Hatsan AT44WX-10 Tüfeğim Geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Termopl ağa ve Hızlı Hakan abime de selam olsun moderatör aparatını da onlar yaptılar

• Hayırlı olsun. O kundağı öpe öpe eritirim ben ahşap kundak aşkım doruk noktalarında...

• Hayırlı Olsun, iyi günlerde kullan

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Hayırlı olsun mahmut. Moderatör ve BSA ile çok güzel olmuş. EE ne zaman buluşuyoruz ;şrofls;.

• hayirli olsun mahmuz ;d; azicik bir payim var bu tüfegin satilmasinda ;kihhik, hüseyin de benim gibi önüne geleni aliyor ;şrofls;. 1 tane al kullan tadini cikar sat yenisini al ;şrofls;. bu tüfegi kullandigim kisa sürede cok güzel isler cikardim,moderatör ile son durumu nedir?sesi azalttimi bu son gelisme?

• hayirli olsun mahmuz ;d; azicik bir payim var bu tüfegin satilmasinda ;kihhik, hüseyin de benim gibi önüne geleni aliyor ;şrofls;. 1 tane al kullan tadini cikar sat yenisini al ;şrofls;. bu tüfegi kullandigim kisa sürede cok güzel isler cikardim,moderatör ile son durumu nedir?sesi azalttimi bu son gelisme?

hepinize öncelikle teşekkür ederim bu akşam keyfim yerinde ;atlig;

moderatör güzel oldu pek atış yapmadım ama sadece mekanizmanın sesi geliyor özel bir teknik ile sesi kesmeyi başardık.

• Moderatör hakkında bilgi alabilirmiyim? Standart bir modertatör sanırım o nasıl taktınız aparatı nasıl temin ettiniz. O moderatör ordayken tüpü sökebiliyormusunuz? Yine alyen anahtarlamı çıkabiliyor ancak

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Mahmut hocam, ben de moderatörün atışlara etkisi konusunda sizden bilgi beklemekteyim.Bununla birlikte namlu tutuculardan bir tanesi yok sanki.Çıkarılmasındaki amaç nedir?

• mahmut hayırlı olsun sen şimdi evanixside satar diye düşünürsün ;kihhik, demirbaş oldu o artık tabiki şimdilik

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• hayırlı olsun Mahmut güle güle kullan.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun isabetli kazasız atışlar

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• aynı uygulamayı bende yaptım.ara parça (made by termopil)ve yatagun moderatör.ancak ses öyle sadece

mekanizma sesine falan inmedi.özel tekniğinizden bahsedermisiniz.

saygılar

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• hepinize iyi dilekleri için teşekkür ederim sağolun.
    moderatörü taktığım zaman tüp sökülemiyor maalesef ilerde grupman çalışmalarına başlayacağım moderatörlü ve moderatörsüz olarak denemeler yapacağım.
    Bismark hocam namlu tutucunun birini çirkin gözüktüğü için çıkardım çok kaba duruyordu. Boşta kalan deliğe de askı kayış aparatı takmayı düşünüyorum. arazide taşımak çok zor olacak çünkü 2 saat gezsem sabaha kadar kollarım ağrıyor sonra.
    batca bey özel teknik ise moderatörün içinde yaylar var yani odalar arasında yaylar var biraz daha ince ayar yapabilirsem o odacıkların mesafesine eminim daha etkili bir moderatör olacaktır.

• batca ve madmax, moderatör ile atışların ne durumda olduğu konusunda bizi kısa sürede bilgilendirin.Benim de aklımda bu büyük moderatörlerden almak var.

Buarada bugün 16 grain FX diabolo exact 5.52 mm. pellet ile atışlar yaptım.Pellet şarjör makarasına bol oturuyor.Acaba normal mi?Bunun haricinde yiğidi öldür hakkını yeme.Pahalı vs. diyordum ama bu pellet için ödenen paraya cidden değer.Atışlar bu pellet ile harika.Sıralamada iki numara gamo pro hunter, üç numara ise gamo pro magnum.

• slm arkadaşlar,bende bu işe yeni merak saldım 2 haftadırda araştırıyorum hatsan at44 bana cok mantıklı geldi hemde yerli mal fiyat olarakta uygun.forumları okuyorumda bu kampanyadan bahsedılıyo ben butun hatsan sıtelrine baktım ya tek tüfek satılılıyo yada dürbünüyle veriliyo yani öyle pompası dürbünü cantası falan kampanya göremedim,bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Saygılar teşekkurler

Serkan ÇAZ

• Kampanya 2 kez oldu kaçırdınız.

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Farkettimde forumda amma çok serkan oldu : ))) serkanların hepsi havalı tüfekçi heral : )))

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• ;d;;d; evet serkanların hepsi havalı tüfekçi ;d;

hatsan at44-10 ....4.5.....square 3-9x40 scuba tüp(rüştü bey)
    Hatsan torpedo 150 th....4.5---- optima 3-9x32mm
    crosman 357 8.
    klasik tekli martını henry
    k.üzümlü klasik çifteli

• ;,;- havalı olmıyalımda abi.ben tekli at44 alıcam heralde abı arada 200 tl fark 200 farkla hiç olmadı pompasını alırım.kiriz var abii memlekette devir hesap devri