ARMSAN A620 DW İNCELEME

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlker bey,hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız kullanın .Ceviz çok hoş bir hava katmış,yakışıklı olmuş.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• herkese teşekkür ederim ,standart silahın fiyatı 800 ytl idi 2 nolu ceviz kundakla .4 nolu ceviz için yüklüce bir fiyat farkı oluyor ;kihhik,
    murat kardeşim ,camo kaplama işini arayıp sorarım ,cevabını bildiririm .selamlarımla

• İlker Abi güle güle kullan. Kundak çok güzel geçenlerde rüyamda gördüğüm kundağa benziyor nazar değmesin. Kazasız isabetli atışlar.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Official Post

İlker bak Kadir rüyasında görmüş, senin yerinde olsam bu silahı kadire hediye ederim, böyle bir delikanlı kırılmaz :rolleyes:

İlker Abi güle güle kullan. Kundak çok güzel geçenlerde rüyamda gördüğüm kundağa benziyor nazar değmesin. Kazasız isabetli atışlar.

• Birkaç aydır 12 kalibresini kullanıyorum,71 cm bantlı namluya ek olarak slug namlumda var özellikle slug namlunun gez sistemine bayılıyorum ayrıca carbon kaplama plastik el kundagı ve dipcik aldım ahsapı yedek tutuyorum,domuz avında surekli magnum kursun atıyorum, 12 kalibre olmasına rağmen benim tüfeğimde çok hafif ve çok iyi dengelendiği için agır dolularda bile fazla tepmiyor...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Güle güle kullanın bir babanın oğluna bırakabileceğ en iyi miraslardan

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Güle güle kullanın bir babanın oğluna bırakabileceğ en iyi miraslardan

size baba diyebilirmiyim?

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• İlker Aga,Yeni silahın hayırlı olsun Kazasız belasız kullanmak nasip olsun,Güzel silahmış,Kolleksiyon habire artıyor..ne olacak halimiz... ;rofl.;;rofl.;;rofl.;

A Takımı Üyesi

• İlker Aga,Yeni silahın hayırlı olsun Kazasız belasız kullanmak nasip olsun,Güzel silahmış,Kolleksiyon habire artıyor..ne olacak halimiz... ;rofl.;;rofl.;;rofl.;

ama İlker arasıra bahar temizliği yapıyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Bahar temizliği ile yaylılardan kurtuldu.

• Yeni silahınızı güle güle iyi avlarda kullanmanızı dilerim hayırlı olsun iyi bir silaha benziyor.

Gamo p23 air pistol 4,5
    Zoraki hp01
    weihrauch hw 97k

• resimlerde superpoze görünüyor
    fakat internet sitesinde sp tüfekkler yok
    fason üretim mi yapıyorlar?

firma ATA TÜFEK inde ortaklığı olduğundan ,firmaya ait silahlarda satılıyor .saygılarımla

• ama İlker arasıra bahar temizliği yapıyor.

PCP lerde modifiye işleri bi bitse onlarda da temizlik yapıcam ,çok yakında temizlik başlıyor . ;kihhik,;kihhik,

• slm arkadaşlar valla tüfek bugün elime geçti.namlu boyları sipaşinmdeki nin aynı.71cm namlu ve yedek 61cm slug istemiştim..inanın markayı silme imkanınız olsa yabancı diye millete yutturursunuz.sandığımdan daha kaliteli ve çok şık ,hafif,güzel bir tüfek.yarı oto.tüfek alacaklara sesleniyorum.fiyat kalite açısından dengeli ve estetik bir silah istiyorsanız Armsan ı görmeden tüfek almayın.kundak ve dipçik tercihimi (en düşük kalite)düz satenden yana kullanmama rağmen sandığımdan daha güzel çıktı.ben çok beğendim.Armsan a böyle kaliteli bir tüfeği piyasaya sürüp bizi bu üründen mahrum etmediği için teşekkür eder,Armsan çalışanlarına ve forumdaki arkadaşlara saygılarımı sunarım...

• Official Post

Sizinde silahınız hayırlı olsun, inanın bu sözleri yerli sanayicimiz için duyunca tüylerim diken diken oluyor, gurur duyuyorum.

• hayırlı olsun güle güle kullanın ,keyifli atışlar. x;.zx;.zx;.z

• Klass bir görüntüsü varmış cidden. Kundağın dokusu harika görünüyor. Güle güle kullanın efenim. Ama sesli gülmeyin kuşları kaçırtırsınız. ( iğrençliğim üstümde bu akşam ;şrofls;. )

• merhaba arkadaşlar.bugün yeni aldığım Armsan A612W model yarı otomatiğimi deneme fırsatım oldu.bir akrabama gösterdim yabancı marka zannetti.işçiliği 10 numara olan bir silah.değişik gramajda fişeklerle gerçekten mükemmel.yabancı markalardan aşağı kalır tarafı yok.abartısız söylüyorum 40 taneye yakın fişek attım.üstelik ardı ardına banamısın demiyor.saat gibi muhteşem bir silah.71 namlumu çıkarıp 61cm slug namlumu taktım.kurşunu gerçekten çok iyi sürüyor.fişek ve gramaj seçmiyor.28 den 34 grama kadar denedim.sorunsuz çalıştı.34 üstü gramajlarda da sorun çıkacağını sanmıyorum.çünkü fb.tüfeği 52 grama göre ayarlıyor.kısacası ben performansından memnun kaldım.en kısa zamanda ruhsatıma işleticem.Silah hakkında kafasında soru işareti olan arkadaşlara bir nebze yadımcı olabildi isem ne mutlu.ben fikrimi paylaşmak istedim sadece. tabiki son karar yine herkesin kendisine aittir.ama otomatik alacak olan arkadaşların Armsan ın tüfeklerini de incelemelerini tavsiye ederim.gerçekten bizim yerli firmamız çok iyi bir iş çıkarmış.ben aldım memnunum.saygılarımla...