmasından rahatsız oluyorsanız okumayın hatsana ait başlıkları. Ama bırakın sizin kadar bizim de hakkımız olan bu forumda saygı çerçevesinde herkes her istediğini paylaşsın.

• arkadaşlar bence, konuyu uzatıp biribirinizi kırmanın anlamı yok. sorusu/sorunu olan yazar, cevabını bilen ve cevaplamak isteyende cevaplar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Arkadaşlar bu konuda yazan tüm arkadaşlarında amaçlarının kavga yada gerginlik oluşturmak olduğunu sanmıyorum,

Hatsan kullanıcılarının çoğunlukta olduğunada inanmıyorum, sadace hatsan ve ona karşıda bir tek marka yok, onlarca marka var, sanırım Noferinin söylemek istediği bir şeyde açılan bir hatsan konu başlığının altının MSN odasına dönüşmesi, eğer buysa bu konudan bende müzdaribim, MASTER akif beyin açtığı meşhur başlıktan bu güne kadar sanırım (geyik türü yazılar) 60 - 70 mesajı silmek zorunda kalmışımdır, hatsan kullanıcıları burada kendilerine gol atıyorlar, yani konunun içindeki kiirliliği kastediyorum, aslolan o konunun içindeki mesajları biri okumak istediğinde faydalanabileceği şeyler bulmalı, bazen 3 gün boyunca o konuya yazı yazılmamış, biri girip "ya millet nerdesiniz" şeklinde bir mesaj yazabiliyor, bu yanlış, orası teknik paylaşım başlığı, "ya millet nerdesiniz" denilecekse forumun altında "Muhabbet sohbet" bölümü var.

Ve son olarak, bu forumda her tür havalı silah markası tartışılmalı, bilgiler paylaşılmalı, biz foruma hizmet adına AT44 de satın aldık, evanix de satın aldı ve objektif olarak incelemelerimizide yazdık, belki yazarken duygusal davranmış olabiliriz, ama asla yalan yazmadık,
    Yani bu forumda hiç bir markanın tartışılması yasak değil, bilekis foruma zenginlik katar,

AT44 konusuna gelirsek, bazıları yanlış bir önyargı ile beni at44 düşmanı ilan etmeye çalışıyor, bunlar iyi gözlem yapmış olsalar, at44 konusunda küçük bütçeli olupta PCP ile tanışmak isteyenlere ne büyük bir iyilik yaptığımı farkederlerdi, ticari anlamda bakıldığında at44 hiçbir zaman bize zarar vermemiş, bilakis başlangıç pcp si olarak fayda sağlamıştır,
    Son zamanlarda FX silah alanların büyük bir kısmı ilk pcp ile tanışmalarını at44 ile yapanlardan oluşmakta bunlara en son örnek Konya Beyşehirden bir arkadaşımız, 1 hafta önce at44 alıp PCP silahın tadına varıpta imkanlarınında olması ile FX Gladiator e geçmesidir.

YataGun da Neden Hatsan Ürünleri satılmamaktadır ? Cevap : Hatsan bizi 6 ay boyunca oyalamış ve sonunda size silah vermeyeceğiz demiştir !!! sebebini ve yorumunu sizlere bırakıyoruz, hatsana en büyük desteği bu forum sağlamasına rağmen, bizim eleştirilerimizi düşmanca gördüler sanırım ve bize karşı aleni tavır koydular, unutmadan Biz onlardan veresiye hiçbir talepte bulunmadık, sadece söylediğimiz şey toplu alım yapacağımız ve nakit ödeme yapacağımızdı, Ve biz hatsanın silahların hatalarını, olması gerekenleri yazmayıpta yalakalık yapsaydık, sanırım şimdi hatsanın bir numaralı satıcısı olurduk, Buradada Takdiri Tüm forum kullanıcılarına bırakıyoruz, elbette bu konu ile de biz hatsana karşı kırgınız ama buna karşıda bu forumda yaptırım şeklinde bir tepki vererek seviyemizi düşürmedik düşürmeyeceğiz.

• Herkez eleştireye karşı dik duramaz mustafa bey sıkıntı burdan kaynaklanıyor

Eleştriye karşı 2 cözüm var

1- Kabul edip hataları düzeltme yolunda çabalamak
    2- Üstünü kapamaya çalışmak

Hatsan size karşı tavrı 2. seçenekten yana olduğunun ispatıdır sadece.

• Bu kavga gürültü girişimci ruhumu kabartacak açtıracaklar bana bi tüfek fabrikası o olacak :) Adı bile hazır hatta :):)

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Taktir ve saygı kazanmış insanlara bu yapılırmı tüfeği başka yerden al yardımı burdan saygı bunun neresinde kaldı

basıt tuccar mantıgıyla dusunursenız tabı sızde haklısınız. vardır oyle yaslı bakkal amcalar (ekmegı bendenmı aldınkı posetı benden ıstıyon dıyen) hatsan konuları cok uzuyo demıssınız. bu foruma herkes gırıyo ve ıstemedıgı hıcbı konuya ne karısıyo nede okuyo. bence sızde oyle yapın. ve mustafa beyınde dedıgı gıbı bu fıyata pcp olmasaydı ben hıcbı zaman pcp ıle tanısamazdım. ve gozumu daha ıyısıne dıkemezdım. sonucta bu bır hobı ve paylasım otamı kıbırlı. bı yaklasım kımseye yakısmaz

bırıne saygı gostermenın sızce tek yolu o kısıye para kazandırmaksa. onuda yapmaya calısıyoruz. cunku ıcımızde karsılıksız yardım almanın verdıgı bı mınnet duygusu var.

son olarak bırakalımda herkes kendı ısını yapsın. kımse kımsenın gorevını ustlenmesın. eger hatsan mevzusu forumda ıstenmıyorsa bır yetkılı bunu soyler ve herkezde gerekenı yapar. saygılar.

STRIKKER WORTEX

• yazılar öyle bi duruma geldiki artık fanatikleşmeye başladı hatsanı sevmeyen ler hatsanı sevenler diye

bence hatsana fanatik gözüyle bakarak kötüleyenler yapmayın bu kadarda kötülemeyin yazmaya çalıştım kimisi benide hatsan fanatiği yerine koydu :him:s

ülkü abi veya mustafa abi silahtaki sorunları yazarak dikkat edilmesi gerektiğini yazdınız bunun üzerine tüpün sorunlu olduğuna dikkat cektiniz silahta değişikliklere gidildi allah razı olsun can bu şakası bile olmaz
    bu silahı elimeze alıcaz belki sevdiklerime bile vericez

ama öyle insanlar varki hatsan sa kötüdür mantığı ile gidiyorlar kullanıp kullanmadığını bilmiyorum eminin bu yazıyı yazarken kullanmayan insanlarda vardı

bi tarafta ben attım bişey olmadı bu şuna benzer ( bak ben zehiri benzeyen şeyi içtim bişey olmadı demekki bişey olmuyo ) bekle bakalım 10 dakka sonra bişey olcakmı olmucakmı :)

bi kişide bu forum hatsanın tamir servisimi niye bu forumda tartışılıyor anlamına getirmiş
    ozaman şunu sormak istiyorum : bu forum başka silahların tamir servisimi öyleyse bilelim ona göre konu acarız
    yok bu forum her türlü havalı silahın paylaşılacağı bir ortamsa( benim bildiğim öyle ) hoşuna gitmeyen konuları okuma okumamak senin hakkın kullanmazsan banane :)

lütfen hatsan başlığı altındaki muhabbetler hatsan veya silahları konusundan cıkıp taraflar tartışması olmaya başladı

korfezteam.png

• bırıne saygı gostermenın sızce tek yolu o kısıye para kazandırmaksa. onuda yapmaya calısıyoruz. cunku ıcımızde karsılıksız yardım almanın verdıgı bı mınnet duygusu var.

son olarak bırakalımda herkes kendı ısını yapsın. kımse kımsenın gorevını ustlenmesın. eger hatsan mevzusu forumda ıstenmıyorsa bır yetkılı bunu soyler ve herkezde gerekenı yapar. saygılar.

Herkes vatan sever yerli malı kullanmak istiyor ama yerli firmalar bunun daha iyisini yapamıyorlarmı hiç olmazsa avrupadan gelmiş silahı inceleyip aynısını bari yapmaya çalışabilirler ama buradaki mantık ticaret bir fazla satmak kalitenin önemi yok avrupa silah 2000 ytl bunun karşısına 500 ytl lik bir silah çıkarmak ve çok miktarda bayilere satmak bayi çok nasılsa sonrası önemli degil bozulanı tamir ederiz mantık bu ama yanlış bugüne kadar avrupa silah iyi degil garantisi yok denildi ben devamlı kullandım ne garantiye ne parçaya ihtiyacım olmadı mesela ateşli silahta yerli tabancalarda şu an çok atılım yaptı kalite düzelmeye başladı havalı silahta aynı yapılabilir ama bin adet yerine 250 yapıp 2000 ytl ye satmak için yola çıkılması gerekir kalite gerekir bu forma yazan hatsan sahibi arkadaşlar şikayet yerine devamlı memnuniyet yazsa herkez ona yönelir paramız memlekette kalırdı türk milleti olarak istesek dünyadaki kaliteleri aşar daha iyisini yaparız kendi meslegim üzerine misal vereyim türkiyeye ithal keresteyi getiren üç firma var meleketimde 650 ahşap firması var keresteyi hepimiz aynı fiyata bu üç firmadan alıyoruz ama imalata gelince neresinden biraz çalıp daha ucuza satabiliriz diye düşünmeye başlıyoruz kalite düşüyor ve şuan 650 firmanın hepside kan aglıyor.birde bunu destekleyen vatandaşın suçu yokmu dörtte bir fiatına aldım bozulur tabi diyebiliyoruz bu yanlış bence avrupada çelik pahalı türkiyede ucuzmuki dörttebir fiat olsun bu şekildeki firmaları dışlarsak onlarda kaliteye önem verir daha iyisini yaparlar forumdada birbirimizle kavga etmeye gerek yok görünen köy kılavuz istemez herkes hür istedigini istedigi yerden alır. airguntürk e üyeyim burada bir hizmet veriliyor minnet borcumuz var deyip mustafa bey hatsan satmıyor diyede hatsana karşı durmak gerekmez. mustafa bey forumu ticaretine yardım yatagunuda para kazanmak için degil hobi olarak açmıştır bunu bilmek lazım

• on olarak bırakalımda herkes kendı ısını yapsın. kımse kımsenın gorevını ustlenmesın. eger hatsan mevzusu forumda ıstenmıyorsa bır yetkılı bunu soyler ve herkezde gerekenı yapar. saygılar.

;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d; ;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d; ;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;
    ;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d; ;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d; ;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;

;d;;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d;

korfezteam.png

• Official Post

Arkadaşlar bence söylenenler söylendi,

Fakat şunu belirtmeden de geçemeyeceğim, Arkadaşımında dediği gibi, biz ne forumu nede YataGun u ticari amaçla kurduk, Forum zaten vardı ve ürün yelpazesi konusunda sıkıntılarımız vardı, onlarca ithalatçıya silah ve malzeme getirmeleri için, ve imalatçılarada daha kaliteli ürün üretmeleri için, diller döktük, saatlerimizi, günlerimizi, mesaimizi harcadık ama nafile, bunların sonucunda zaruretten YataGun doğdu.

Ve burada altını çiziyorum "Hiç kimsenin bana - bize minnet duygusu olamaz, bunu kabul etmeyiz, biz bize minnet duyulması için değil, bu hobiyi ve dostlarımızı sevdiğimiz için yardımlaşır ve paylaşırız, bunun içinde kimseden minnet beklentimiz olmaz"

• mustafa bey bir silah yapın da millet görsün havalı silah neymiş anlasınlar. valla çok istiyorum.

• Official Post

mustafa bey bir silah yapın da millet görsün havalı silah neymiş anlasınlar. valla çok istiyorum.

Bitmek üzere ve ben neredeyse dudağımı ısırıyorum, acaba avrupalı gördüğünde neresini ısıracak ;şrofls;.

• Official Post

;kihhik,

• bişeyler fısıldayın bari? :(

yarın at 44 ün tüpüyle gelicem yoksa demedi demeyin